Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienai – Birštonas 2016, Data: 2016-06-18, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Dagilis 
 Aistė Skeberdytė 
21
15
21
9
 21'
21
10
21
10
 19'
84/44
40
2
1
2 Dalius Juodsnukis 
 Vilija Čekanauskienė 
15
21
9
21
 21'
14
21
21
11
18
21
 32'
77/95
-18
0
3
3 Paulius Jūras 
 Justė Žibūdienė 
10
21
10
21
 19'
21
14
11
21
21
18
 32'
73/95
-22
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Karolis Šemeta 
 Jelena Puchova 
19
21
21
13
21
17
 38'
21
10
21
12
 20'
103/73
30
2
1
2 Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
21
19
13
21
17
21
 38'
21
14
21
15
 29'
93/90
3
1
2
3 Darius Mieliauskas 
 Jolita Meškelytė 
10
21
12
21
 20'
14
21
15
21
 29'
51/84
-33
0
3



 
   1-a vieta
 1    Mindaugas Dagilis,  Aistė Skeberdytė  
 M.Dagilis, A.Skeberdytė
 2    Karolis Šemeta,  Jelena Puchova   22:24  21:18  21:12 [33']
   



 
   3-a vieta
 4    Audrius Brazauskas,  Neringa Brazauskienė  
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė
 5    Paulius Jūras,  Justė Žibūdienė   21:10  13:21  21:16 [38']
   



 
   5-a vieta
 3    Dalius Juodsnukis,  Vilija Čekanauskienė  
 D.Mieliauskas, J.Meškelytė
 6    Darius Mieliauskas,  Jolita Meškelytė   21:17  21:11 [8']
   



 
   7-a vieta
       
        
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.