Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė A ir Cv (4-as etapas), Data: 2017-04-22, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Edgaras Slušnys 
 Mindaugas Dagilis 
11
5
11
9
11
9
 18'
11
9
14
12
11
4
 20'
69/48
21
2
1
2 Martynas Prevelis 
 Karolis Reimeris 
5
11
9
11
9
11
 18'
14
12
12
10
11
8
 20'
60/63
-3
1
2
3 Simas Klioštoraitis 
 Danielius Beržanskis 
9
11
12
14
4
11
 20'
12
14
10
12
8
11
 20'
55/73
-18
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Benas Vaškevičius 
 Tomas Vaškevičius 
9
11
12
10
14
12
8
11
12
10
 39'
11
5
11
6
11
5
 17'
88/70
18
2
1
2 Laurynas Borusas 
 Jonas Petkus 
11
9
10
12
12
14
11
8
10
12
 39'
11
3
11
2
6
11
11
6
 24'
93/77
16
1
2
3 Klaidas Drevinskas 
 Mantas Maulė 
5
11
6
11
5
11
 17'
3
11
2
11
11
6
6
11
 24'
38/72
-34
0
3



2017-04-22  
   1-a vieta
 1    Edgaras Slušnys,  Mindaugas Dagilis  
[127] 17:55   E.Slušnys, M.Dagilis
 2    Benas Vaškevičius,  Tomas Vaškevičius   15:14  11:7  15:14 [26']
   



2017-04-22  
   3-a vieta
 3    Martynas Prevelis,  Karolis Reimeris  
[128] 17:55   M.Prevelis, K.Reimeris
 4    Laurynas Borusas,  Jonas Petkus   15:14  5:11  13:11  11:8 [30']
   



2017-04-22  
   5-a vieta
 5    Simas Klioštoraitis,  Danielius Beržanskis  
[129] 17:55   S.Klioštoraitis, D.Beržanskis
 6    Klaidas Drevinskas,  Mantas Maulė   11:9  9:11  11:8  11:7 [23']
   



2017-04-22  
   7-a vieta
 7      
[130] 17:55 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2017-09-16 10:00 2017-09-16 18:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.