Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International, Data: 2017-06-08, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 1   Wiktoria Dabczynska     
[70] 16:50    W.Dabczynska  
 32   Danielė Švelnytė    21:3  21:5 [16']
  [104] 10:10    W.Dabczynska
 17   Astrid Molander      21:5  21:9 [21']
[71] 17:10   A.Molander  
 16   Lisa Bomers      B/Ž  
     

   2-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 9   Julia Bitsoukova     
[72] 17:10    J.Bitsoukova  
 24   Perla Murėnaitė    21:8  21:8 [15']  
  [105] 10:10    J.Bitsoukova
 25   Anastasiya Prozorova      21:16  21:15 [27']
[73] 17:10    A.Prozorova  
 8   Marie Christensen    21:9  21:13 [19']  
     

   3-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 5   Katserina Zablotskaja     
[74] 17:25    K.Zablotskaja  
 28   Katrin Neudolt    21:17  21:13 [27']  
  [106] 10:10    K.Zablotskaja
 21   Ainoa Desmons      19:21  21:18  21:5 [44']
[75] 17:25    A.Desmons  
 12   Rebeka Aleksevičiūtė    21:15  21:15 [24']  
     

   4-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 13   Valeriya Rudakova     
[76] 17:45    V.Rudakova  
 20   Arna Karen Johannsdottir    21:13  21:15 [26']  
  [107] 10:25    V.Rudakova
 29   Aneta Niklas      21:10  21:14 [21']
[77] 17:45    J.Kobelt  
 4   Jennifer Kobelt    21:18  21:6 [18']  
     

   5-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 3   Harpa Hilmisdottir     
05:20   M.Magi  
 30   Merit Magi      B/Ž  
  [108] 10:25    S.Arnadottir
 19   Vaiva Žymantaitė      21:10  21:8 [20']
[78] 18:00    S.Arnadottir  
 14   Sigridur Arnadottir    21:11  21:15 [23']  
     

   6-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 11   Anastasia Ronzhina     
[79] 18:00    V.Movšovič  
 22   Vitalija Movšovič    ->  
  [109] 10:45    M.Radovska
 27   Victoria Korobova      21:8  21:9 [19']
[80] 18:20    M.Radovska  
 6   Monika Radovska    21:9  21:6 [18']  
     

   7-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 7   Sinead Chambers     
[81] 18:20    S.Chambers  
 26   Stine Andersen    21:9  21:12 [19']  
  [110] 10:45    D.Danilenko
 23   Anne Klyve      21:11  21:5 [20']
[82] 18:20    D.Danilenko  
 10   Dana Danilenko    21:11  21:10 [22']  
     

   8-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 15   Liana Lenceviča     
[83] 18:35    H.Piho  
 18   Hannaliina Piho    21:12  25:23 [29']  
  [111] 10:45    H.Piho
 31   Una Berga      21:14  21:13 [26']
06:10   M.Waland  
 2   Marlene Waland      B/Ž  
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.