Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė A ir Cv (4-as etapas), Data: 2017-04-22, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-04-22 2017-04-22 2017-04-22 2017-04-22  
 1   Audrius Kepežinskas 
 Arūnas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kepežinskas, A.Petkevičius      
 16       ->      
  [80] 14:40   A.Kepežinskas, A.Petkevičius    
 9   Artūras Jonuškis 
 Aliaksandr Karpovich 
    11:8  6:11  11:3  11:7 [22']    
[71] 14:20   M.Paulauskas, P.Svideravičius      
 8   Marius Paulauskas 
 Paulius Svideravičius 
  13:11  11:9  11:8 [22']      
    [89] 15:30   A.Kepežinskas, A.Petkevičius  
 5   Kąstytis Špakauskas 
 Laimonas Vaškevičius 
      15:14  11:7  5:11  11:8  11:3 [40']  
[72] 14:20   K.Špakauskas, L.Vaškevičius      
 12   Oridijus Čaplikas 
 Borisas Lozinskis 
  11:5  11:8  11:8 [19']      
  [81] 14:40   A.Slušnys, S.Stravinskas    
 13   Aurimas Kamantauskas 
 Audrius Lesinskas 
    11:7  11:4  8:11  11:13  11:9 [37']    
[73] 14:20   A.Slušnys, S.Stravinskas      
 4   Arnoldas Slušnys 
 Salvijus Stravinskas 
  11:4  11:3  11:6 [18']       1-a vieta
      [101] 16:20   A.Kepežinskas, A.Petkevičius
 3   Nidas Kijauskas 
 Vidas Pilvinis 
        11:8  14:15  15:14  11:6 [34']
 N.Kijauskas, V.Pilvinis      
 14       ->      
  [82] 14:40   V.Garmus, A.Švarplys    
 11   Arūnas Liočas 
 Mantas Zinkevičius 
    11:9  11:3  11:7 [21']    
[74] 14:20   V.Garmus, A.Švarplys      
 6   Vygantas Garmus 
 Andrius Švarplys 
  11:4  11:2  11:7 [20']      
    [90] 15:30   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius  
 7   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
      9:11  11:7  7:11  11:9  11:9 [40']  
[75] 14:20   J.Gatelis, D.Kubilius      
 10   Evaldas Čižinauskas 
 Mantas Dyburis 
  8:11  11:4  11:13  11:9  11:8 [38']      
  [83] 15:05   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius    
 15         9:11  11:5  11:6  11:3 [28']    
 R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 2   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
  ->    A.Slušnys, S.Stravinskas   3-a vieta
      [102] 16:20   A.Slušnys, S.Stravinskas
       V.Garmus, A.Švarplys   11:9  11:9  2:11  15:13 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Paulauskas, P.Svideravičius    
    [91] 15:30   K.Špakauskas, L.Vaškevičius  
     K.Špakauskas, L.Vaškevičius   11:9  11:7  11:7 [24']   5-a vieta
      [103] 16:20   K.Špakauskas, L.Vaškevičius
     N.Kijauskas, V.Pilvinis     9:11  11:9  12:10  12:10 [34']
    [92] 15:30   N.Kijauskas, V.Pilvinis  
     J.Gatelis, D.Kubilius   12:10  11:8  11:8 [27']  
         
         
       M.Paulauskas, P.Svideravičius   7-a vieta
      [104] 16:20   J.Gatelis, D.Kubilius
       J.Gatelis, D.Kubilius   11:3  11:9  8:11  11:8 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Jonuškis, A.Karpovich    
   A.Jonuškis, A.Karpovich   ->    
    [93] 15:30   A.Jonuškis, A.Karpovich  
   O.Čaplikas, B.Lozinskis     11:6  9:11  11:3  8:11  11:8 [32']  
  [84] 15:05   O.Čaplikas, B.Lozinskis    
   A.Kamantauskas, A.Lesinskas   11:6  7:11  11:9  9:11  11:9 [30']     9-a vieta
      [105] 16:20   A.Liočas, M.Zinkevičius
        11:6  9:11  12:10  11:5 [28']
   A.Liočas, M.Zinkevičius    
   A.Liočas, M.Zinkevičius   ->    
    [94] 15:30   A.Liočas, M.Zinkevičius  
   E.Čižinauskas, M.Dyburis     11:8  11:7  13:15  11:6 [30']  
   E.Čižinauskas, M.Dyburis    
    ->    
         
       O.Čaplikas, B.Lozinskis   11-a vieta
      [106] 16:20   E.Čižinauskas, M.Dyburis
       E.Čižinauskas, M.Dyburis   10:12  11:5  11:7  13:11 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Kamantauskas, A.Lesinskas  
     A.Kamantauskas, A.Lesinskas   ->   13-a vieta
       A.Kamantauskas, A.Lesinskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.