Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė Bj ir Cj (3-as etapas), Data: 2017-03-25, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-03-25 2017-03-25 2017-03-25 2017-03-25  
 1   Samanta Golubickaitė    Dėl 1-8 vietos      
 S.Golubickaitė      
 16       ->      
  [86] 14:55    S.Golubickaitė    
 9   Greta Šukutytė      11:8  11:1  11:4 [8']    
[69] 13:55    G.Nguyen Thi Thu      
 8   Giang Nguyen Thi Thu    11:8  11:4  11:4 [13']      
    [104] 15:55    S.Golubickaitė  
 5   Emilija Kunigiškytė        11:3  11:4  11:1 [12']  
[70] 13:55    E.Kunigiškytė      
 12   Dovilė Butvydaitė    11:6  11:9  7:11  13:11 [25']      
  [87] 14:55    A.Rubinskaja    
 13   Dominyka Sitavičiūtė      11:6  11:8  9:11  11:3 [17']    
[71] 14:15    A.Rubinskaja      
 4   Alsu Rubinskaja    11:4  11:7  11:5 [10']       1-a vieta
      [117] 16:35    S.Golubickaitė
 3   Viltė Paulauskaitė          11:1  11:6  11:1 [11']
[72] 14:15    V.Paulauskaitė      
 14   Nikol Špet    11:4  9:11  11:7  11:5 [16']      
  [88] 14:55    V.Paulauskaitė    
 11   Signė Borisenko      11:8  11:4  11:8 [16']    
[73] 14:15    S.Borisenko      
 6   Diana Bumbulytė    10:12  11:3  11:8  11:6 [19']      
    [105] 15:55    V.Paulauskaitė  
 7   Diana Valantinaitė        11:5  3:11  11:4  11:7 [17']  
[74] 14:15    S.Surgutskytė      
 10   Sofija Surgutskytė    11:2  11:7  11:6 [12']      
  [89] 15:15    S.Surgutskytė    
 15   Darja Poimanova      9:11  5:11  11:7  11:9  11:4 [23']    
[75] 14:15    S.Poklikajeva      
 2   Snežana Poklikajeva    10:12  12:10  11:5  11:5 [16']    A.Rubinskaja   3-a vieta
      [118] 16:35    S.Surgutskytė
       S.Surgutskytė   11:6  11:9  9:11  11:4 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Nguyen Thi Thu    
    [106] 15:55    G.Nguyen Thi Thu  
     E.Kunigiškytė   11:7  11:7  11:9 [15']   5-a vieta
      [119] 16:55    S.Poklikajeva
     S.Borisenko     15:13  10:12  12:10  13:11 [25']
    [107] 16:15    S.Poklikajeva  
     S.Poklikajeva   11:8  7:11  14:15  11:8  11:8 [25']  
         
         
       E.Kunigiškytė   7-a vieta
      [120] 16:55    S.Borisenko
       S.Borisenko   11:8  11:1  11:4 [10']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Šukutytė    
   G.Šukutytė   ->    
    [108] 16:15    D.Sitavičiūtė  
   D.Butvydaitė     11:9  11:5  11:6 [12']  
  [90] 15:15    D.Sitavičiūtė    
   D.Sitavičiūtė   12:10  10:12  11:5  11:7 [22']     9-a vieta
      [121] 16:55    D.Sitavičiūtė
   N.Špet       11:6  13:11  15:14 [16']
  [91] 15:15    N.Špet    
   D.Bumbulytė   11:9  7:11  11:7  13:11 [20']    
    [109] 16:15    N.Špet  
   D.Valantinaitė     11:7  5:11  11:3  11:8 [16']  
  [92] 15:15    D.Valantinaitė    
   D.Poimanova   11:9  11:7  7:11  11:9 [19']    
         
       G.Šukutytė   11-a vieta
      [122] 16:55    D.Valantinaitė
       D.Valantinaitė   11:8  11:7  11:13  11:7 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Butvydaitė  
     D.Butvydaitė   ->   13-a vieta
      [123] 16:55    D.Bumbulytė
     D.Bumbulytė     11:7  11:8  11:3 [13']
    [110] 16:15    D.Bumbulytė  
     D.Poimanova   11:9  5:11  11:7  11:6 [16']  
         
         
        15-a vieta
       D.Poimanova
       D.Poimanova   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.