Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2017-01-14, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
15
13
12
14
11
8
7
11
10
12
 36'
13
15
9
11
11
6
11
7
11
7
 43'
11
7
11
7
11
4
 17'
10
12
11
9
11
8
6
11
11
5
 32'
192/167
25
3
2
2 Justė Kažanauskaitė 
 Darya Yarmalovich 
13
15
14
12
8
11
11
7
12
10
 36'
11
8
11
9
11
6
 23'
11
7
11
7
11
2
 18'
13
11
7
11
5
11
11
7
9
11
 36'
169/145
24
3
3
3 Sandra Čečkauskienė 
 Monika Petreikytė 
15
13
11
9
6
11
7
11
7
11
 43'
8
11
9
11
6
11
 23'
11
6
11
6
11
8
 23'
15
13
5
11
8
11
11
6
8
11
 39'
149/160
-11
1
4
4 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
7
11
7
11
4
11
 17'
7
11
7
11
2
11
 18'
6
11
6
11
8
11
 23'
11
7
8
11
11
8
7
11
5
11
 27'
96/147
-51
0
5
5 Erika Balskutė 
 Emilija Žėkaitė 
12
10
9
11
8
11
11
6
5
11
 32'
11
13
11
7
11
5
7
11
11
9
 36'
13
15
11
5
11
8
6
11
11
8
 39'
7
11
11
8
8
11
11
7
11
5
 27'
196/183
13
3
1

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.