Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL Open, Data: 2017-05-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20  
 1   Tomas Vaškevičius 
 Laimonas Vaškevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius, L.Vaškevičius      
 16       ->      
  [12] 10:25    T.Vaškevičius, L.Vaškevičius    
 9   Julius Masaitis 
 Artiom Nikitin 
    21:18  21:11 [19']    
[1] 10:00    A.Ramanauskas, Š.Bilius      
 8   Andrius Ramanauskas 
 Šarūnas Bilius 
  21:11  22:20 [14']      
    [25] 11:20    T.Vaškevičius, L.Vaškevičius  
 5   Martynas Prevelis 
 Marijus Stankevičius 
      21:11  21:14 [17']  
[2] 10:00    M.Prevelis, M.Stankevičius      
 12   Audrius Lesinskas 
 Algimantas Plytnikas 
  21:18  21:11 [14']      
  [13] 10:25    M.Prevelis, M.Stankevičius    
 13         21:16  14:21  21:15 [26']    
 V.Pratusevičius, Ž.Tamošiūnas      
 4   Vilmantas Pratusevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  ->       1-a vieta
      [38] 11:50    T.Vaškevičius, L.Vaškevičius
 3   Ramūnas Bilius 
 Rytis Vasiliauskas 
        21:19  21:14 [22']
 R.Bilius, R.Vasiliauskas      
 14       ->      
  [14] 10:25    R.Bilius, R.Vasiliauskas    
 11   Andžej Mackevič 
 Aliaksandr Karpovich 
    21:16  21:19 [17']    
[3] 10:00    J.Bartkus, F.Juchnevičius      
 6   Jonas Bartkus 
 Fernandas Juchnevičius 
  21:13  19:21  21:18 [30']      
    [26] 11:20    M.Dagilis, J.Pauliukas  
 7   Karolis Poškus 
 Audrius Brazauskas 
      22:24  21:16  22:20 [30']  
[4] 10:00    K.Poškus, A.Brazauskas      
 10   Deimantas Čekanauskas 
 Mindaugas Danys 
  21:12  16:21  21:12 [26']      
  [15] 10:25    M.Dagilis, J.Pauliukas    
 15         21:16  21:9 [16']    
 M.Dagilis, J.Pauliukas      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Jurgis Pauliukas 
  ->    M.Prevelis, M.Stankevičius   3-a vieta
      [39] 11:50    M.Prevelis, M.Stankevičius
       R.Bilius, R.Vasiliauskas   21:16  22:20 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ramanauskas, Š.Bilius    
    [27] 11:20    A.Ramanauskas, Š.Bilius  
     V.Pratusevičius, Ž.Tamošiūnas   21:15  22:20 [20']   5-a vieta
      [40] 11:50    A.Ramanauskas, Š.Bilius
     J.Bartkus, F.Juchnevičius     21:12  21:18 [17']
    [28] 11:20    J.Bartkus, F.Juchnevičius  
     K.Poškus, A.Brazauskas   21:23  21:15  21:15 [32']  
         
         
       V.Pratusevičius, Ž.Tamošiūnas   7-a vieta
      [41] 12:15    V.Pratusevičius, Ž.Tamošiūnas
       K.Poškus, A.Brazauskas   21:16  21:17 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Masaitis, A.Nikitin    
   J.Masaitis, A.Nikitin   ->    
    [16] 10:25    J.Masaitis, A.Nikitin  
   A.Lesinskas, A.Plytnikas     21:13  14:21  21:6 [23']  
   A.Lesinskas, A.Plytnikas    
    ->     9-a vieta
      [29] 11:20    J.Masaitis, A.Nikitin
        18:21  21:14  21:14 [25']
   A.Mackevič, A.Karpovich    
   A.Mackevič, A.Karpovich   ->    
    [17] 10:55    D.Čekanauskas, M.Danys  
   D.Čekanauskas, M.Danys     21:19  21:17 [18']  
   D.Čekanauskas, M.Danys    
    ->    
         
       A.Lesinskas, A.Plytnikas   11-a vieta
      [30] 11:20    A.Mackevič, A.Karpovich
       A.Mackevič, A.Karpovich   22:20  21:7 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15, U13, U11)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.