Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė A ir Cv (4-as etapas), Data: 2017-04-22, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-04-22 2017-04-22 2017-04-22 2017-04-22  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[3] 10:00   M.Šames      
 16   Martynas Prevelis    11:6  11:4  11:6 [32']      
  [13] 10:20   K.Reimeris    
 9   Karolis Reimeris      8:11  12:10  14:12  3:11  14:12 [44']    
[4] 10:00   K.Reimeris      
 8   Jonas Petkus    12:10  11:7  14:12 [25']      
    [23] 11:05   K.Eimutaitis  
 5   Benas Vaškevičius        11:4  11:4  11:9 [15']  
[5] 10:00   D.Beržanskis      
 12   Danielius Beržanskis    6:11  14:12  5:11  11:4  11:7 [40']      
  [14] 10:20   K.Eimutaitis    
 13   Klaidas Drevinskas      11:8  11:6  11:7 [17']    
[6] 10:00   K.Eimutaitis      
 4   Karolis Eimutaitis    11:9  11:5  11:9 [18']       1-a vieta
      [38] 11:55   I.Reznikas
 3   Ignas Reznikas          4:11  11:8  11:4  11:4 [28']
[7] 10:20   I.Reznikas      
 14   Mantas Maulė    11:4  11:6  11:4 [19']      
  [15] 10:45   I.Reznikas    
 11   Laurynas Borusas      10:12  11:7  11:9  11:8 [24']    
[8] 10:20   T.Raila      
 6   Tautvydas Raila    14:15  11:7  8:11  11:8  15:13 [38']      
    [24] 11:05   I.Reznikas  
 7   Kazimieras Dauskurtas        11:7  11:9  7:11  10:12  11:6 [47']  
[9] 10:20   K.Dauskurtas      
 10   Gedmantas Čepkauskas    11:2  11:6  11:5 [21']      
  [16] 10:45   K.Dauskurtas    
 15   Simas Klioštoraitis      11:5  11:4  5:11  11:4 [33']    
[10] 10:20   T.Vaškevičius      
 2   Tomas Vaškevičius    11:5  11:4  11:6 [15']    K.Reimeris   3-a vieta
      [39] 12:15   K.Dauskurtas
       K.Dauskurtas   11:8  11:2  11:4 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Šames    
    [25] 11:05   M.Šames  
     D.Beržanskis   11:3  11:6  11:7 [23']   5-a vieta
      [40] 12:15   T.Vaškevičius
     T.Raila     5:11  11:7  11:6  9:11  11:9 [37']
    [26] 11:05   T.Vaškevičius  
     T.Vaškevičius   5:11  11:2  11:2  11:9 [19']  
         
         
       D.Beržanskis   7-a vieta
      [41] 12:15   T.Raila
       T.Raila   11:8  7:11  11:7  11:7 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Prevelis      
  [17] 10:45   J.Petkus    
   J.Petkus   11:9  5:11  11:7  11:8 [21']    
    [27] 11:30   J.Petkus  
   B.Vaškevičius     11:4  11:7  11:2 [17']  
  [18] 10:45   B.Vaškevičius    
   K.Drevinskas   11:6  11:7  11:3 [18']     9-a vieta
      [42] 12:15   J.Petkus
   M.Maulė       11:6  11:4  13:11 [21']
  [19] 10:45   L.Borusas    
   L.Borusas   8:11  11:4  10:12  11:7  11:5 [30']    
    [28] 11:30   G.Čepkauskas  
   G.Čepkauskas     11:3  11:5  5:11  10:12  12:10 [33']  
  [20] 11:05   G.Čepkauskas    
   S.Klioštoraitis   11:6  11:7  11:8 [20']    
         
       B.Vaškevičius   11-a vieta
      [43] 12:15   B.Vaškevičius
       L.Borusas   11:9  5:11  13:11  12:10 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Prevelis    
    [29] 11:30   M.Prevelis  
     K.Drevinskas   11:6  11:8  14:12 [18']   13-a vieta
      [44] 12:40   M.Prevelis
     M.Maulė     11:9  11:9  7:11  7:11  12:10 [32']
    [30] 11:30   M.Maulė  
     S.Klioštoraitis   11:9  11:1  11:3 [17']  
         
         
       K.Drevinskas   15-a vieta
      [45] 12:40   K.Drevinskas
       S.Klioštoraitis   10:12  13:11  11:9  13:15  11:7 [35']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.