Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
X pasaulio lietuvių sporto žaidynės, Data: 2017-07-01, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- 40+, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01  
 1   Giedrė Dapkuvienė ,   Regina Narijauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[94] 13:40    G.Dapkuvienė, R.Narijauskaitė    
 8   Irina Jasiūnienė ,   Jurgita Bilienė    21:15  21:3 [13']    
  [113] 14:30    A.Kasparavičienė, R.Petrošienė  
 5   Jurgita Vaškelytė ,   Sonata Zinkevičienė      24:22  21:16 [18']  
[95] 13:40    A.Kasparavičienė, R.Petrošienė    
 4   Aldona Kasparavičienė ,   Ramunė Petrošienė    21:15  21:19 [18']    1-a vieta
    [133] 14:55    A.Gabrėnaitė-Sundell, J.Prevelienė
 3   Asta Bačkaitienė ,   Tanita Urbonienė        21:13  21:8 [17']
[96] 13:40    A.Bačkaitienė, T.Urbonienė    
 6   Vaida Gečienė ,   Aldona Pikčilingienė    21:15  21:14 [17']    
  [114] 14:30    A.Gabrėnaitė-Sundell, J.Prevelienė  
 7   Aušrinė Gabrėnaitė-Sundell ,   Juratė Prevelienė      21:5  21:4 [13']  
[97] 13:40    A.Gabrėnaitė-Sundell, J.Prevelienė    
 2   Laura Januškevičienė ,   Živilė Šeškevičienė    21:10  21:19 [20']    
     
     G.Dapkuvienė, R.Narijauskaitė  3-a vieta
  [134] 15:20    G.Dapkuvienė, R.Narijauskaitė
   A.Bačkaitienė, T.Urbonienė   21:19  21:10 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Jasiūnienė, J.Bilienė    
  [115] 14:30    J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė  
   J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė   21:17  21:15 [16']  5-a vieta
    [135] 15:20    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė
   V.Gečienė, A.Pikčilingienė     21:10  21:17 [15']
  [116] 14:30    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė  
   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė   21:11  21:14 [14']  
       
       
     I.Jasiūnienė, J.Bilienė  7-a vieta
    [136] 15:20    V.Gečienė, A.Pikčilingienė
     V.Gečienė, A.Pikčilingienė   21:19  14:21  21:13 [29']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.