Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

X pasaulio lietuvių sporto žaidynės, Data: 2017-07-01, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01  
 1   Lukas Danauskas ,   Ardas Valantiejus   Dėl 1-4 vietų    
 L.Danauskas, A.Valantiejus    
 8       ->    
  [103] 14:05    L.Danauskas, A.Valantiejus  
 5   Vilius Bagdanavičius ,   Domas Pakšys      21:8  21:16 [16']  
[85] 13:15    S.Skurdauskas, Š.Stumbra    
 4   Simas Skurdauskas ,   Šarūnas Stumbra    21:16  21:12 [16']    1-a vieta
    [124] 14:55    L.Danauskas, A.Valantiejus
 3   Mamertas Noreika ,   Tomas Petrošius        21:8  21:14 [17']
[86] 13:15    M.Noreika, T.Petrošius    
 6   Rapolas Grigaliūnas ,   Jonas Ožalas    21:14  21:14 [17']    
  [104] 14:05    M.Noreika, T.Petrošius  
 7         18:21  21:19  21:18 [31']  
 M.Maulė, A.Pranevičius    
 2   Mantas Maulė ,   Adas Pranevičius    ->    
     
     S.Skurdauskas, Š.Stumbra  3-a vieta
  [125] 14:55    M.Maulė, A.Pranevičius
   M.Maulė, A.Pranevičius   21:19  21:18 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   V.Bagdanavičius, D.Pakšys  
   V.Bagdanavičius, D.Pakšys   ->  5-a vieta
    [105] 14:05    R.Grigaliūnas, J.Ožalas
   R.Grigaliūnas, J.Ožalas     18:21  21:19  21:18 [37']
   R.Grigaliūnas, J.Ožalas  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.