Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė A ir Cv (4-as etapas), Data: 2017-04-22, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-04-22 2017-04-22 2017-04-22 2017-04-22  
 1   Nidas Kijauskas 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Kijauskas, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [48] 12:40   N.Kijauskas, T.Urbonienė    
 9   Jovitas Gatelis 
 Zita Valancevičienė 
    11:9  8:11  11:4  9:11  11:5 [34']    
[33] 11:55   J.Gatelis, Z.Valancevičienė      
 8   Borisas Lozinskis 
 Regina Narijauskaitė 
  15:14  10:12  13:11  11:8 [34']      
    [55] 13:05   N.Kijauskas, T.Urbonienė  
 5   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
      9:11  11:8  11:2  11:6 [28']  
[34] 11:55   A.Slušnys, R.Petrošienė      
 12   Evaldas Čižinauskas 
 Asta Bačkaitienė 
  8:11  11:4  11:8  11:6 [22']      
  [49] 12:40   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 13   Vidas Pilvinis 
 Sandra Čečkauskienė 
    9:11  11:6  11:9  12:10 [25']    
[35] 11:55   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 4   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  11:1  11:7  11:4 [24']       1-a vieta
      [63] 13:30   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė
 3   Vygantas Garmus 
 Laura Januškevičienė 
        11:6  12:10  11:7 [20']
 V.Garmus, L.Januškevičienė      
 14       ->      
  [50] 12:40   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė    
 11   Valentinas Bagdanavičius 
 Jurgita Vaškelytė 
    11:4  11:6  11:3 [12']    
[36] 11:55   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė      
 6   Aivaras Kvedarauskas 
 Aurelija Pakšytė 
  11:1  11:2  11:6 [16']      
    [56] 13:05   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė  
 7   Salvijus Stravinskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
      11:8  11:5  14:12 [23']  
[37] 11:55   S.Stravinskas, G.Dapkuvienė      
 10   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  11:5  12:10  11:7 [17']      
  [51] 13:05   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 15         9:11  11:6  11:6  13:11 [29']    
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    A.Slušnys, R.Petrošienė   3-a vieta
      [64] 13:30   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
       L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   11:6  11:7  8:11  12:10 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Gatelis, Z.Valancevičienė    
    [57] 13:05   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė   11:8  11:7  15:14 [27']   5-a vieta
      [65] 13:55   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
     V.Garmus, L.Januškevičienė     11:5  11:8  6:11  14:15  11:6 [37']
    [58] 13:05   S.Stravinskas, G.Dapkuvienė  
     S.Stravinskas, G.Dapkuvienė   14:12  11:6  11:9 [25']  
         
         
       J.Gatelis, Z.Valancevičienė   7-a vieta
      [66] 13:55   V.Garmus, L.Januškevičienė
       V.Garmus, L.Januškevičienė   11:4  11:8  11:8 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   B.Lozinskis, R.Narijauskaitė    
   B.Lozinskis, R.Narijauskaitė   ->    
    [59] 13:30   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė  
   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė     11:3  11:8  9:11  9:11  11:3 [29']  
  [52] 13:05   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė    
   V.Pilvinis, S.Čečkauskienė   8:11  11:8  11:7  11:8 [28']     9-a vieta
      [67] 13:55   V.Bagdanavičius, J.Vaškelytė
        11:6  8:11  11:5  12:10 [22']
   V.Bagdanavičius, J.Vaškelytė    
   V.Bagdanavičius, J.Vaškelytė   ->    
    [60] 13:30   V.Bagdanavičius, J.Vaškelytė  
   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė     11:8  11:5  9:11  13:11 [17']  
   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
    ->    
         
       B.Lozinskis, R.Narijauskaitė   11-a vieta
      [68] 13:55   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   11:8  12:10  11:3 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Pilvinis, S.Čečkauskienė  
     V.Pilvinis, S.Čečkauskienė   ->   13-a vieta
       V.Pilvinis, S.Čečkauskienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 18:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    D  
     Suaug D    VV  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.