Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL Open, Data: 2017-05-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20  
 1   Tomas Vaškevičius 
 Laimonas Vaškevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius, L.Vaškevičius      
 16       ->      
  [12] 10:25    T.Vaškevičius, L.Vaškevičius    
 9   Julius Masaitis 
 Artiom Nikitin 
    21:18  21:11 [19']    
[1] 10:00    A.Ramanauskas, Š.Bilius      
 8   Andrius Ramanauskas 
 Šarūnas Bilius 
  21:11  22:20 [14']      
    [25] 11:20    T.Vaškevičius, L.Vaškevičius  
 5   Martynas Prevelis 
 Marijus Stankevičius 
      21:11  21:14 [17']  
[2] 10:00    M.Prevelis, M.Stankevičius      
 12   Audrius Lesinskas 
 Algimantas Plytnikas 
  21:18  21:11 [14']      
  [13] 10:25    M.Prevelis, M.Stankevičius    
 13         21:16  14:21  21:15 [26']    
 V.Pratusevičius, Ž.Tamošiūnas      
 4   Vilmantas Pratusevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  ->       1-a vieta
      [38] 11:50    T.Vaškevičius, L.Vaškevičius
 3   Ramūnas Bilius 
 Rytis Vasiliauskas 
        21:19  21:14 [22']
 R.Bilius, R.Vasiliauskas      
 14       ->      
  [14] 10:25    R.Bilius, R.Vasiliauskas    
 11   Andžej Mackevič 
 Aliaksandr Karpovich 
    21:16  21:19 [17']    
[3] 10:00    J.Bartkus, F.Juchnevičius      
 6   Jonas Bartkus 
 Fernandas Juchnevičius 
  21:13  19:21  21:18 [30']      
    [26] 11:20    M.Dagilis, J.Pauliukas  
 7   Karolis Poškus 
 Audrius Brazauskas 
      22:24  21:16  22:20 [30']  
[4] 10:00    K.Poškus, A.Brazauskas      
 10   Deimantas Čekanauskas 
 Mindaugas Danys 
  21:12  16:21  21:12 [26']      
  [15] 10:25    M.Dagilis, J.Pauliukas    
 15         21:16  21:9 [16']    
 M.Dagilis, J.Pauliukas      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Jurgis Pauliukas 
  ->    M.Prevelis, M.Stankevičius   3-a vieta
      [39] 11:50    M.Prevelis, M.Stankevičius
       R.Bilius, R.Vasiliauskas   21:16  22:20 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ramanauskas, Š.Bilius    
    [27] 11:20    A.Ramanauskas, Š.Bilius  
     V.Pratusevičius, Ž.Tamošiūnas   21:15  22:20 [20']   5-a vieta
      [40] 11:50    A.Ramanauskas, Š.Bilius
     J.Bartkus, F.Juchnevičius     21:12  21:18 [17']
    [28] 11:20    J.Bartkus, F.Juchnevičius  
     K.Poškus, A.Brazauskas   21:23  21:15  21:15 [32']  
         
         
       V.Pratusevičius, Ž.Tamošiūnas   7-a vieta
      [41] 12:15    V.Pratusevičius, Ž.Tamošiūnas
       K.Poškus, A.Brazauskas   21:16  21:17 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Masaitis, A.Nikitin    
   J.Masaitis, A.Nikitin   ->    
    [16] 10:25    J.Masaitis, A.Nikitin  
   A.Lesinskas, A.Plytnikas     21:13  14:21  21:6 [23']  
   A.Lesinskas, A.Plytnikas    
    ->     9-a vieta
      [29] 11:20    J.Masaitis, A.Nikitin
        18:21  21:14  21:14 [25']
   A.Mackevič, A.Karpovich    
   A.Mackevič, A.Karpovich   ->    
    [17] 10:55    D.Čekanauskas, M.Danys  
   D.Čekanauskas, M.Danys     21:19  21:17 [18']  
   D.Čekanauskas, M.Danys    
    ->    
         
       A.Lesinskas, A.Plytnikas   11-a vieta
      [30] 11:20    A.Mackevič, A.Karpovich
       A.Mackevič, A.Karpovich   22:20  21:7 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.