Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL Open, Data: 2017-05-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20  
 1   Audrius Lesinskas 
 Svetlana Čalkina 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Lesinskas, S.Čalkina      
 16       ->      
  [62] 13:05    A.Lesinskas, S.Čalkina    
 9   Martynas Jonkus 
 Dovilė Jonkuvienė 
    21:4  21:7 [12']    
[51] 12:40    M.Jonkus, D.Jonkuvienė      
 8   Skirmantas Tomkevičius 
 Dalia Bogatko 
  21:11  21:15 [14']      
    [77] 14:00    A.Lesinskas, S.Čalkina  
 5   Julius Masaitis 
 Sandra Bikutė 
      21:16  12:21  21:18 [28']  
 J.Masaitis, S.Bikutė      
 12       ->      
  [63] 13:05    J.Masaitis, S.Bikutė    
 13         15:21  21:17  21:12 [22']    
 M.Tamošiūnas, Ž.Simonaitytė      
 4   Marius Tamošiūnas 
 Živilė Simonaitytė 
  ->       1-a vieta
      [91] 14:50    V.Jonikas, E.Bagdonienė
 3   Aldas Maziliauskas 
 Jurgita Bazytė 
        21:18  21:17 [18']
 A.Maziliauskas, J.Bazytė      
 14       ->      
  [64] 13:05    A.Maziliauskas, J.Bazytė    
 11         15:21  21:12  21:13 [26']    
 R.Pratusevičius, A.Baliukonytė      
 6   Rytis Pratusevičius 
 Aurelija Baliukonytė 
  ->      
    [78] 14:00    V.Jonikas, E.Bagdonienė  
 7   Egidijus Bubulis 
 Rūta Bubulienė 
      21:19  21:7 [15']  
[52] 12:40    E.Bubulis, R.Bubulienė      
 10   Justinas Monkevičius 
 Danyu Zhong 
  21:7  17:21  21:15 [29']      
  [65] 13:35    V.Jonikas, E.Bagdonienė    
 15         21:9  21:10 [14']    
 V.Jonikas, E.Bagdonienė      
 2   Vidmantas Jonikas 
 Eglė Bagdonienė 
  ->    J.Masaitis, S.Bikutė   3-a vieta
      [92] 14:50    A.Maziliauskas, J.Bazytė
       A.Maziliauskas, J.Bazytė   21:18  21:12 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Jonkus, D.Jonkuvienė    
    [79] 14:00    M.Tamošiūnas, Ž.Simonaitytė  
     M.Tamošiūnas, Ž.Simonaitytė   21:7  21:6 [11']   5-a vieta
      [93] 14:50    M.Tamošiūnas, Ž.Simonaitytė
     R.Pratusevičius, A.Baliukonytė     21:6  21:19 [16']
    [80] 14:00    R.Pratusevičius, A.Baliukonytė  
     E.Bubulis, R.Bubulienė   21:14  19:21  21:15 [30']  
         
         
       M.Jonkus, D.Jonkuvienė   7-a vieta
      [94] 14:50    E.Bubulis, R.Bubulienė
       E.Bubulis, R.Bubulienė   21:14  21:13 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Tomkevičius, D.Bogatko    
   S.Tomkevičius, D.Bogatko   ->    
     S.Tomkevičius, D.Bogatko  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [66] 13:35    J.Monkevičius, D.Zhong
        21:12  21:13 [17']
   .    
    ->    
     J.Monkevičius, D.Zhong  
   J.Monkevičius, D.Zhong     ->  
   J.Monkevičius, D.Zhong    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.