Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (3 etapas), Data: 2016-11-19, Vieta: AISV, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-11-19 2016-11-19 2016-11-19 2016-11-19  
 1   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [24] 12:05   J.Puchova, J.Žibūdienė    
 9   Kristina Nareikienė 
 Viktorija Penikaitė 
    21:19  21:13 [18']    
[13] 11:15   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 8   Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  21:10  21:16 [20']      
    [38] 13:45   J.Puchova, J.Žibūdienė  
 5   Goda Juršėnaitė 
 Kotryna Martinaitienė 
      21:17  21:17 [56']  
 G.Juršėnaitė, K.Martinaitienė      
 12       ->      
  [25] 12:30   G.Juršėnaitė, K.Martinaitienė    
 13         21:17  21:18 [25']    
 A.Jankauskaitė, J.Meškelytė      
 4   Aistė Jankauskaitė 
 Jolita Meškelytė 
  ->       1-a vieta
      [53] 15:25   G.Pačkauskaitė, U.Rakštytė
 3   Gintė Pačkauskaitė 
 Urtė Rakštytė 
        21:19  18:21  21:16 [27']
 G.Pačkauskaitė, U.Rakštytė      
 14       ->      
  [26] 12:30   G.Pačkauskaitė, U.Rakštytė    
 11   Laura Diškevičiūtė 
 Nadežda Lipa 
    22:24  21:13  21:10 [30']    
[14] 11:15   R.Ulozaitė, D.Nikitina      
 6   Rūta Ulozaitė 
 Diana Nikitina 
  19:21  21:19  21:18 [32']      
    [39] 13:45   G.Pačkauskaitė, U.Rakštytė  
 7   Viktorija Suško 
 Eglė Bardauskienė 
      21:19  17:21  21:19 [31']  
[15] 11:15   J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė      
 10   Justė Kažanauskaitė 
 Rugilė Gečaitė 
  21:16  21:13 [17']      
  [27] 12:30   U.Padaigaitė, N.Beketova    
 15         21:11  21:17 [6']    
 U.Padaigaitė, N.Beketova      
 2   Urtė Padaigaitė 
 Natalija Beketova 
  ->    G.Juršėnaitė, K.Martinaitienė   3-a vieta
      [54] 15:25   G.Juršėnaitė, K.Martinaitienė
       U.Padaigaitė, N.Beketova   21:9  18:21  21:16 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
    [40] 13:45   A.Jankauskaitė, J.Meškelytė  
     A.Jankauskaitė, J.Meškelytė   21:15  21:19 [22']   5-a vieta
      [55] 15:25   R.Ulozaitė, D.Nikitina
     R.Ulozaitė, D.Nikitina     11:21  21:18  21:10 [9']
    [41] 14:10   R.Ulozaitė, D.Nikitina  
     J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė   21:13  19:21  21:19 [28']  
         
         
       B.Baranauskaitė, L.Chomskytė   7-a vieta
      [56] 15:25   J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė
       J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė   21:13  21:12 [4']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Nareikienė, V.Penikaitė    
   K.Nareikienė, V.Penikaitė   ->    
     K.Nareikienė, V.Penikaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [57] 15:50   V.Suško, E.Bardauskienė
        21:11  21:8 [18']
   L.Diškevičiūtė, N.Lipa    
   L.Diškevičiūtė, N.Lipa   ->    
    [42] 14:10   V.Suško, E.Bardauskienė  
   V.Suško, E.Bardauskienė     21:15  21:11 [6']  
   V.Suško, E.Bardauskienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       L.Diškevičiūtė, N.Lipa
       L.Diškevičiūtė, N.Lipa   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.