Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 etapas), Data: 2016-12-17, Vieta: AISV, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-12-17 2016-12-17 2016-12-17 2016-12-17 2016-12-17  
 1   Andžej Mackevič 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-16 vietos        
[38] 13:20   A.Mackevič, J.Žibūdienė        
 32   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
  11:3  9:11  11:8  11:6 [16']        
  [54] 14:50   A.Ramanauskas, J.Kažanauskaitė      
 17   Andrius Ramanauskas 
 Justė Kažanauskaitė 
    11:9  12:10  3:11  7:11  11:5 [26']      
[39] 13:20   A.Ramanauskas, J.Kažanauskaitė        
 16   Aleksandr Mingaliov 
 Danyu Zhong 
  11:8  11:8  11:5 [18']        
    [70] 16:20   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
 9   Vaidas Markevičius 
 Vaiva Kelečienė 
      11:5  11:4  8:11  6:11  11:9 [24']    
[40] 13:20   V.Markevičius, V.Kelečienė        
 24   Artūras Jonuškis 
 Indrė Semaškienė 
  11:5  11:7  11:8 [13']        
  [55] 14:50   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 25   Marius Armonas 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
    11:9  6:11  11:9  11:5 [12']      
[41] 13:45   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 8   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  11:7  11:8  12:10 [18']        
      [82] 17:30   A.Vanagas, K.Martinaitienė  
 5   Rytis Vasiliauskas 
 Irina Jasiūnienė 
        11:5  11:1  11:7 [14']  
[42] 13:45   R.Vasiliauskas, I.Jasiūnienė        
 28   Sergej Pavlov 
 Viktorija Penikaitė 
  11:1  11:4  11:6 [11']        
  [56] 14:50   T.Ožalas, A.Jankauskaitė      
 21   Aurimas Meškinis 
 Viktorija Suško 
    7:11  8:11  13:11  11:4  11:3 [27']      
[43] 13:45   T.Ožalas, A.Jankauskaitė        
 12   Tomas Ožalas 
 Aistė Jankauskaitė 
  11:2  11:8  11:3 [21']        
    [71] 16:20   A.Vanagas, K.Martinaitienė    
 13   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      11:8  11:4  9:11  11:3 [24']    
[44] 13:45   A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 20   Martynas Povilaitis 
 Eglė Mačiulytė 
  10:12  11:9  7:11  11:6  11:6 [28']        
  [57] 15:15   A.Vanagas, K.Martinaitienė      
 29   Julius Masaitis 
 Viktorija Guseva 
    11:5  11:6  11:7 [17']      
[45] 14:05   A.Vanagas, K.Martinaitienė        
 4   Arvydas Vanagas 
 Kotryna Martinaitienė 
  11:5  11:7  11:4 [18']         1-a vieta
        [90] 18:20   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
 3   Vytautas Jakštys 
 Urtė Padaigaitė 
          11:8  11:7  11:3 [15']
[46] 14:05   V.Jakštys, U.Padaigaitė        
 30   Igoris Liukevičius 
 Evelina Misiūnaitė 
  11:8  11:8  11:5 [18']        
  [58] 15:15   V.Venckus, J.Venckuvienė      
 19   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
    9:11  11:6  11:7  11:8 [28']      
[47] 14:05   V.Venckus, J.Venckuvienė        
 14   Aliaksandr Karpovich 
 Darya Yarmalovich 
  12:10  11:5  11:13  11:8  13:11 [32']        
    [72] 16:20   K.Poškus, J.Meškelytė    
 11   Karolis Poškus 
 Jolita Meškelytė 
      5:11  11:9  9:11  11:4  11:8 [31']    
[48] 14:05   K.Poškus, J.Meškelytė        
 22   Jonas Bartkus 
 Evelina Sveikauskaitė 
  11:7  11:6  11:9 [15']        
  [59] 15:15   K.Poškus, J.Meškelytė      
 27   Jurgis Pauliukas 
 Rugilė Gečaitė 
    4:11  11:5  11:7  11:5 [23']      
[49] 14:30   J.Pauliukas, R.Gečaitė        
 6   Paulius Jūras 
 Laima Chomskytė 
  11:8  11:9  5:11  11:7 [21']        
      [83] 17:30   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė  
 7   Žilvinas Tamošiūnas 
 Jelena Puchova 
        11:6  12:10  11:4 [17']  
[50] 14:30   K.Ashurkevich, B.Baranauskaitė        
 26   Kiryl Ashurkevich 
 Birutė Baranauskaitė 
  11:6  11:9  11:5 [17']        
  [60] 15:15   A.Kovaliov, D.Nikitina      
 23   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
    11:5  11:9  11:6 [19']      
[51] 14:30   A.Kovaliov, D.Nikitina        
 10   Aleksandr Kovaliov 
 Diana Nikitina 
  12:10  11:6  11:2 [21']        
    [73] 16:45   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
 15   Vitali Lobach 
 Aistė Skeberdytė 
      11:8  11:7  8:11  3:11  11:5 [27']    
[52] 14:30   V.Lobach, A.Skeberdytė        
 18   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
  11:7  11:3  11:8 [16']      D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   3-a vieta
  [61] 15:35   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   [91] 18:20   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė
 31   Artūras Surgutanovas 
 Goda Krivonosovaitė 
    11:8  8:11  11:8  9:11  11:7 [30']    K.Poškus, J.Meškelytė   7:11  11:9  11:8  15:14 [27']
[53] 14:50   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė        
 2   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
  12:10  8:11  11:6  11:5 [19']     Dėl 5-8 vietos    
       A.Ramanauskas, J.Kažanauskaitė    
      [84] 17:30   T.Ožalas, A.Jankauskaitė  
       T.Ožalas, A.Jankauskaitė   9:11  11:0  11:5  11:2 [19']   5-a vieta
        [92] 18:20   A.Kovaliov, D.Nikitina
       V.Venckus, J.Venckuvienė     11:7  12:10  7:11  11:8 [11']
      [85] 17:55   A.Kovaliov, D.Nikitina  
       A.Kovaliov, D.Nikitina   11:5  11:6  8:11  13:11 [25']  
           
           
         A.Ramanauskas, J.Kažanauskaitė   7-a vieta
       
         V.Venckus, J.Venckuvienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Mackevič, J.Žibūdienė      
    [74] 16:45   A.Mackevič, J.Žibūdienė    
     V.Markevičius, V.Kelečienė   11:7  11:6  12:10 [17']    
      [86] 17:55   A.Mackevič, J.Žibūdienė  
     R.Vasiliauskas, I.Jasiūnienė     8:11  9:11  11:5  11:3  11:9 [28']  
    [75] 16:45   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   14:12  11:9  10:12  11:5 [25']     9-a vieta
        [93] 18:45   V.Lobach, A.Skeberdytė
     V.Jakštys, U.Padaigaitė       15:13  9:11  11:4  10:12  11:2 [20']
    [76] 16:45   J.Pauliukas, R.Gečaitė    
     J.Pauliukas, R.Gečaitė   6:11  12:10  11:7  11:7 [23']    
      [87] 17:55   V.Lobach, A.Skeberdytė  
     K.Ashurkevich, B.Baranauskaitė     13:11  7:11  11:7  11:5 [14']  
    [77] 17:05   V.Lobach, A.Skeberdytė    
     V.Lobach, A.Skeberdytė   11:8  11:3  9:11  11:8 [25']    
           
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   11-a vieta
       
         J.Pauliukas, R.Gečaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Markevičius, V.Kelečienė    
       
       R.Vasiliauskas, I.Jasiūnienė   ->   13-a vieta
       
       V.Jakštys, U.Padaigaitė     ->
       
       K.Ashurkevich, B.Baranauskaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė        
  [62] 15:35   A.Mingaliov, D.Zhong      
   A.Mingaliov, D.Zhong   12:10  11:8  14:15  11:2 [25']      
    [78] 17:05   A.Jonuškis, I.Semaškienė    
   A.Jonuškis, I.Semaškienė     11:8  11:3  11:6 [14']    
  [63] 15:35   A.Jonuškis, I.Semaškienė      
   M.Armonas, A.Slapikaitė-Jurkonė   11:5  11:6  9:11  12:10 [23']      
      [88] 17:55   A.Jonuškis, I.Semaškienė  
   S.Pavlov, V.Penikaitė       11:9  12:10  8:11  11:8 [23']  
  [64] 15:35   A.Meškinis, V.Suško      
   A.Meškinis, V.Suško   11:0      
    [79] 17:05   M.Povilaitis, E.Mačiulytė    
   M.Povilaitis, E.Mačiulytė     11:5  11:8  11:5 [18']    
  [65] 16:00   M.Povilaitis, E.Mačiulytė      
   J.Masaitis, V.Guseva   11:9  11:9  14:12  11:6 [4']       17-a vieta
        [94] 18:45   A.Karpovich, D.Yarmalovich
   I.Liukevičius, E.Misiūnaitė         8:11  11:3  7:11  12:10  11:9
  [66] 16:00   A.Karpovich, D.Yarmalovich      
   A.Karpovich, D.Yarmalovich   11:8  13:11  11:6 [20']      
    [80] 17:05   A.Karpovich, D.Yarmalovich    
   J.Bartkus, E.Sveikauskaitė     13:15  11:8  15:13  11:9 [31']    
  [67] 16:00   P.Jūras, L.Chomskytė      
   P.Jūras, L.Chomskytė   14:12  11:8  14:15  11:3 [27']      
      [89] 18:20   A.Karpovich, D.Yarmalovich  
   Ž.Tamošiūnas, J.Puchova       12:10  11:8  13:11 [18']  
  [68] 16:00   A.Nareika, K.Nareikienė      
   A.Nareika, K.Nareikienė   11:9  11:6  9:11  11:6 [25']      
    [81] 17:30   A.Nareika, K.Nareikienė    
   V.Jonikas, A.Krušataitė     15:13  7:11  11:9  11:8 [25']    
  [69] 16:20   A.Surgutanovas, G.Krivonosovaitė      
   A.Surgutanovas, G.Krivonosovaitė   11:6  11:7  11:4 [21']    M.Povilaitis, E.Mačiulytė   19-a vieta
       
         A.Nareika, K.Nareikienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Mingaliov, D.Zhong    
       
       A.Meškinis, V.Suško   ->   21-a vieta
       
       P.Jūras, L.Chomskytė     ->
       
       A.Surgutanovas, G.Krivonosovaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
     T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė      
       
     M.Armonas, A.Slapikaitė-Jurkonė   ->    
       
     S.Pavlov, V.Penikaitė     ->  
       
     J.Masaitis, V.Guseva   ->     25-a vieta
       
     I.Liukevičius, E.Misiūnaitė       ->
       
     J.Bartkus, E.Sveikauskaitė   ->    
       
     Ž.Tamošiūnas, J.Puchova     ->  
       
     V.Jonikas, A.Krušataitė   ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.