Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

X pasaulio lietuvių sporto žaidynės, Data: 2017-07-01, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- 40+, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01  
 1   Rimantas Jurkuvėnas    Dėl 1-16 vietos        
 R.Jurkuvėnas        
 32       ->        
   R.Jurkuvėnas      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [202] 17:50    R.Jurkuvėnas    
 9   Steponas Januška        21:17  23:21 [21']    
 S.Januška        
 24       ->        
  [180] 17:00    S.Januška      
 25         ->      
 K.Choromanskis        
 8   Kęstutis Choromanskis    ->        
      [222] 18:40    R.Jurkuvėnas  
 5   Jonas Bartkus          21:13  21:14 [20']  
 J.Bartkus        
 28       ->        
  [181] 17:00    J.Bartkus      
 21         ->      
 N.Venys        
 12   Nerijus Venys    ->        
    [203] 17:50    V.Balaišis    
 13   Tomas Varnalis        21:19  21:19 [24']    
 T.Varnalis        
 20       ->        
  [182] 17:00    V.Balaišis      
 29         ->      
 V.Balaišis        
 4   Virgilijus Balaišis    ->         1-a vieta
        [235] 19:30    A.Petravičius
 3   Egidijus Karaliūnas            21:8  21:14 [20']
 E.Karaliūnas        
 30       ->        
  [183] 17:00    E.Karaliūnas      
 19   Viktoras Steponkus      21:18  21:5 [16']      
[163] 16:10    V.Steponkus        
 14   Linvydas Krivickas    21:12  21:10 [16']        
    [204] 17:50    A.Petravičius    
 11   Arūnas Morkūnas        21:13  21:14 [18']    
 A.Morkūnas        
 22       ->        
  [184] 17:00    A.Petravičius      
 27         21:13  10:21  22:20 [31']      
 A.Petravičius        
 6   Audrius Petravičius    ->        
      [223] 19:05    A.Petravičius  
 7   Vaidas Korolkovas          21:7  21:19 [21']  
 V.Korolkovas        
 26       ->        
  [185] 17:00    V.Martinkus      
 23         21:7  21:9 [17']      
 V.Martinkus        
 10   Vidas Martinkus    ->        
    [205] 18:15    A.Umantas    
 15   Kęstutis Dobrovolskis        21:16  21:16 [28']    
[164] 16:10    K.Dobrovolskis        
 18   Petras Gražulis    ->      V.Balaišis   3-a vieta
  [186] 17:25    A.Umantas   [236] 19:30    A.Umantas
 31         21:7  21:12 [20']    A.Umantas   21:10  21:12 [18']
 A.Umantas        
 2   Aurelijus Umantas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Januška    
      [224] 19:05    J.Bartkus  
       J.Bartkus   17:21  21:13  21:9 [31']   5-a vieta
        [237] 19:30    V.Martinkus
       E.Karaliūnas     22:20  21:19 [26']
      [225] 19:05    V.Martinkus  
       V.Martinkus   21:9  16:21  21:15 [37']  
           
           
         S.Januška   7-a vieta
       
         E.Karaliūnas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     K.Choromanskis    
     K.Choromanskis   ->    
      [226] 19:05   K.Choromanskis  
     N.Venys       B/Ž  
    [206] 18:15   N.Venys    
     T.Varnalis     B/Ž     9-a vieta
        [238] 19:30   A.Morkūnas
     V.Steponkus       21:0
    [207] 18:15    A.Morkūnas    
     A.Morkūnas   21:7  21:10 [15']    
      [227] 19:05    A.Morkūnas  
     V.Korolkovas     21:8  21:7 [16']  
    [208] 18:15    V.Korolkovas    
     K.Dobrovolskis   21:9  21:12 [21']    
           
         N.Venys   11-a vieta
       
         V.Korolkovas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
       T.Varnalis   ->   13-a vieta
       
       V.Steponkus     ->
       
       K.Dobrovolskis   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         L.Krivickas
          ->
   L.Krivickas      
   L.Krivickas   ->      
     L.Krivickas    
      ->    
   .      
    ->      
      [187] 17:25   L.Krivickas  
        21:0  
   .      
    ->      
     P.Gražulis    
   P.Gražulis     ->    
   P.Gražulis      
    ->     19-a vieta
         P.Gražulis
         P.Gražulis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.