Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL Junior (u-13, u-15), Data: 2016-03-05, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-03-05 2016-03-05 2016-03-05 2016-03-05  
 1   Olegas Ivanovas 
 Snežana Poklikajeva 
  Dėl 1-8 vietos      
 O.Ivanovas, S.Poklikajeva      
 16       ->      
  [45] 13:40   P.Rozenvalds, A.Rulle-Titava    
 9   Tautvydas Puišys 
 Radvilė Kelečiūtė 
    21:17  21:17 [24']    
[38] 13:00   P.Rozenvalds, A.Rulle-Titava      
 8   Pauls Rozenvalds 
 Annija Rulle-Titava 
  21:7  21:2 [48']      
    [53] 14:20   A.Zandovskis, A.Grosberga  
 5   Mateusz Derda 
 Nadia Ruszewska 
      21:13  21:12 [31']  
 M.Derda, N.Ruszewska      
 12       ->      
  [46] 13:40   A.Zandovskis, A.Grosberga    
 13         21:5  21:4 [20']    
 A.Zandovskis, A.Grosberga      
 4   Alens Zandovskis 
 Amanda Sofija Grosberga 
  ->       1-a vieta
      [60] 14:40   A.Zandovskis, A.Grosberga
 3   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
        21:19  21:12 [34']
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 14       ->      
  [47] 13:40   D.Strazdins, A.Kupca    
 11   Džiugas Mateika 
 Minija Barauskaitė 
    21:12  21:11 [17']    
[39] 13:00   D.Strazdins, A.Kupca      
 6   Davis Strazdins 
 Anna Kupca 
  21:13  21:8      
    [54] 14:20   D.Strazdins, A.Kupca  
 7   Matas Miliauskis 
 Signė Borisenko 
      21:19  21:5 [60']  
[40] 13:00   P.Kandis, A.Priede      
 10   Patriks Kandis 
 Annemarija Lorena Priede 
  17:21  21:19  21:16 [15']      
  [48] 13:40   P.Kandis, A.Priede    
 15         21:16  14:21  21:15 [41']    
 D.Ulanowicz, N.Lenczewska      
 2   Dominik Ulanowicz 
 Natalia Lenczewska 
  ->    P.Rozenvalds, A.Rulle-Titava   3-a vieta
      [61] 15:00   P.Rozenvalds, A.Rulle-Titava
       P.Kandis, A.Priede   21:12  21:17 [42']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     O.Ivanovas, S.Poklikajeva    
    [55] 14:20   O.Ivanovas, S.Poklikajeva  
     M.Derda, N.Ruszewska   21:9  21:13 [28']   5-a vieta
     
     D.Pakšys, J.Kelečiūtė     ->
    [56] 14:20   D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
     D.Ulanowicz, N.Lenczewska   21:16  16:21  21:18 [58']  
         
         
       M.Derda, N.Ruszewska   7-a vieta
     
       D.Ulanowicz, N.Lenczewska   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Puišys, R.Kelečiūtė    
   T.Puišys, R.Kelečiūtė   ->    
     T.Puišys, R.Kelečiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [62] 15:00   M.Miliauskis, S.Borisenko
        21:8  21:2 [19']
   D.Mateika, M.Barauskaitė    
   D.Mateika, M.Barauskaitė   ->    
    [57] 14:40   M.Miliauskis, S.Borisenko  
   M.Miliauskis, S.Borisenko     21:13  21:13 [20']  
   M.Miliauskis, S.Borisenko    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Mateika, M.Barauskaitė
       D.Mateika, M.Barauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.