Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2016-10-29, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-10-29 2016-10-29 2016-10-29 2016-10-29 2016-10-29  
 1   Vygantas Garmus 
 Marijus Stankevičius 
  Dėl 1-16 vietos        
 V.Garmus, M.Stankevičius        
 32       ->        
  [196] 17:05    V.Garmus, M.Stankevičius      
 17   Julius Masaitis 
 Artiom Nikitin 
    11:8  11:4  5:11  11:5 [17']      
[170] 16:05    A.Brazauskas, T.Supronas        
 16   Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
  11:3  11:3  11:4 [11']        
    [222] 18:05    V.Garmus, M.Stankevičius    
 9   Vaidas Korolkovas 
 Saulius Pipynė 
      11:8  11:3  10:12  4:11  11:8 [28']    
[171] 16:05    V.Korolkovas, S.Pipynė        
 24   Saulius Eibukas 
 Rytis Vasiliauskas 
  12:10  9:11  11:5  11:8 [21']        
  [197] 17:05    M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 25         11:1  12:10  11:9 [14']      
 M.Palubinskas, P.Palubinskas        
 8   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
  ->        
      [251] 19:05    V.Garmus, M.Stankevičius  
 5   Justas Balsys 
 Gytis Vizgirda 
        7:11  10:12  11:4  11:7  11:9 [32']  
 J.Balsys, G.Vizgirda        
 28       ->        
  [198] 17:05    J.Balsys, G.Vizgirda      
 21   Gediminas Kareiva 
 Andrius Valantiejus 
    8:11  11:3  11:7  11:9 [18']      
[172] 16:25    P.Nevedomskis, R.Venckus        
 12   Paulius Nevedomskis 
 Robertas Venckus 
  11:9  11:4  7:11  6:11  11:9 [23']        
    [223] 18:05    S.Stravinskas, P.Svideravičius    
 13   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
      11:8  7:11  11:9  11:8 [24']    
[173] 16:25    J.Gatelis, D.Kubilius        
 20   Aleksandr Mingaliov 
 Martynas Povilaitis 
  13:11  11:7  11:7 [16']        
  [199] 17:25    S.Stravinskas, P.Svideravičius      
 29         14:12  7:11  11:7  10:12  11:7 [34']      
 S.Stravinskas, P.Svideravičius        
 4   Salvijus Stravinskas 
 Paulius Svideravičius 
  ->         1-a vieta
        [270] 19:45    A.Kepežinskas, A.Morkūnas
 3   Edvinas Jakubauskas 
 Arnas Januška 
          13:15  5:11  11:4  11:7  11:2 [33']
 E.Jakubauskas, A.Januška        
 30       ->        
  [200] 17:25    E.Jakubauskas, A.Januška      
 19   Rimas Lavrukaitis 
 Haroldas Nevidauskas 
    11:9  11:7  11:3 [14']      
[174] 16:25    R.Lavrukaitis, H.Nevidauskas        
 14   Steponas Januška 
 Vidas Martinkus 
  11:9  11:6  11:8 [14']        
    [224] 18:05    L.Danauskas, A.Valantiejus    
 11   Lukas Danauskas 
 Ardas Valantiejus 
      11:9  11:3  13:11 [13']    
[175] 16:25    L.Danauskas, A.Valantiejus        
 22   Mykolas Kaidalovas 
 Aringas Trimakas 
  11:4  11:7  11:5 [11']        
  [201] 17:25    L.Danauskas, A.Valantiejus      
 27         11:6  15:14  7:11  11:7 [22']      
 M.Dyburis, L.Vaškevičius        
 6   Mantas Dyburis 
 Laimonas Vaškevičius 
  ->        
      [252] 19:05    A.Kepežinskas, A.Morkūnas  
 7   Deimantas Čekanauskas 
 Sergėjus Klodt 
        11:8  11:5  11:5 [13']  
 D.Čekanauskas, S.Klodt        
 26       ->        
  [202] 17:25    E.Karaliūnas, M.Trybas      
 23   Elmoras Adakauskas 
 Artūras Jonuškis 
    6:11  11:6  11:7  9:11  11:9 [30']      
[176] 16:25    E.Karaliūnas, M.Trybas        
 10   Egidijus Karaliūnas 
 Mindaugas Trybas 
  11:4  11:7  11:5 [10']        
    [225] 18:05    A.Kepežinskas, A.Morkūnas    
 15   Dainius Čeplinskas 
 Andrius Stankevičius 
      11:4  11:9  11:4 [13']    
[177] 16:25    D.Čeplinskas, A.Stankevičius        
 18   Mantas Zinkevičius 
 Arūnas Vizgirda 
  11:6  5:11  11:3  11:5 [17']      S.Stravinskas, P.Svideravičius   3-a vieta
  [203] 17:25    A.Kepežinskas, A.Morkūnas   [271] 20:10    L.Danauskas, A.Valantiejus
 31         11:8  11:5  11:4 [12']    L.Danauskas, A.Valantiejus   2:11  10:12  11:4  11:5  11:2 [22']
 A.Kepežinskas, A.Morkūnas        
 2   Audrius Kepežinskas 
 Arūnas Morkūnas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Palubinskas, P.Palubinskas    
      [253] 19:25    J.Balsys, G.Vizgirda  
       J.Balsys, G.Vizgirda   11:7  11:9  6:11  6:11  11:8 [23']   5-a vieta
       
       E.Jakubauskas, A.Januška     ->
      [254] 19:25    E.Karaliūnas, M.Trybas  
       E.Karaliūnas, M.Trybas   11:8  11:4  11:4 [12']  
           
           
         M.Palubinskas, P.Palubinskas   7-a vieta
       
         E.Jakubauskas, A.Januška   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Brazauskas, T.Supronas      
    [226] 18:25    A.Brazauskas, T.Supronas    
     V.Korolkovas, S.Pipynė   6:11  2:11  11:9  11:5  11:8 [28']    
      [255] 19:25    A.Brazauskas, T.Supronas  
     P.Nevedomskis, R.Venckus     11:9  8:11  11:9  13:11 [26']  
    [227] 18:25    J.Gatelis, D.Kubilius    
     J.Gatelis, D.Kubilius   7:11  11:9  11:5  11:2 [16']     9-a vieta
       
     R.Lavrukaitis, H.Nevidauskas       ->
    [228] 18:25    M.Dyburis, L.Vaškevičius    
     M.Dyburis, L.Vaškevičius   11:3  12:10  11:3 [12']    
      [256] 19:25    M.Dyburis, L.Vaškevičius  
     D.Čekanauskas, S.Klodt     11:7  11:8  11:6 [15']  
    [229] 18:25    D.Čekanauskas, S.Klodt    
     D.Čeplinskas, A.Stankevičius   9:11  11:7  12:10  10:12  11:9 [28']    
           
         J.Gatelis, D.Kubilius   11-a vieta
       
         D.Čekanauskas, S.Klodt   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Korolkovas, S.Pipynė    
       
       P.Nevedomskis, R.Venckus   ->   13-a vieta
       
       R.Lavrukaitis, H.Nevidauskas     ->
       
       D.Čeplinskas, A.Stankevičius   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Masaitis, A.Nikitin      
   J.Masaitis, A.Nikitin   ->      
    [230] 18:25    S.Eibukas, R.Vasiliauskas    
   S.Eibukas, R.Vasiliauskas     11:6  11:4  11:9 [11']    
   S.Eibukas, R.Vasiliauskas      
    ->      
      [257] 19:25    A.Mingaliov, M.Povilaitis  
        11:13  11:6  12:14  12:10  11:8 [31']  
   G.Kareiva, A.Valantiejus      
   G.Kareiva, A.Valantiejus   ->      
    [231] 18:25    A.Mingaliov, M.Povilaitis    
   A.Mingaliov, M.Povilaitis     10:12  11:3  11:9  11:4 [20']    
   A.Mingaliov, M.Povilaitis      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   S.Januška, V.Martinkus      
   S.Januška, V.Martinkus   ->      
    [232] 18:25    M.Kaidalovas, A.Trimakas    
   M.Kaidalovas, A.Trimakas     11:8  11:7  10:12  0:11  11:3 [26']    
   M.Kaidalovas, A.Trimakas      
    ->      
      [258] 19:25    M.Kaidalovas, A.Trimakas  
        11:6  11:7  11:3 [13']  
   E.Adakauskas, A.Jonuškis      
   E.Adakauskas, A.Jonuškis   ->      
    [233] 18:25    M.Zinkevičius, A.Vizgirda    
   M.Zinkevičius, A.Vizgirda     11:7  8:11  11:6  11:9 [18']    
   M.Zinkevičius, A.Vizgirda      
    ->    S.Eibukas, R.Vasiliauskas   19-a vieta
       
         M.Zinkevičius, A.Vizgirda   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Masaitis, A.Nikitin    
       
       G.Kareiva, A.Valantiejus   ->   21-a vieta
       
       S.Januška, V.Martinkus     ->
       
       E.Adakauskas, A.Jonuškis   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.