Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (1 etapas), Data: 2016-09-24, Vieta: Inžinerijos licėjus, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-09-24 2016-09-24 2016-09-24 2016-09-24  
 1   Tomas Ožalas 
 Andrius Ramanauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Ožalas, A.Ramanauskas      
 16       ->      
  [5] 12:25   K.Ashurkevich, V.Lobach    
 9   Kiryl Ashurkevich 
 Vitali Lobach 
    21:19  21:14 [24']    
[1] 12:00   K.Ashurkevich, V.Lobach      
 8   Vidmantas Jonikas 
 Aurimas Meškinis 
  21:15  21:11 [19']      
    [12] 13:00   K.Ashurkevich, V.Lobach  
 5   Marius Armonas 
 Julius Masaitis 
      19:21  22:20  21:13 [43']  
[2] 12:00   M.Armonas, J.Masaitis      
 12   Andžej Mackevič (jr) 
 Romualdas Ripkauskas 
  21:16  21:17 [14']      
  [6] 12:25   A.Michejenko, J.Pauliukas    
 13         21:13  21:16 [24']    
 A.Michejenko, J.Pauliukas      
 4   Artūras Michejenko 
 Jurgis Pauliukas 
  ->       1-a vieta
      [19] 13:50   K.Ashurkevich, V.Lobach
 3   Artūras Nareika 
 Arūnas Grigaliūnas 
        21:13  15:21  21:16 [36']
 A.Nareika, A.Grigaliūnas      
 14       ->      
  [7] 12:30   A.Nareika, A.Grigaliūnas    
 11   Aleksej Petrovičev 
 Laisvydas Liaudanskas 
    21:8  21:8 [17']    
[3] 12:00   V.Tolstoj, A.Surgutanovas      
 6   Vasilij Tolstoj 
 Artūras Surgutanovas 
  15:21  23:21  21:12 [31']      
    [13] 13:15   J.Bartkus, T.Karkalas  
 7   Andžej Mackevič 
 Algimantas Plytnikas 
      21:9  21:19 [23']  
[4] 12:00   A.Mackevič, A.Plytnikas      
 10   Arūnas Daugaravičius 
 Aurelijus Andreliūnas 
  21:16  21:16 [18']      
  [8] 12:30   J.Bartkus, T.Karkalas    
 15         14:21  21:16  21:19 [31']    
 J.Bartkus, T.Karkalas      
 2   Jonas Bartkus 
 Tadas Karkalas 
  ->    A.Michejenko, J.Pauliukas   3-a vieta
      [20] 13:50   A.Michejenko, J.Pauliukas
       A.Nareika, A.Grigaliūnas   20:22  21:17  21:19 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Ožalas, A.Ramanauskas    
    [14] 13:15   T.Ožalas, A.Ramanauskas  
     M.Armonas, J.Masaitis   21:8  21:7 [22']   5-a vieta
      [21] 14:15   T.Ožalas, A.Ramanauskas
     V.Tolstoj, A.Surgutanovas     21:17  21:14 [23']
    [15] 13:25   A.Mackevič, A.Plytnikas  
     A.Mackevič, A.Plytnikas   21:11  21:14 [21']  
         
         
       M.Armonas, J.Masaitis   7-a vieta
      [22] 14:15   M.Armonas, J.Masaitis
       V.Tolstoj, A.Surgutanovas   22:24  21:14  21:10 [99']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Jonikas, A.Meškinis    
   V.Jonikas, A.Meškinis   ->    
    [9] 12:50   V.Jonikas, A.Meškinis  
   A.Mackevič (jr), R.Ripkauskas     18:21  21:18  21:16 [33']  
   A.Mackevič (jr), R.Ripkauskas    
    ->     9-a vieta
      [16] 13:25   V.Jonikas, A.Meškinis
        21:17  14:21  21:8 [32']
   A.Petrovičev, L.Liaudanskas    
   A.Petrovičev, L.Liaudanskas   ->    
    [10] 12:50   A.Petrovičev, L.Liaudanskas  
   A.Daugaravičius, A.Andreliūnas     19:21  21:16  21:13 [34']  
   A.Daugaravičius, A.Andreliūnas    
    ->    
         
       A.Mackevič (jr), R.Ripkauskas   11-a vieta
      [17] 13:45   A.Daugaravičius, A.Andreliūnas
       A.Daugaravičius, A.Andreliūnas   21:11  21:14 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.