Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL Open, Data: 2017-05-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Kristina Nareikienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 M.Dagilis, K.Nareikienė        
 32       ->        
  [53] 12:40    M.Dagilis, K.Nareikienė      
 17   Jurgis Pauliukas 
 Rugilė Gečaitė 
    23:21  21:4 [14']      
[46] 12:15    J.Bartkus, V.Suško        
 16   Jonas Bartkus 
 Viktorija Suško 
  21:18  15:21  21:17 [29']        
    [67] 13:35    M.Dagilis, K.Nareikienė    
 9   Fernandas Juchnevičius 
 Gerda Trakymaitė 
      21:11  21:14 [15']    
 F.Juchnevičius, G.Trakymaitė        
 24       ->        
  [54] 12:40    F.Juchnevičius, G.Trakymaitė      
 25         21:16  17:21  21:15 [31']      
 L.Vaškevičius, J.Jaščemskaitė        
 8   Laimonas Vaškevičius 
 Justina Jaščemskaitė 
  ->        
      [81] 14:25    Š.Bilius, U.Gečaitė  
 5   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Kalpokaitė 
        21:11  21:18 [18']  
 R.Bilius, J.Kalpokaitė        
 28       ->        
  [55] 12:40    Š.Bilius, U.Gečaitė      
 21   Mindaugas Danys 
 Indrė Semaškienė 
    21:12  21:11 [14']      
[47] 12:15    Š.Bilius, U.Gečaitė        
 12   Šarūnas Bilius 
 Urtė Gečaitė 
  21:7  21:8 [13']        
    [68] 13:35    Š.Bilius, U.Gečaitė    
 13   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:10  21:10 [13']    
[48] 12:15    A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 20   Andrius Ramanauskas 
 Jolanta Lukoic 
  18:21  21:13  21:15 [28']        
  [56] 12:40    M.Stankevičius, T.Urbonienė      
 29         21:16  21:13 [17']      
 M.Stankevičius, T.Urbonienė        
 4   Marijus Stankevičius 
 Tanita Urbonienė 
  ->         1-a vieta
        [95] 14:50    Š.Bilius, U.Gečaitė
 3   Tomas Vaškevičius 
 Samanta Golubickaitė 
          21:18  20:22  21:16 [29']
 T.Vaškevičius, S.Golubickaitė        
 30       ->        
  [57] 13:05    T.Vaškevičius, S.Golubickaitė      
 19   Aliaksandr Karpovich 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
    21:10  21:11 [12']      
[49] 12:40    A.Karpovich, K.Urbonavičiūtė        
 14   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:13  21:12 [13']        
    [69] 13:35    T.Vaškevičius, S.Golubickaitė    
 11   Vilmantas Pratusevičius 
 Eglė Galentaitė 
      22:20  21:15 [15']    
 V.Pratusevičius, E.Galentaitė        
 22       ->        
  [58] 13:05    V.Pratusevičius, E.Galentaitė      
 27         21:11  21:17 [14']      
 A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė        
 6   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
  ->        
      [82] 14:25    T.Vaškevičius, S.Golubickaitė  
 7   Žilvinas Tamošiūnas 
 Veslava Tankevič 
        21:15  21:13 [14']  
 Ž.Tamošiūnas, V.Tankevič        
 26       ->        
  [59] 13:05    Ž.Tamošiūnas, V.Tankevič      
 23         23:21  19:21  21:8 [29']      
 K.Poškus, J.Žibūdienė        
 10   Karolis Poškus 
 Justė Žibūdienė 
  ->        
    [70] 13:35    B.Davidonis, S.Damaškaitė    
 15   Martynas Prevelis 
 Justė Kažanauskaitė 
      21:10  21:9 [14']    
[50] 12:40    M.Prevelis, J.Kažanauskaitė        
 18   Artūras Jonuškis 
 Evelina Misiūnaitė 
  21:17  21:11 [15']      M.Dagilis, K.Nareikienė   3-a vieta
  [60] 13:05    B.Davidonis, S.Damaškaitė   [96] 14:50    M.Dagilis, K.Nareikienė
 31         21:19  21:15 [16']    B.Davidonis, S.Damaškaitė   21:17  14:21  21:13 [28']
 B.Davidonis, S.Damaškaitė        
 2   Benas Davidonis 
 Sandra Damaškaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       F.Juchnevičius, G.Trakymaitė    
      [83] 14:25    F.Juchnevičius, G.Trakymaitė  
       M.Stankevičius, T.Urbonienė   21:11  21:14 [16']   5-a vieta
        [97] 15:20    F.Juchnevičius, G.Trakymaitė
       V.Pratusevičius, E.Galentaitė     21:15  16:21  21:17 [27']
      [84] 14:25    V.Pratusevičius, E.Galentaitė  
       Ž.Tamošiūnas, V.Tankevič   21:13  21:17 [15']  
           
           
         M.Stankevičius, T.Urbonienė   7-a vieta
        [98] 15:20    Ž.Tamošiūnas, V.Tankevič
         Ž.Tamošiūnas, V.Tankevič   8:21  22:20  21:19 [29']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Bartkus, V.Suško      
    [71] 13:35    L.Vaškevičius, J.Jaščemskaitė    
     L.Vaškevičius, J.Jaščemskaitė   21:8  21:7 [13']    
      [85] 14:25    L.Vaškevičius, J.Jaščemskaitė  
     R.Bilius, J.Kalpokaitė     23:25  21:13  21:16 [28']  
    [72] 13:35    R.Bilius, J.Kalpokaitė    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   19:21  21:12  21:10 [27']     9-a vieta
        [99] 15:20    L.Vaškevičius, J.Jaščemskaitė
     A.Karpovich, K.Urbonavičiūtė       11:21  21:11  21:13 [23']
    [73] 14:00    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė    
     A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   20:22  21:14  21:9 [25']    
      [86] 14:25    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė  
     K.Poškus, J.Žibūdienė     15:21  22:20  21:18 [26']  
    [74] 14:00    M.Prevelis, J.Kažanauskaitė    
     M.Prevelis, J.Kažanauskaitė   21:10  19:21  21:14 [25']    
           
         R.Bilius, J.Kalpokaitė   11-a vieta
        [100] 15:20    M.Prevelis, J.Kažanauskaitė
         M.Prevelis, J.Kažanauskaitė   21:12  15:21  21:12 [23']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Bartkus, V.Suško    
      [87] 14:25    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:12  21:19 [18']   13-a vieta
        [101] 15:20    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       A.Karpovich, K.Urbonavičiūtė     14:21  21:14  21:10 [28']
      [88] 14:25    A.Karpovich, K.Urbonavičiūtė  
       K.Poškus, J.Žibūdienė   24:22  13:21  22:20 [31']  
           
           
         J.Bartkus, V.Suško   15-a vieta
        [102] 15:20    J.Bartkus, V.Suško
    Dėl 17-32 vietos      K.Poškus, J.Žibūdienė   21:13  7:21  21:16 [25']
         
   J.Pauliukas, R.Gečaitė      
   J.Pauliukas, R.Gečaitė   ->      
     J.Pauliukas, R.Gečaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [75] 14:00    M.Danys, I.Semaškienė  
        21:18  21:11 [18']  
   M.Danys, I.Semaškienė      
   M.Danys, I.Semaškienė   ->      
    [61] 13:05    M.Danys, I.Semaškienė    
   A.Ramanauskas, J.Lukoic     21:15  21:10 [17']    
   A.Ramanauskas, J.Lukoic      
    ->       17-a vieta
        [89] 14:50    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė
          11:21  21:15  21:17 [27']
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė      
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   ->      
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [76] 14:00    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė  
        25:23  21:18 [21']  
   .      
    ->      
     A.Jonuškis, E.Misiūnaitė    
   A.Jonuškis, E.Misiūnaitė     ->    
   A.Jonuškis, E.Misiūnaitė      
    ->    J.Pauliukas, R.Gečaitė   19-a vieta
        [90] 14:50    A.Jonuškis, E.Misiūnaitė
         A.Jonuškis, E.Misiūnaitė   21:12  21:17 [16']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Ramanauskas, J.Lukoic  
       A.Ramanauskas, J.Lukoic   ->   21-a vieta
         A.Ramanauskas, J.Lukoic
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD  
     Mėgėjai C 
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 17:00 2017-10-07 18:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.