Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International, Data: 2017-06-08, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 1   Wiktoria Dabczynska     
[70] 16:50    W.Dabczynska  
 32   Danielė Švelnytė    21:3  21:5 [16']
  [104] 10:10    W.Dabczynska
 17   Astrid Molander      21:5  21:9 [21']
[71] 17:10   A.Molander  
 16   Lisa Bomers      B/Ž  
     

   2-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 9   Julia Bitsoukova     
[72] 17:10    J.Bitsoukova  
 24   Perla Murėnaitė    21:8  21:8 [15']  
  [105] 10:10    J.Bitsoukova
 25   Anastasiya Prozorova      21:16  21:15 [27']
[73] 17:10    A.Prozorova  
 8   Marie Christensen    21:9  21:13 [19']  
     

   3-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 5   Katserina Zablotskaja     
[74] 17:25    K.Zablotskaja  
 28   Katrin Neudolt    21:17  21:13 [27']  
  [106] 10:10    K.Zablotskaja
 21   Ainoa Desmons      19:21  21:18  21:5 [44']
[75] 17:25    A.Desmons  
 12   Rebeka Aleksevičiūtė    21:15  21:15 [24']  
     

   4-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 13   Valeriya Rudakova     
[76] 17:45    V.Rudakova  
 20   Arna Karen Johannsdottir    21:13  21:15 [26']  
  [107] 10:25    V.Rudakova
 29   Aneta Niklas      21:10  21:14 [21']
[77] 17:45    J.Kobelt  
 4   Jennifer Kobelt    21:18  21:6 [18']  
     

   5-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 3   Harpa Hilmisdottir     
05:20   M.Magi  
 30   Merit Magi      B/Ž  
  [108] 10:25    S.Arnadottir
 19   Vaiva Žymantaitė      21:10  21:8 [20']
[78] 18:00    S.Arnadottir  
 14   Sigridur Arnadottir    21:11  21:15 [23']  
     

   6-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 11   Anastasia Ronzhina     
[79] 18:00    V.Movšovič  
 22   Vitalija Movšovič    ->  
  [109] 10:45    M.Radovska
 27   Victoria Korobova      21:8  21:9 [19']
[80] 18:20    M.Radovska  
 6   Monika Radovska    21:9  21:6 [18']  
     

   7-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 7   Sinead Chambers     
[81] 18:20    S.Chambers  
 26   Stine Andersen    21:9  21:12 [19']  
  [110] 10:45    D.Danilenko
 23   Anne Klyve      21:11  21:5 [20']
[82] 18:20    D.Danilenko  
 10   Dana Danilenko    21:11  21:10 [22']  
     

   8-a kvalifikacija
2017-06-11 2017-06-10  
 15   Liana Lenceviča     
[83] 18:35    H.Piho  
 18   Hannaliina Piho    21:12  25:23 [29']  
  [111] 10:45    H.Piho
 31   Una Berga      21:14  21:13 [26']
06:10   M.Waland  
 2   Marlene Waland      B/Ž  
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 10:00 2019-01-19 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 10:00 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.