Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL Open, Data: 2017-05-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20  
 1   Audrius Lesinskas 
 Svetlana Čalkina 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Lesinskas, S.Čalkina      
 16       ->      
  [62] 13:05    A.Lesinskas, S.Čalkina    
 9   Martynas Jonkus 
 Dovilė Jonkuvienė 
    21:4  21:7 [12']    
[51] 12:40    M.Jonkus, D.Jonkuvienė      
 8   Skirmantas Tomkevičius 
 Dalia Bogatko 
  21:11  21:15 [14']      
    [77] 14:00    A.Lesinskas, S.Čalkina  
 5   Julius Masaitis 
 Sandra Bikutė 
      21:16  12:21  21:18 [28']  
 J.Masaitis, S.Bikutė      
 12       ->      
  [63] 13:05    J.Masaitis, S.Bikutė    
 13         15:21  21:17  21:12 [22']    
 M.Tamošiūnas, Ž.Simonaitytė      
 4   Marius Tamošiūnas 
 Živilė Simonaitytė 
  ->       1-a vieta
      [91] 14:50    V.Jonikas, E.Bagdonienė
 3   Aldas Maziliauskas 
 Jurgita Bazytė 
        21:18  21:17 [18']
 A.Maziliauskas, J.Bazytė      
 14       ->      
  [64] 13:05    A.Maziliauskas, J.Bazytė    
 11         15:21  21:12  21:13 [26']    
 R.Pratusevičius, A.Baliukonytė      
 6   Rytis Pratusevičius 
 Aurelija Baliukonytė 
  ->      
    [78] 14:00    V.Jonikas, E.Bagdonienė  
 7   Egidijus Bubulis 
 Rūta Bubulienė 
      21:19  21:7 [15']  
[52] 12:40    E.Bubulis, R.Bubulienė      
 10   Justinas Monkevičius 
 Danyu Zhong 
  21:7  17:21  21:15 [29']      
  [65] 13:35    V.Jonikas, E.Bagdonienė    
 15         21:9  21:10 [14']    
 V.Jonikas, E.Bagdonienė      
 2   Vidmantas Jonikas 
 Eglė Bagdonienė 
  ->    J.Masaitis, S.Bikutė   3-a vieta
      [92] 14:50    A.Maziliauskas, J.Bazytė
       A.Maziliauskas, J.Bazytė   21:18  21:12 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Jonkus, D.Jonkuvienė    
    [79] 14:00    M.Tamošiūnas, Ž.Simonaitytė  
     M.Tamošiūnas, Ž.Simonaitytė   21:7  21:6 [11']   5-a vieta
      [93] 14:50    M.Tamošiūnas, Ž.Simonaitytė
     R.Pratusevičius, A.Baliukonytė     21:6  21:19 [16']
    [80] 14:00    R.Pratusevičius, A.Baliukonytė  
     E.Bubulis, R.Bubulienė   21:14  19:21  21:15 [30']  
         
         
       M.Jonkus, D.Jonkuvienė   7-a vieta
      [94] 14:50    E.Bubulis, R.Bubulienė
       E.Bubulis, R.Bubulienė   21:14  21:13 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Tomkevičius, D.Bogatko    
   S.Tomkevičius, D.Bogatko   ->    
     S.Tomkevičius, D.Bogatko  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [66] 13:35    J.Monkevičius, D.Zhong
        21:12  21:13 [17']
   .    
    ->    
     J.Monkevičius, D.Zhong  
   J.Monkevičius, D.Zhong     ->  
   J.Monkevičius, D.Zhong    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.