Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2016-10-29, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-10-29 2016-10-29 2016-10-29 2016-10-29  
 1   Regina Narijauskaitė 
 Zita Valancevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Narijauskaitė, Z.Valancevičienė      
 16       ->      
  [30] 10:35    S.Golubickaitė, S.Poklikajeva    
 9   Samanta Golubickaitė 
 Snežana Poklikajeva 
    11:9  12:10  9:11  9:11  11:6 [28']    
[10] 09:50    S.Golubickaitė, S.Poklikajeva      
 8   Jurgita Bilienė 
 Lorena Valantiejienė 
  11:3  11:5  11:4 [11']      
    [53] 11:20    S.Golubickaitė, S.Poklikajeva  
 5   Ramunė Petrošienė 
 Judita Vadeikienė 
      11:4  12:10  12:10 [14']  
[11] 09:50    R.Petrošienė, J.Vadeikienė      
 12   Aistė Jankauskaitė 
 Rūta Ulozaitė 
  11:7  13:11  11:3 [13']      
  [31] 10:35    R.Petrošienė, J.Vadeikienė    
 13   Diana Bumbulytė 
 Nikol Špet 
    11:3  11:9  14:15  11:9 [20']    
[12] 09:50    V.Čekanauskienė, T.Rakauskaitė      
 4   Vilija Čekanauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
  11:6  13:11  12:10 [15']       1-a vieta
      [70] 12:05    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė
 3   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
        11:7  11:9  6:11  6:11  11:9 [21']
[13] 09:50    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 14   Giang Nguyen Thi Thu 
 Sofija Surgutskytė 
  11:2  11:5  11:7 [12']      
  [32] 10:35    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 11   Neringa Krasnauskaitė 
 Monika Petreikytė 
    13:11  11:6  10:12  11:7 [21']    
[14] 09:50    A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė      
 6   Asta Bačkaitienė 
 Sonata Zinkevičienė 
  11:5  12:10  14:12 [16']      
    [54] 11:20    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė  
 7   Aldona Pikčilingienė 
 Diana Vizgirdienė 
      9:11  11:9  11:9  15:14 [24']  
[15] 09:50    K.Martinaitienė, N.Martinavičiūtė      
 10   Kotryna Martinaitienė 
 Neringa Martinavičiūtė 
  11:6  11:8  8:11  11:4 [20']      
  [33] 10:35    S.Buitkutė, B.Rasiulytė    
 15   Aistė Mickevičiūtė 
 Emilija Žėkaitė 
    11:6  11:5  14:12 [16']    
[16] 09:50    S.Buitkutė, B.Rasiulytė      
 2   Sabina Buitkutė 
 Birutė Rasiulytė 
  11:6  11:3  11:5 [10']    R.Petrošienė, J.Vadeikienė   3-a vieta
      [71] 12:05    S.Buitkutė, B.Rasiulytė
       S.Buitkutė, B.Rasiulytė   12:10  7:11  11:9  11:9 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Narijauskaitė, Z.Valancevičienė    
    [55] 11:45    R.Narijauskaitė, Z.Valancevičienė  
     V.Čekanauskienė, T.Rakauskaitė   11:3  11:5  12:10 [13']   5-a vieta
      [72] 12:05    R.Narijauskaitė, Z.Valancevičienė
     A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė     11:5  11:8  12:10 [14']
    [56] 11:45    A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė  
     K.Martinaitienė, N.Martinavičiūtė   5:11  11:5  11:7  11:8 [17']  
         
         
       V.Čekanauskienė, T.Rakauskaitė   7-a vieta
     
       K.Martinaitienė, N.Martinavičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Bilienė, L.Valantiejienė    
   J.Bilienė, L.Valantiejienė   ->    
    [57] 11:45    D.Bumbulytė, N.Špet  
   A.Jankauskaitė, R.Ulozaitė     11:7  11:7  9:11  11:6 [18']  
  [34] 10:35    D.Bumbulytė, N.Špet    
   D.Bumbulytė, N.Špet   10:12  8:11  13:11  11:5  11:3 [24']     9-a vieta
      [73] 12:30    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė
   G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė       11:4  11:9  11:9 [15']
  [35] 10:35    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė    
   N.Krasnauskaitė, M.Petreikytė   12:10  11:8  9:11  9:11  11:6 [26']    
    [58] 11:45    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė  
   A.Pikčilingienė, D.Vizgirdienė     3:11  12:10  13:11  11:2 [19']  
  [36] 10:35    A.Pikčilingienė, D.Vizgirdienė    
   A.Mickevičiūtė, E.Žėkaitė   11:5  8:11  12:10  11:4 [17']    
         
       J.Bilienė, L.Valantiejienė   11-a vieta
     
       A.Pikčilingienė, D.Vizgirdienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     A.Jankauskaitė, R.Ulozaitė   ->   13-a vieta
     
     N.Krasnauskaitė, M.Petreikytė     ->
     
     A.Mickevičiūtė, E.Žėkaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.