Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Delfi Badmintono Turnyras, Data: 2017-01-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-01-07 2017-01-07 2017-01-07 2017-01-07 2017-01-07  
 1   Sabina Buitkutė 
 Birutė Rasiulytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Buitkutė, B.Rasiulytė        
 32       ->        
  [150] 16:10    S.Buitkutė, B.Rasiulytė      
 17   Goda Krivonosovaitė 
 Kristina Nareikienė 
    11:9  8:11  11:4  11:6 [19']      
[140] 15:45    V.Giedra, E.Ramanauskaitė        
 16   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
  13:11  12:10  11:7 [15']        
    [165] 17:00    S.Buitkutė, B.Rasiulytė    
 9   Aistė Jankauskaitė 
 Rūta Ulozaitė 
      11:4  11:5  11:8 [13']    
 A.Jankauskaitė, R.Ulozaitė        
 24       ->        
  [151] 16:10    S.Čalkina, Z.Valancevičienė      
 25         11:7  11:5  11:8 [12']      
 S.Čalkina, Z.Valancevičienė        
 8   Svetlana Čalkina 
 Zita Valancevičienė 
  ->        
      [176] 17:25    S.Buitkutė, B.Rasiulytė  
 5   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
        11:5  11:6  8:11  9:11  11:7 [26']  
 J.Puchova, J.Žibūdienė        
 28       ->        
  [152] 16:10    J.Puchova, J.Žibūdienė      
 21         11:7  13:11  11:7 [14']      
 Ž.Dočkienė, J.Treinytė        
 12   Žydrė Dočkienė 
 Jolanta Treinytė 
  ->        
    [166] 17:00    U.Gečaitė, E.Valuckienė    
 13   Urtė Gečaitė 
 Erika Valuckienė 
      11:4  11:7  14:12 [15']    
[141] 15:45    U.Gečaitė, E.Valuckienė        
 20   Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
  11:3  11:4  12:10 [12']        
  [153] 16:10    U.Gečaitė, E.Valuckienė      
 29         11:8  14:12  11:3 [15']      
 G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė        
 4   Gintė Pačkauskaitė 
 Urtė Padaigaitė 
  ->         1-a vieta
        [192] 18:15    S.Buitkutė, B.Rasiulytė
 3   Aušra Brikaitė 
 Aurelija Pakšytė 
          11:2  14:12  11:5 [14']
 A.Brikaitė, A.Pakšytė        
 30       ->        
  [154] 16:35    A.Brikaitė, A.Pakšytė      
 19   Evelina Misiūnaitė 
 Živilė Nečejauskaitė 
    11:2  11:6  11:2 [10']      
[142] 15:45    J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė        
 14   Justė Kažanauskaitė 
 Rugilė Gečaitė 
  11:2  11:6  11:1 [9']        
    [167] 17:00    S.Golubickaitė, S.Poklikajeva    
 11   Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
      11:8  2:11  11:8  14:12 [26']    
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė        
 22       ->        
  [155] 16:35    S.Golubickaitė, S.Poklikajeva      
 27         11:9  11:6  11:6 [13']      
 S.Golubickaitė, S.Poklikajeva        
 6   Samanta Golubickaitė 
 Snežana Poklikajeva 
  ->        
      [177] 17:25    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė  
 7   Vaiva Kelečienė 
 Viktorija Suško 
        11:9  9:11  15:14  11:6 [25']  
 V.Kelečienė, V.Suško        
 26       ->        
  [156] 16:35    E.Murėnienė, U.Rakštytė      
 23         11:6  11:9  11:5 [13']      
 E.Murėnienė, U.Rakštytė        
 10   Eglė Murėnienė 
 Urtė Rakštytė 
  ->        
    [168] 17:00    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 15   Darja Poimanova 
 Nikol Špet 
      11:7  11:9  11:9 [13']    
[143] 15:45    V.Guseva, A.Slapikaitė-Jurkonė        
 18   Viktorija Guseva 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  11:5  11:6  11:2 [10']      U.Gečaitė, E.Valuckienė   3-a vieta
  [157] 16:35    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė   [193] 18:15    U.Gečaitė, E.Valuckienė
 31         11:4  11:5  11:2 [11']    S.Golubickaitė, S.Poklikajeva   11:9  11:7  10:12  12:10 [22']
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė        
 2   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Čalkina, Z.Valancevičienė    
      [178] 17:50    J.Puchova, J.Žibūdienė  
       J.Puchova, J.Žibūdienė   12:10  11:7  11:8 [14']   5-a vieta
        [194] 18:40    A.Brikaitė, A.Pakšytė
       A.Brikaitė, A.Pakšytė     13:11  11:5  11:3 [13']
      [179] 17:50    A.Brikaitė, A.Pakšytė  
       E.Murėnienė, U.Rakštytė   11:7  11:6  11:2 [11']  
           
           
         S.Čalkina, Z.Valancevičienė   7-a vieta
       
         E.Murėnienė, U.Rakštytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
    [169] 17:00    A.Jankauskaitė, R.Ulozaitė    
     A.Jankauskaitė, R.Ulozaitė   11:5  11:9  11:8 [13']    
      [180] 17:50    G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė  
     Ž.Dočkienė, J.Treinytė     11:9  11:9  11:8 [12']  
    [170] 17:25    G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė    
     G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė   12:10  11:7  11:4 [13']     9-a vieta
        [195] 18:40    G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė
     J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė       4:11  10:12  15:13  11:5  11:8 [27']
    [171] 17:25    J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė    
     B.Baranauskaitė, L.Chomskytė   11:4  11:7  11:4 [11']    
      [181] 17:50    V.Guseva, A.Slapikaitė-Jurkonė  
     V.Kelečienė, V.Suško     9:11  12:10  6:11  12:10  11:8 [27']  
    [172] 17:25    V.Guseva, A.Slapikaitė-Jurkonė    
     V.Guseva, A.Slapikaitė-Jurkonė   12:10  11:6  11:8 [15']    
           
         A.Jankauskaitė, R.Ulozaitė   11-a vieta
       
         J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
       
       Ž.Dočkienė, J.Treinytė   ->   13-a vieta
       
       B.Baranauskaitė, L.Chomskytė     ->
       
       V.Kelečienė, V.Suško   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Krivonosovaitė, K.Nareikienė      
   G.Krivonosovaitė, K.Nareikienė   ->      
     G.Krivonosovaitė, K.Nareikienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [158] 16:35    J.Bazytė, A.Montvydaitė  
        11:9  9:11  11:7  11:9 [21']  
   .      
    ->      
     J.Bazytė, A.Montvydaitė    
   J.Bazytė, A.Montvydaitė     ->    
   J.Bazytė, A.Montvydaitė      
    ->       17-a vieta
        [173] 17:25    J.Bazytė, A.Montvydaitė
          11:8  11:3  11:4 [12']
   E.Misiūnaitė, Ž.Nečejauskaitė      
   E.Misiūnaitė, Ž.Nečejauskaitė   ->      
     E.Misiūnaitė, Ž.Nečejauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [159] 16:35    D.Poimanova, N.Špet  
        11:5  11:7  12:10 [13']  
   .      
    ->      
     D.Poimanova, N.Špet    
   D.Poimanova, N.Špet     ->    
   D.Poimanova, N.Špet      
    ->    G.Krivonosovaitė, K.Nareikienė   19-a vieta
       
         E.Misiūnaitė, Ž.Nečejauskaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17 
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.