Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL Open, Data: 2017-05-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20  
 1   Sandra Damaškaitė ,   Urtė Gečaitė   Dėl 1-4 vietų    
 S.Damaškaitė, U.Gečaitė    
 8       ->    
  [20] 10:55    S.Damaškaitė, U.Gečaitė  
 5   Justė Kažanauskaitė ,   Rugilė Gečaitė      21:17  21:8 [14']  
[7] 10:00    V.Suško, N.Krasnauskaitė    
 4   Viktorija Suško ,   Neringa Krasnauskaitė    18:21  21:19  21:17 [28']    1-a vieta
    [33] 11:50    S.Damaškaitė, U.Gečaitė
 3   Samanta Golubickaitė ,   Gerda Trakymaitė        18:21  21:18  21:11 [30']
[8] 10:00    S.Golubickaitė, G.Trakymaitė    
 6   Urtė Rakštytė ,   Kornelija Urbonavičiūtė    21:10  21:17 [15']    
  [21] 10:55    S.Golubickaitė, G.Trakymaitė  
 7   Eglė Galentaitė ,   Kristina Nareikienė      21:6  21:12 [12']  
[9] 10:25    E.Galentaitė, K.Nareikienė    
 2   Jurgita Bilienė ,   Veslava Tankevič    21:17  21:17 [18']    
     
     V.Suško, N.Krasnauskaitė  3-a vieta
  [34] 11:50    V.Suško, N.Krasnauskaitė
   E.Galentaitė, K.Nareikienė   21:19  21:13 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė  
   J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė   ->  5-a vieta
    [35] 11:50    J.Bilienė, V.Tankevič
   U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė     14:21  21:14  21:18 [28']
  [22] 10:55    J.Bilienė, V.Tankevič  
   J.Bilienė, V.Tankevič   21:18  22:24  21:17 [32']  
       
       
     7-a vieta
     U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė
     U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.