Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IBK gimtadienis, Data: 2018-01-27, Vieta: Sporto ir pramogų centras, Ignalina  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   4     1       4 
   4     1       4 
   3     1       3.2 
   3     1       2 
   4     1       6.4 
 Suaug B 
   7           2 
   4     1       2 
   4     1       2 
   3     1       1 
   7           2 
 U-13 B 
   4     1       0.25 
   3     1       0 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   27 d.  10:00  Suaug B   MV    L.Drūteikaitė   21:5  21:6    K.Oželytė    
 2   27 d.  10:00  Suaug B   MV    J.Bazytė   21:10  21:13    R.Žigienė    
 3   27 d.  10:00  Suaug   MV    V.Movšovič   21:15  21:14    S.Surgutskytė    
 4   27 d.  10:00  Suaug   MV    S.Golubickaitė   21:3  21:7    S.Poklikajeva    
 5   27 d.  10:00  U-13 B   VV    N.Budrikas   21:2  21:5    A.Smoliar    
 6   27 d.  10:25  U-13 B   VV    D.Leonovič   21:3  21:2    D.Jurgelevičius   8'  
 7   27 d.  10:25  U-13 B   MV    M.Poklikajeva   13:21  15:21    D.Libako    
 8   27 d.  10:25  Suaug B   MV    L.Drūteikaitė   17:21  21:12  21:12    R.Žigienė    
 9   27 d.  10:25  Suaug B   MV    J.Bazytė   21:7  21:4    K.Oželytė   15'  
 10   27 d.  10:25  Suaug   MV    V.Movšovič   21:7  21:18    S.Poklikajeva   20'  
 11   27 d.  10:50  Suaug   MV    S.Golubickaitė   21:16  21:10    S.Surgutskytė    
 12   27 d.  10:50  U-13 B   VV    N.Budrikas   21:2  21:5    D.Jurgelevičius   13'  
 13   27 d.  10:50  U-13 B   VV    D.Leonovič   21:6  21:6    A.Smoliar   16'  
 14   27 d.  10:50  U-13 B   MV    T.Leonovič   21:3  21:9    D.Libako   12'  
 15   27 d.  11:15  Suaug B   MV    L.Drūteikaitė   22:20  19:21  10:21    J.Bazytė   64'  
 16   27 d.  11:15  Suaug B   MV    R.Žigienė   21:6  21:8    K.Oželytė   14'  
 17   27 d.  11:15  Suaug   MV    V.Movšovič   11:21  21:13  19:21    S.Golubickaitė   24'  
 18   27 d.  11:15  Suaug   MV    S.Poklikajeva   21:19  21:19    S.Surgutskytė   31'  
 19   27 d.  11:40  U-13 B   VV    N.Budrikas   21:13  21:15    D.Leonovič   20'  
 20   27 d.  11:40  U-13 B   VV    D.Jurgelevičius   13:21  14:21    A.Smoliar   16'  
 21   27 d.  11:40  U-13 B   MV    T.Leonovič   21:3  21:3    M.Poklikajeva   11'  
 22   27 d.  11:40  Suaug B   MX    J.Skarinkevičius  V.Kudabienė   9:21  21:12  21:13    R.Ripkauskas  J.Bazytė   30'  
 23   27 d.  12:05  Suaug B   MX    A.Grunda  R.Žigienė   10:21  21:17  14:21    P.Drabatas  S.Borovikaitė   28'  
 24   27 d.  12:05  Suaug B   MX    T.Luneckas  R.Šteimantienė   12:21  14:21    O.Ivanovas  S.Poklikajeva   22'  
 25   27 d.  12:05  Suaug   MX    M.Dagilis  A.Šafranovičiūtė   13:21  21:19  15:21    V.Kisielius  S.Golubickaitė   36'  
 26   27 d.  12:05  Suaug   MX    G.Miestauskas  G.Juršėnaitė   13:21  15:21    F.Juchnevičius  L.Drūteikaitė   20'  
 27   27 d.  12:30  Suaug B   MX    R.Vasiliauskas  K.Martinaitienė   21:12  21:19    J.Skarinkevičius  V.Kudabienė   19'  
 28   27 d.  12:30  Suaug B   MX    P.Drabatas  S.Borovikaitė   17:21  17:21    O.Ivanovas  S.Poklikajeva   26'  
 29   27 d.  12:30  Suaug B   MX    A.Grunda  R.Žigienė   21:7  21:13    T.Luneckas  R.Šteimantienė   19'  
 30   27 d.  12:30  Suaug   MX    M.Dagilis  A.Šafranovičiūtė   16:21  19:21    F.Juchnevičius  L.Drūteikaitė   21'  
 31   27 d.  12:55  Suaug   MX    G.Miestauskas  G.Juršėnaitė   18:21  13:21    V.Kisielius  S.Golubickaitė   15'  
 32   27 d.  12:55  Suaug B   MX    R.Vasiliauskas  K.Martinaitienė   21:11  21:19    O.Ivanovas  S.Poklikajeva   19'  
 33   27 d.  12:55  Suaug B   MX    J.Skarinkevičius  V.Kudabienė   21:14  21:10    P.Drabatas  S.Borovikaitė   19'  
 34   27 d.  12:55  Suaug B   MX    R.Ripkauskas  J.Bazytė   21:6  21:15    A.Grunda  R.Žigienė   18'  
 35   27 d.  13:20  Suaug   MX    M.Dagilis  A.Šafranovičiūtė   13:21  21:16  21:13    G.Miestauskas  G.Juršėnaitė   27'  
 36   27 d.  13:20  Suaug   MX    F.Juchnevičius  L.Drūteikaitė   13:21  17:21    V.Kisielius  S.Golubickaitė   17'  
 37   27 d.  13:20  Suaug B   VD    J.Skarinkevičius  R.Vasiliauskas   21:17  21:7    K.Alėjūnas  P.Drabatas    
 38   27 d.  13:20  Suaug B   VD    R.Budrikas  R.Ripkauskas   21:17  16:21  21:18    T.Luneckas  A.Grunda    
 39   27 d.  13:45  Suaug   VD    S.Leonovič  F.Juchnevičius   21:17  17:21  19:21    D.Golubickas  V.Kisielius    
 40   27 d.  13:45  Suaug B   MD    V.Kudabienė  R.Žigienė   21:10  21:11    S.Borovikaitė  R.Šteimantienė   23'  
 41   27 d.  13:45  Suaug   MD    S.Poklikajeva  S.Golubickaitė   21:10  21:7    G.Juršėnaitė  L.Drūteikaitė   27'  
 42   27 d.  13:45  Suaug B   VD    J.Skarinkevičius  R.Vasiliauskas   21:13  21:11    T.Luneckas  A.Grunda   7'  
 43   27 d.  14:10  Suaug B   VD    R.Budrikas  R.Ripkauskas   12:21  19:21    K.Alėjūnas  P.Drabatas   2'  
 44   27 d.  14:10  Suaug   VD    M.Dagilis  G.Miestauskas   21:15  21:15    D.Golubickas  V.Kisielius   21'  
 45   27 d.  14:10  Suaug B   MD    J.Bazytė  K.Martinaitienė   21:4  21:7    S.Borovikaitė  R.Šteimantienė   11'  
 46   27 d.  14:10  Suaug   MD    V.Movšovič  S.Surgutskytė   21:17  21:14    G.Juršėnaitė  L.Drūteikaitė   8'  
 47   27 d.  14:35  Suaug B   VD    J.Skarinkevičius  R.Vasiliauskas   21:16  21:9    R.Budrikas  R.Ripkauskas   19'  
 48   27 d.  14:35  Suaug B   VD    T.Luneckas  A.Grunda   21:14  21:15    K.Alėjūnas  P.Drabatas   20'  
 49   27 d.  14:35  Suaug   VD    M.Dagilis  G.Miestauskas   21:15  21:8    S.Leonovič  F.Juchnevičius    
 50   27 d.  14:35  Suaug B   MD    J.Bazytė  K.Martinaitienė   21:9  21:8    V.Kudabienė  R.Žigienė    
 51   27 d.  15:00  Suaug   MD    V.Movšovič  S.Surgutskytė   19:21  19:21    S.Poklikajeva  S.Golubickaitė   31'  
 52   27 d.  15:00  Suaug B   VV    P.Drabatas   19:21  21:8  21:12    T.Luneckas   32'  
 53   27 d.  15:00  Suaug B   VV    A.Grunda   21:23  9:21    K.Alėjūnas   21'  
 54   27 d.  15:00  Suaug   VV    F.Juchnevičius   21:16  21:18    J.Skarinkevičius   31'  
 55   27 d.  15:25  Suaug   VV    S.Leonovič   21:10  16:21  21:5    R.Kavaliauskas    
 56   27 d.  15:25  Suaug B   VV    D.Golubickas   21:14  21:17    P.Drabatas   18'  
 57   27 d.  15:25  Suaug B   VV    K.Alėjūnas   21:10  21:12    O.Ivanovas   22'  
 58   27 d.  15:25  Suaug B   VV    A.Grunda   10:21  11:21    R.Budrikas   17'  
 59   27 d.  15:50  Suaug   VV    F.Juchnevičius   19:21  21:17  21:18    R.Kavaliauskas   36'  
 60   27 d.  15:50  Suaug   VV    S.Leonovič   21:10  21:10    J.Skarinkevičius   1'  
 61   27 d.  15:50  Suaug B   VV    D.Golubickas   21:0    K.Alėjūnas    
 62   27 d.  15:50  Suaug B   VV    P.Drabatas   9:21  21:19  17:21    O.Ivanovas   42'  
 63   27 d.  15:50  Suaug B   VV    T.Luneckas   21:15  21:16    R.Budrikas   14'  
 64   27 d.  16:15  Suaug   VV    F.Juchnevičius   15:21  19:21    S.Leonovič   21'  
 65   27 d.  16:15  Suaug   VV    R.Kavaliauskas   21:16  18:21  20:22    J.Skarinkevičius   28'  
65 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.