Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė A ir Cv (4-as etapas), Data: 2017-04-22, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Edgaras Slušnys 
 Mindaugas Dagilis 
11
5
11
9
11
9
 18'
11
9
14
12
11
4
 20'
69/48
21
2
1
2 Martynas Prevelis 
 Karolis Reimeris 
5
11
9
11
9
11
 18'
14
12
12
10
11
8
 20'
60/63
-3
1
2
3 Simas Klioštoraitis 
 Danielius Beržanskis 
9
11
12
14
4
11
 20'
12
14
10
12
8
11
 20'
55/73
-18
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Benas Vaškevičius 
 Tomas Vaškevičius 
9
11
12
10
14
12
8
11
12
10
 39'
11
5
11
6
11
5
 17'
88/70
18
2
1
2 Laurynas Borusas 
 Jonas Petkus 
11
9
10
12
12
14
11
8
10
12
 39'
11
3
11
2
6
11
11
6
 24'
93/77
16
1
2
3 Klaidas Drevinskas 
 Mantas Maulė 
5
11
6
11
5
11
 17'
3
11
2
11
11
6
6
11
 24'
38/72
-34
0
3



2017-04-22  
   1-a vieta
 1    Edgaras Slušnys,  Mindaugas Dagilis  
[127] 17:55   E.Slušnys, M.Dagilis
 2    Benas Vaškevičius,  Tomas Vaškevičius   15:14  11:7  15:14 [26']
   



2017-04-22  
   3-a vieta
 3    Martynas Prevelis,  Karolis Reimeris  
[128] 17:55   M.Prevelis, K.Reimeris
 4    Laurynas Borusas,  Jonas Petkus   15:14  5:11  13:11  11:8 [30']
   



2017-04-22  
   5-a vieta
 5    Simas Klioštoraitis,  Danielius Beržanskis  
[129] 17:55   S.Klioštoraitis, D.Beržanskis
 6    Klaidas Drevinskas,  Mantas Maulė   11:9  9:11  11:8  11:7 [23']
   



2017-04-22  
   7-a vieta
 7      
[130] 17:55 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 18:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    D  
     Suaug D    VV  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.