Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC International, Data: 2017-04-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
23
21
21
8
 20'
21
8
21
6
 15'
21
15
21
13
 15'
21
9
21
10
 15'
170/90
80
4
1
2 Toma Rakauskaitė 
 Lorena Valantiejienė 
21
23
8
21
 20'
19
21
21
19
21
19
 30'
21
13
21
10
 15'
21
15
14
21
21
10
 26'
188/172
16
3
2
3 Viktorija Suško 
 Neringa Krasnauskaitė 
8
21
6
21
 15'
21
19
19
21
19
21
 30'
21
18
21
12
 17'
21
17
22
20
 19'
158/170
-12
2
3
4 Laima Chomskytė 
 Birutė Baranauskaitė 
15
21
13
21
 15'
13
21
10
21
 15'
18
21
12
21
 17'
21
18
13
21
21
15
 27'
136/180
-44
1
4
5 Eglė Galentaitė 
 Justė Kažanauskaitė 
9
21
10
21
 15'
15
21
21
14
10
21
 26'
17
21
20
22
 19'
18
21
21
13
15
21
 27'
156/196
-40
0
5

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ksenia Tatarinova 
 Ekaterina Dvalishvili 
15
21
15
21
 17'
21
16
21
23
17
21
 31'
19
21
11
21
 18'
19
21
21
11
17
21
 34'
176/197
-21
0
5
2 Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
21
15
21
15
 17'
15
21
21
10
21
18
 20'
15
21
12
21
 15'
21
12
21
12
 14'
168/145
23
3
2
3 Sabina Buitkutė 
 Jurgita Bilienė 
16
21
23
21
21
17
 31'
21
15
10
21
18
21
 20'
11
21
21
16
9
21
 25'
22
20
21
15
 20'
193/209
-16
2
3
4 Urtė Gečaitė 
 Erika Valuckienė 
21
19
21
11
 18'
21
15
21
12
 15'
21
11
16
21
21
9
 25'
21
10
21
13
 14'
184/121
63
4
1
5 Jurgita Bazytė 
 Kristina Nareikienė 
21
19
11
21
21
17
 34'
12
21
12
21
 14'
20
22
15
21
 20'
10
21
13
21
 14'
135/184
-49
1
4



2017-04-29  
   1-a vieta
 1    Aurelija Pakšytė,  Aušra Brikaitė  
[74] 13:30   U.Gečaitė, E.Valuckienė
 8    Urtė Gečaitė,  Erika Valuckienė   21:18  21:17 [19']
   



2017-04-29  
   3-a vieta
 3    Toma Rakauskaitė,  Lorena Valantiejienė  
[75] 13:30   T.Rakauskaitė, L.Valantiejienė
 4    Jelena Puchova,  Justė Žibūdienė   21:19  17:21  21:16 [32']
   



2017-04-29  
   5-a vieta
 5    Viktorija Suško,  Neringa Krasnauskaitė  
[76] 13:30   V.Suško, N.Krasnauskaitė
 6    Sabina Buitkutė,  Jurgita Bilienė   21:17  18:21  21:13 [28']
   



2017-04-29  
   7-a vieta
 7    Laima Chomskytė,  Birutė Baranauskaitė  
[77] 13:30   J.Bazytė, K.Nareikienė
 10  Jurgita Bazytė,  Kristina Nareikienė   16:21  21:8  21:17 [27']
   



2017-04-29  
   9-a vieta
 2    Ksenia Tatarinova,  Ekaterina Dvalishvili  
[78] 13:30   K.Tatarinova, E.Dvalishvili
 9    Eglė Galentaitė,  Justė Kažanauskaitė   21:13  21:10 [16']
   



2017-04-29  
   11-a vieta
 11    
[79] 13:30 
 12     ->
   



2017-04-29  
   13-a vieta
 13    
[80] 13:30 
 14     ->
   



2017-04-29  
   15-a vieta
 15    
[81] 13:55 
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.