Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žvejo taurė, Data: 2016-10-22, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-10-22 2016-10-22 2016-10-22 2016-10-22  
 1   Saulius Eibukas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Eibukas, J.Živatkauskaitė      
 16       ->      
  [27] 12:30   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė    
 9   Artūras Pičiacha 
 Vaida Martinkienė 
    17:21  23:21  21:14 [33']    
[21] 12:05   A.Pičiacha, V.Martinkienė      
 8   Ramūnas Paškevičius 
 Rosita Šutaitė 
  21:19  21:10 [26']      
    [37] 13:45   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė  
 5   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
      23:21  21:17 [26']  
[22] 12:05   E.Petrošius, V.Slušnienė      
 12   Egidijus Vaitkus 
 Eglė Dimaitė 
  21:14  21:16 [22']      
  [28] 12:30   V.Šimkus, Ž.Dočkienė    
 13         21:14  21:13 [4']    
 V.Šimkus, Ž.Dočkienė      
 4   Vilimas Šimkus 
 Žydrė Dočkienė 
  ->       1-a vieta
      [46] 14:35   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
 3   Jonas Seniūnas 
 Jurgita Kareckienė 
        4:3 [13']
 J.Seniūnas, J.Kareckienė      
 14       ->      
  [29] 12:55   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 11   Tomas Šnepeta 
 Diana Darbutienė 
    21:16  21:15 [27']    
[23] 12:05   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 6   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  21:7  15:21  21:8 [30']      
    [38] 13:45   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
 7   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
      21:12  21:19 [27']  
[24] 12:05   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 10   Kęstutis Krūminas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  21:11  21:4 [17']      
  [30] 12:55   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 15         21:7  21:9 [20']    
 E.Jafimovas, M.Petreikytė      
 2   Eugenijus Jafimovas 
 Monika Petreikytė 
  ->    V.Šimkus, Ž.Dočkienė   3-a vieta
      [47] 14:35   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
       G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   21:16  21:13 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Pičiacha, V.Martinkienė    
    [39] 13:45   A.Pičiacha, V.Martinkienė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   21:10  21:8 [41']   5-a vieta
      [48] 14:35   J.Seniūnas, J.Kareckienė
     J.Seniūnas, J.Kareckienė     21:18  21:16 [28']
    [40] 13:45   J.Seniūnas, J.Kareckienė  
     E.Jafimovas, M.Petreikytė   21:18  15:21  21:17 [37']  
         
         
       E.Petrošius, V.Slušnienė   7-a vieta
      [49] 15:00   E.Jafimovas, M.Petreikytė
       E.Jafimovas, M.Petreikytė   21:18  18:21  21:18 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Paškevičius, R.Šutaitė    
   R.Paškevičius, R.Šutaitė   ->    
    [31] 12:55   R.Paškevičius, R.Šutaitė  
   E.Vaitkus, E.Dimaitė     21:4  21:3 [18']  
   E.Vaitkus, E.Dimaitė    
    ->     9-a vieta
      [41] 14:10   T.Šnepeta, D.Darbutienė
        21:16  21:9 [35']
   T.Šnepeta, D.Darbutienė    
   T.Šnepeta, D.Darbutienė   ->    
    [32] 12:55   T.Šnepeta, D.Darbutienė  
   K.Krūminas, E.Grigeliūnienė     21:14  18:21  21:8 [30']  
   K.Krūminas, E.Grigeliūnienė    
    ->    
         
       E.Vaitkus, E.Dimaitė   11-a vieta
      [42] 14:10   K.Krūminas, E.Grigeliūnienė
       K.Krūminas, E.Grigeliūnienė   21:13  21:14 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.