Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
X pasaulio lietuvių sporto žaidynės, Data: 2017-07-01, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01  
 1   Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius, S.Damaškaitė      
 16       ->      
  [44] 11:35    T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 9   Saulius Šaltmeris 
 Urtė Padaigaitė 
    21:14  21:19 [19']    
[19] 10:20    K.Reimeris, T.Rakauskaitė      
 8   Karolis Reimeris 
 Toma Rakauskaitė 
  21:15  13:21  21:17 [24']      
    [66] 12:25    T.Dovydaitis, V.Žymantaitė  
 5   Sergej Leonovič 
 Aurelija Pakšytė 
      21:14  21:16 [20']  
[20] 10:20    T.Dovydaitis, V.Žymantaitė      
 12   Tomas Dovydaitis 
 Vaiva Žymantaitė 
  21:12  21:16 [16']      
  [45] 11:35    T.Dovydaitis, V.Žymantaitė    
 13   Tomas Tiškus 
 Lorena Valantiejienė 
    21:13  22:20 [19']    
[21] 10:45    E.Bradūnas, B.Rasiulytė      
 4   Evaldas Bradūnas 
 Birutė Rasiulytė 
  21:11  21:11 [14']       1-a vieta
      [81] 13:15    T.Dovydaitis, V.Žymantaitė
 3   Gediminas Andrikonis 
 Indrė Petrulaitienė 
        21:17  21:14 [17']
[22] 10:45    G.Andrikonis, I.Petrulaitienė      
 14   Gedmantas Čepkauskas 
 Monika Plytnikaitė 
  21:12  21:11 [17']      
  [46] 11:35    G.Andrikonis, I.Petrulaitienė    
 11   Karolis Šemeta 
 Gerda Trakymaitė 
    19:21  21:14  21:18 [29']    
[23] 10:45    F.Juchnevičius, J.Ramaneckienė      
 6   Fernandas Juchnevičius 
 Jelena Ramaneckienė 
  18:21  21:12  21:6 [26']      
    [67] 12:25    T.Raila, I.Sendžikaitė  
 7   Ramūnas Kavaliauskas 
 Veslava Tankevič 
      21:16  13:21  21:19 [32']  
[24] 10:45    R.Kavaliauskas, V.Tankevič      
 10   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  21:19  12:21  21:16 [28']      
  [47] 11:35    T.Raila, I.Sendžikaitė    
 15   Arnas Januška 
 Sandra Čečkauskienė 
    23:21  21:16 [19']    
[25] 10:45    T.Raila, I.Sendžikaitė      
 2   Tautvydas Raila 
 Ieva Sendžikaitė 
  21:10  21:12 [15']    T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   3-a vieta
      [82] 13:15    G.Andrikonis, I.Petrulaitienė
       G.Andrikonis, I.Petrulaitienė   16:21  21:10  21:16 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Reimeris, T.Rakauskaitė    
    [68] 12:25    E.Bradūnas, B.Rasiulytė  
     E.Bradūnas, B.Rasiulytė   21:13  21:14 [14']   5-a vieta
      [83] 13:15    E.Bradūnas, B.Rasiulytė
     F.Juchnevičius, J.Ramaneckienė     17:21  21:19  21:15 [29']
    [69] 12:25    F.Juchnevičius, J.Ramaneckienė  
     R.Kavaliauskas, V.Tankevič   29:27  21:18 [30']  
         
         
       K.Reimeris, T.Rakauskaitė   7-a vieta
     
       R.Kavaliauskas, V.Tankevič   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Šaltmeris, U.Padaigaitė    
   S.Šaltmeris, U.Padaigaitė   ->    
    [70] 12:25    S.Leonovič, A.Pakšytė  
   S.Leonovič, A.Pakšytė     21:8  21:11 [12']  
  [48] 11:35    S.Leonovič, A.Pakšytė    
   T.Tiškus, L.Valantiejienė   21:9  21:18 [14']     9-a vieta
      [84] 13:15    S.Leonovič, A.Pakšytė
   G.Čepkauskas, M.Plytnikaitė       21:17  21:12 [17']
  [49] 11:35    K.Šemeta, G.Trakymaitė    
   K.Šemeta, G.Trakymaitė   21:17  21:14 [18']    
    [71] 12:50    R.Bilius, J.Bilienė  
   R.Bilius, J.Bilienė     ->  
  [50] 11:35    R.Bilius, J.Bilienė    
   A.Januška, S.Čečkauskienė   21:17  21:17 [20']    
         
       S.Šaltmeris, U.Padaigaitė   11-a vieta
     
       K.Šemeta, G.Trakymaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     T.Tiškus, L.Valantiejienė   ->   13-a vieta
     
     G.Čepkauskas, M.Plytnikaitė     ->
     
     A.Januška, S.Čečkauskienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.