Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kalėdinė Baltijos taurė, Data: 2016-12-17, Vieta: Melnragė, Klaipėda  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-12-17 2016-12-17 2016-12-17  
 1   Borisas Lozinskis ,   Jolanta Sereckienė   Dėl 1-4 vietų    
[1] 09:30   B.Lozinskis, J.Sereckienė    
 8   Kęstutis Krūminas ,   Ernesta Grigeliūnienė    21:8  21:11 [18']    
  [9] 10:00   B.Lozinskis, J.Sereckienė  
 5   Edmundas Petrošius ,   Violeta Slušnienė      21:13  21:8 [23']  
[2] 09:30   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė    
 4   Aloyzas Jarošaitis ,   Zita Jarošaitienė    21:13  21:16 [21']    1-a vieta
    [17] 10:45   Č.Ramanauskas, S.Čalkina
 3   Eugenijus Jafimovas ,   Monika Petreikytė        21:14  21:17 [25']
[3] 09:30   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 6   Mindaugas Juodvalkis ,   Sandra Čečkauskienė    21:13  21:14 [21']    
  [10] 10:00   Č.Ramanauskas, S.Čalkina  
 7   Tomas Šnepeta ,   Rima Januškienė      21:19  21:10 [25']  
[4] 09:30   Č.Ramanauskas, S.Čalkina    
 2   Česlovas Ramanauskas ,   Svetlana Čalkina    21:14  21:6 [20']    
     
     A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė  3-a vieta
  [18] 10:45   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:15  21:18 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Krūminas, E.Grigeliūnienė    
  [11] 10:10   E.Petrošius, V.Slušnienė  
   E.Petrošius, V.Slušnienė   21:13  21:10 [20']  5-a vieta
    [19] 10:45   E.Petrošius, V.Slušnienė
   E.Jafimovas, M.Petreikytė     21:9  21:17 [23']
  [12] 10:10   E.Jafimovas, M.Petreikytė  
   T.Šnepeta, R.Januškienė   19:21  21:13  21:10 [34']  
       
       
     K.Krūminas, E.Grigeliūnienė  7-a vieta
    [20] 10:45   T.Šnepeta, R.Januškienė
     T.Šnepeta, R.Januškienė   21:15  21:17 [23']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.