Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (3 etapas), Data: 2016-11-19, Vieta: AISV, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-11-19 2016-11-19 2016-11-19 2016-11-19 2016-11-19  
 1   Dainius Čeplinskas 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Čeplinskas, J.Žibūdienė        
 32       ->        
  [67] 17:20   D.Čeplinskas, J.Žibūdienė      
 17   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
    21:16  21:12 [22']      
[58] 16:30   V.Venckus, J.Venckuvienė        
 16   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:11  21:19 [21']        
    [76] 18:10   D.Čeplinskas, J.Žibūdienė    
 9   Žilvinas Tamošiūnas 
 Rūta Ulozaitė 
      21:7  21:9 [17']    
[59] 16:30   Ž.Tamošiūnas, R.Ulozaitė        
 24   Egidijus Merkevičius 
 Vilija Kulienė 
  23:21  21:14 [13']        
  [68] 17:20   Ž.Tamošiūnas, R.Ulozaitė      
 25   Sergej Pavlov 
 Rugilė Gečaitė 
    15:21  21:17  22:20 [33']      
[60] 16:30   D.Kudin, G.Pačkauskaitė        
 8   Dmitrij Kudin 
 Gintė Pačkauskaitė 
  21:12  21:19 [11']        
      [88] 19:25   D.Golubickas, D.Nikitina  
 5   Paulius Jūras 
 Laima Chomskytė 
        21:19  21:12 [22']  
 P.Jūras, L.Chomskytė        
 28       ->        
  [69] 17:20   A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 21   Rytis Davidonis 
 Viktorija Penikaitė 
    21:19  13:21  21:18 [38']      
[61] 16:30   A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 12   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  21:8  21:12 [13']        
    [77] 18:10   D.Golubickas, D.Nikitina    
 13   Vitali Lobach 
 Aistė Skeberdytė 
      21:6  21:18 [19']    
[62] 16:55   V.Lobach, A.Skeberdytė        
 20   Egidijus Rakštys 
 Urtė Rakštytė 
  21:16  21:12 [18']        
  [70] 17:45   D.Golubickas, D.Nikitina      
 29         21:15  12:21  21:12 [30']      
 D.Golubickas, D.Nikitina        
 4   Deividas Golubickas 
 Diana Nikitina 
  ->         1-a vieta
        [96] 20:15   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
 3   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
          9:21  22:20  21:9 [27']
 G.Miestauskas, G.Juršėnaitė        
 30       ->        
  [71] 17:45   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 19   Edvardas Bardauskas 
 Eglė Bardauskienė 
    21:15  21:18 [20']      
[63] 16:55   V.Jonikas, A.Krušataitė        
 14   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
  21:11  21:17 [13']        
    [78] 18:35   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
 11   Arvydas Vanagas 
 Irina Jasiūnienė 
      19:21  21:10  21:16 [28']    
[64] 16:55   A.Vanagas, I.Jasiūnienė        
 22   Andrius Dubrovskis 
 Nadežda Lipa 
  21:9  21:15 [17']        
  [72] 17:45   A.Vanagas, I.Jasiūnienė      
 27         21:13  21:19 [23']      
 L.Aleksovas, J.Kažanauskaitė        
 6   Livijus Aleksovas 
 Justė Kažanauskaitė 
  ->        
      [89] 19:25   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė  
 7   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
        21:16  21:12 [16']  
 J.Bartkus, J.Puchova        
 26       ->        
  [73] 17:45   J.Bartkus, J.Puchova      
 23   Renaldas Diškevičius 
 Laura Diškevičiūtė 
    21:16  21:8 [23']      
[65] 16:55   J.Pauliukas, A.Jankauskaitė        
 10   Jurgis Pauliukas 
 Aistė Jankauskaitė 
  21:14  13:21  21:17 [31']        
    [79] 18:35   J.Bartkus, J.Puchova    
 15   Aurimas Meškinis 
 Viktorija Suško 
      21:13  17:21  21:16 [33']    
[66] 17:20   A.Nareika, K.Nareikienė        
 18   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  21:13  21:13 [22']      D.Čeplinskas, J.Žibūdienė   3-a vieta
  [74] 18:10   A.Nareika, K.Nareikienė   [97] 20:15   J.Bartkus, J.Puchova
 31         21:17  21:17 [23']    J.Bartkus, J.Puchova   21:15  22:20 [21']
 R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė        
 2   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       Ž.Tamošiūnas, R.Ulozaitė    
      [90] 19:50   A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:11  21:12 [17']   5-a vieta
        [98] 20:40   A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       A.Vanagas, I.Jasiūnienė     21:19  14:21  24:22 [34']
      [91] 19:50   A.Vanagas, I.Jasiūnienė  
       A.Nareika, K.Nareikienė   21:13  21:11 [18']  
           
           
         Ž.Tamošiūnas, R.Ulozaitė   7-a vieta
       
         A.Nareika, K.Nareikienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Venckus, J.Venckuvienė      
    [80] 18:35   V.Venckus, J.Venckuvienė    
     D.Kudin, G.Pačkauskaitė   21:16  21:23  21:14 [35']    
      [92] 19:50   V.Venckus, J.Venckuvienė  
     P.Jūras, L.Chomskytė     21:9  21:7 [18']  
    [81] 18:35   V.Lobach, A.Skeberdytė    
     V.Lobach, A.Skeberdytė   21:18  21:18 [21']     9-a vieta
        [99] 20:40   V.Venckus, J.Venckuvienė
     V.Jonikas, A.Krušataitė       21:14  21:19
    [82] 19:00   V.Jonikas, A.Krušataitė    
     L.Aleksovas, J.Kažanauskaitė   21:18  17:21  21:19 [24']    
      [93] 19:50   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė  
     J.Pauliukas, A.Jankauskaitė     21:18  21:17 [20']  
    [83] 19:00   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   21:8  19:21  21:17 [29']    
           
         V.Lobach, A.Skeberdytė   11-a vieta
       
         V.Jonikas, A.Krušataitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Kudin, G.Pačkauskaitė    
       
       P.Jūras, L.Chomskytė   ->   13-a vieta
       
       L.Aleksovas, J.Kažanauskaitė     ->
       
       J.Pauliukas, A.Jankauskaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   K.Jucys, B.Baranauskaitė      
   K.Jucys, B.Baranauskaitė   ->      
    [84] 19:00   S.Pavlov, R.Gečaitė    
   E.Merkevičius, V.Kulienė     20:22  21:18  21:15 [28']    
  [75] 18:10   S.Pavlov, R.Gečaitė      
   S.Pavlov, R.Gečaitė   21:15  17:21  21:16 [29']      
      [94] 20:15   S.Pavlov, R.Gečaitė  
        21:16  21:13 [19']  
   R.Davidonis, V.Penikaitė      
   R.Davidonis, V.Penikaitė   ->      
    [85] 19:00   E.Rakštys, U.Rakštytė    
   E.Rakštys, U.Rakštytė     21:14  17:21  21:12 [27']    
   E.Rakštys, U.Rakštytė      
    ->       17-a vieta
        [100] 20:40   S.Pavlov, R.Gečaitė
          21:17  21:13 [2']
   E.Bardauskas, E.Bardauskienė      
   E.Bardauskas, E.Bardauskienė   ->      
    [86] 19:25   A.Dubrovskis, N.Lipa    
   A.Dubrovskis, N.Lipa     21:8  14:21  21:15 [26']    
   A.Dubrovskis, N.Lipa      
    ->      
      [95] 20:15   A.Meškinis, V.Suško  
        16:21  21:11  21:18 [29']  
   R.Diškevičius, L.Diškevičiūtė      
   R.Diškevičius, L.Diškevičiūtė   ->      
    [87] 19:25   A.Meškinis, V.Suško    
   A.Meškinis, V.Suško     15:21  21:18  21:12 [30']    
   A.Meškinis, V.Suško      
    ->    E.Rakštys, U.Rakštytė   19-a vieta
       
         A.Dubrovskis, N.Lipa   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       K.Jucys, B.Baranauskaitė    
       
       R.Davidonis, V.Penikaitė   ->   21-a vieta
       
       E.Bardauskas, E.Bardauskienė     ->
       
       R.Diškevičius, L.Diškevičiūtė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     E.Merkevičius, V.Kulienė    
     E.Merkevičius, V.Kulienė   ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.