Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė A ir Cv (4-as etapas), Data: 2017-04-22, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jelena Ramaneckienė 
 Tanita Urbonienė 
11
3
11
2
11
5
 16'
8
11
11
4
13
15
11
5
11
3
 28'
87/48
39
2
1
2 Asta Bačkaitienė 
 Zita Valancevičienė 
3
11
2
11
5
11
 16'
8
11
12
10
11
3
11
4
 20'
52/61
-9
1
2
3 Jurgita Vaškelytė 
 Sonata Zinkevičienė 
11
8
4
11
15
13
5
11
3
11
 28'
11
8
10
12
3
11
4
11
 20'
66/96
-30
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Giedrė Dapkuvienė 
 Regina Narijauskaitė 
8
11
6
11
5
11
 25'
11
8
11
6
11
4
 18'
52/51
1
1
2
2 Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
11
8
11
6
11
5
 25'
11
3
6
11
11
1
11
5
 22'
72/39
33
2
1
3 Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
8
11
6
11
4
11
 18'
3
11
11
6
1
11
5
11
 22'
38/72
-34
0
3



2017-04-22  
   1-a vieta
 1    Jelena Ramaneckienė,  Tanita Urbonienė  
[107] 16:45   J.Ramaneckienė, T.Urbonienė
 4    Laura Januškevičienė,  Živilė Šeškevičienė   11:4  11:6  11:7 [15']
   



2017-04-22  
   3-a vieta
 2    Giedrė Dapkuvienė,  Regina Narijauskaitė  
[108] 16:45   G.Dapkuvienė, R.Narijauskaitė
 3    Asta Bačkaitienė,  Zita Valancevičienė   6:11  11:9  11:5  13:11 [25']
   



2017-04-22  
   5-a vieta
 5    Jurgita Vaškelytė,  Sonata Zinkevičienė  
[109] 16:45   J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė
 6    Sandra Čečkauskienė,  Ramunė Petrošienė   11:9  9:11  11:6  8:11  11:6 [30']
   



2017-04-22  
   7-a vieta
 7      
[110] 16:45 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 18:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    D  
     Suaug D    VV  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.