Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL Open, Data: 2017-05-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Eglė Bagdonienė 
 Svetlana Čalkina 
14
21
21
14
13
21
 28'
21
13
21
10
 16'
90/79
11
1
2
2 Živilė Simonaitytė 
 Aurelija Martinkutė 
21
14
14
21
21
13
 28'
21
7
21
9
 14'
98/64
34
2
1
3 Dalia Bogatko 
 Sandra Bikutė 
13
21
10
21
 16'
7
21
9
21
 14'
39/84
-45
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Indrė Semaškienė 
 Dovilė Jonkuvienė 
6
21
10
21
 12'
12
21
22
20
21
16
 27'
71/99
-28
1
2
2 Aušra Montvydaitė 
 Jurgita Bazytė 
21
6
21
10
 12'
21
9
21
9
 13'
84/34
50
2
1
3 Danyu Zhong 
 Aurelija Baliukonytė 
21
12
20
22
16
21
 27'
9
21
9
21
 13'
75/97
-22
0
3



2017-05-20  
   1-a vieta
 3    Živilė Simonaitytė,  Aurelija Martinkutė  
[42] 12:15   A.Montvydaitė, J.Bazytė
 4    Aušra Montvydaitė,  Jurgita Bazytė   21:12  21:17 [16']
   



2017-05-20  
   3-a vieta
 1    Eglė Bagdonienė,  Svetlana Čalkina  
[43] 12:15   E.Bagdonienė, S.Čalkina
 2    Indrė Semaškienė,  Dovilė Jonkuvienė   21:14  21:15 [17']
   



2017-05-20  
   5-a vieta
 5    Dalia Bogatko,  Sandra Bikutė  
[44] 12:15   D.Zhong, A.Baliukonytė
 6    Danyu Zhong,  Aurelija Baliukonytė   21:9  21:14 [14']
   



2017-05-20  
   7-a vieta
 7      
[45] 12:15   .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.