Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė A ir Cv (4-as etapas), Data: 2017-04-22, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-04-22 2017-04-22 2017-04-22 2017-04-22  
 1   Audrius Kepežinskas 
 Arūnas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kepežinskas, A.Petkevičius      
 16       ->      
  [80] 14:40   A.Kepežinskas, A.Petkevičius    
 9   Artūras Jonuškis 
 Aliaksandr Karpovich 
    11:8  6:11  11:3  11:7 [22']    
[71] 14:20   M.Paulauskas, P.Svideravičius      
 8   Marius Paulauskas 
 Paulius Svideravičius 
  13:11  11:9  11:8 [22']      
    [89] 15:30   A.Kepežinskas, A.Petkevičius  
 5   Kąstytis Špakauskas 
 Laimonas Vaškevičius 
      15:14  11:7  5:11  11:8  11:3 [40']  
[72] 14:20   K.Špakauskas, L.Vaškevičius      
 12   Oridijus Čaplikas 
 Borisas Lozinskis 
  11:5  11:8  11:8 [19']      
  [81] 14:40   A.Slušnys, S.Stravinskas    
 13   Aurimas Kamantauskas 
 Audrius Lesinskas 
    11:7  11:4  8:11  11:13  11:9 [37']    
[73] 14:20   A.Slušnys, S.Stravinskas      
 4   Arnoldas Slušnys 
 Salvijus Stravinskas 
  11:4  11:3  11:6 [18']       1-a vieta
      [101] 16:20   A.Kepežinskas, A.Petkevičius
 3   Nidas Kijauskas 
 Vidas Pilvinis 
        11:8  14:15  15:14  11:6 [34']
 N.Kijauskas, V.Pilvinis      
 14       ->      
  [82] 14:40   V.Garmus, A.Švarplys    
 11   Arūnas Liočas 
 Mantas Zinkevičius 
    11:9  11:3  11:7 [21']    
[74] 14:20   V.Garmus, A.Švarplys      
 6   Vygantas Garmus 
 Andrius Švarplys 
  11:4  11:2  11:7 [20']      
    [90] 15:30   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius  
 7   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
      9:11  11:7  7:11  11:9  11:9 [40']  
[75] 14:20   J.Gatelis, D.Kubilius      
 10   Evaldas Čižinauskas 
 Mantas Dyburis 
  8:11  11:4  11:13  11:9  11:8 [38']      
  [83] 15:05   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius    
 15         9:11  11:5  11:6  11:3 [28']    
 R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 2   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
  ->    A.Slušnys, S.Stravinskas   3-a vieta
      [102] 16:20   A.Slušnys, S.Stravinskas
       V.Garmus, A.Švarplys   11:9  11:9  2:11  15:13 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Paulauskas, P.Svideravičius    
    [91] 15:30   K.Špakauskas, L.Vaškevičius  
     K.Špakauskas, L.Vaškevičius   11:9  11:7  11:7 [24']   5-a vieta
      [103] 16:20   K.Špakauskas, L.Vaškevičius
     N.Kijauskas, V.Pilvinis     9:11  11:9  12:10  12:10 [34']
    [92] 15:30   N.Kijauskas, V.Pilvinis  
     J.Gatelis, D.Kubilius   12:10  11:8  11:8 [27']  
         
         
       M.Paulauskas, P.Svideravičius   7-a vieta
      [104] 16:20   J.Gatelis, D.Kubilius
       J.Gatelis, D.Kubilius   11:3  11:9  8:11  11:8 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Jonuškis, A.Karpovich    
   A.Jonuškis, A.Karpovich   ->    
    [93] 15:30   A.Jonuškis, A.Karpovich  
   O.Čaplikas, B.Lozinskis     11:6  9:11  11:3  8:11  11:8 [32']  
  [84] 15:05   O.Čaplikas, B.Lozinskis    
   A.Kamantauskas, A.Lesinskas   11:6  7:11  11:9  9:11  11:9 [30']     9-a vieta
      [105] 16:20   A.Liočas, M.Zinkevičius
        11:6  9:11  12:10  11:5 [28']
   A.Liočas, M.Zinkevičius    
   A.Liočas, M.Zinkevičius   ->    
    [94] 15:30   A.Liočas, M.Zinkevičius  
   E.Čižinauskas, M.Dyburis     11:8  11:7  13:15  11:6 [30']  
   E.Čižinauskas, M.Dyburis    
    ->    
         
       O.Čaplikas, B.Lozinskis   11-a vieta
      [106] 16:20   E.Čižinauskas, M.Dyburis
       E.Čižinauskas, M.Dyburis   10:12  11:5  11:7  13:11 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Kamantauskas, A.Lesinskas  
     A.Kamantauskas, A.Lesinskas   ->   13-a vieta
       A.Kamantauskas, A.Lesinskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 72 73 
55-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2017-05-06 10:00 2017-05-07 14:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
12-oji Lietuvos taurė Bj ir Cj (4-as etapas)
2017-04-29 10:00 2017-04-29 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
CBC International
2017-04-29 10:00 2017-04-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
     Suaug C    MX  
"Entuziastų badmintono lyga" VI etapas
2017-04-29 10:00 2017-04-29 21:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug D 
     Mėgėjai C 
12-oji Lietuvos taurė A ir Cv (4-as etapas)
2017-04-22 10:00 2017-04-22 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
PBL (8 etapas)
2017-04-22 10:00 2017-04-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė - 2017
2017-04-09 10:00 2017-04-09 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Badmintono Akademijos taurė
2017-04-08 10:05 2017-04-08 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo (U19) asmeninis čempionatas
2017-04-01 12:30 2017-04-02 14:00
Sabonio KC, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
The Power of Double and Mix
2017-04-01 10:00 2017-04-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2017  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.