Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC International, Data: 2017-04-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-04-29 2017-04-29 2017-04-29 2017-04-29  
 1   Linas Supronas 
 Toma Rakauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Supronas, T.Rakauskaitė      
 16       ->      
  [108] 15:15    L.Vaškevičius, A.Brikaitė    
 9   Vitali Lobach 
 Justė Žibūdienė 
    21:16  21:14 [18']    
[92] 14:20    L.Vaškevičius, A.Brikaitė      
 8   Laimonas Vaškevičius 
 Aušra Brikaitė 
  21:15  21:12 [20']      
    [124] 16:05    L.Vaškevičius, A.Brikaitė  
 5   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
      21:9  21:12 [15']  
[93] 14:20    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 12   Gintautas Jaugielavičius 
 Ksenia Tatarinova 
  21:18  12:21  21:17 [26']      
  [109] 15:15    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė    
 13   Mantas Palubinskas 
 Erika Valuckienė 
    21:19  17:21  21:9 [23']    
[94] 14:20    M.Palubinskas, E.Valuckienė      
 4   Deimantas Čekanauskas 
 Lorena Valantiejienė 
  24:22  21:17 [17']       1-a vieta
      [136] 16:35    A.Michejenko, A.Pakšytė
 3   Ramūnas Kavaliauskas 
 Ekaterina Dvalishvili 
        21:11  21:19 [19']
[95] 14:20    R.Kavaliauskas, E.Dvalishvili      
 14   Tarush Sharma 
 Eglė Galentaitė 
  25:23  21:18 [20']      
  [110] 15:15    R.Kavaliauskas, E.Dvalishvili    
 11   Paulius Jūras 
 Laima Chomskytė 
    21:16  21:16 [18']    
[96] 14:20    P.Jūras, L.Chomskytė      
 6   Karolis Šemeta 
 Sabina Buitkutė 
  21:17  22:20 [19']      
    [125] 16:05    A.Michejenko, A.Pakšytė  
 7   Fernandas Juchnevičius 
 Kristina Nareikienė 
      21:19  21:19 [20']  
[97] 14:50    F.Juchnevičius, K.Nareikienė      
 10   Karolis Poškus 
 Jelena Puchova 
  21:15  21:18 [17']      
  [111] 15:15    A.Michejenko, A.Pakšytė    
 15         21:16  22:20 [20']    
 A.Michejenko, A.Pakšytė      
 2   Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   3-a vieta
      [137] 17:00    R.Kavaliauskas, E.Dvalishvili
       R.Kavaliauskas, E.Dvalishvili   15:21  21:16  21:16 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Supronas, T.Rakauskaitė    
    [126] 16:05    L.Supronas, T.Rakauskaitė  
     M.Palubinskas, E.Valuckienė   21:15  21:17 [14']   5-a vieta
      [138] 17:00    F.Juchnevičius, K.Nareikienė
     P.Jūras, L.Chomskytė     16:21  21:14  21:14 [28']
    [127] 16:05    F.Juchnevičius, K.Nareikienė  
     F.Juchnevičius, K.Nareikienė   21:15  17:21  21:12 [27']  
         
         
       M.Palubinskas, E.Valuckienė   7-a vieta
      [139] 17:00    P.Jūras, L.Chomskytė
       P.Jūras, L.Chomskytė   22:20  21:18 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Lobach, J.Žibūdienė    
   V.Lobach, J.Žibūdienė   ->    
    [128] 16:05    V.Lobach, J.Žibūdienė  
   G.Jaugielavičius, K.Tatarinova     20:22  23:21  21:14 [34']  
  [112] 15:15    G.Jaugielavičius, K.Tatarinova    
   D.Čekanauskas, L.Valantiejienė   21:19  21:15 [17']     9-a vieta
      [140] 17:00    T.Sharma, E.Galentaitė
   T.Sharma, E.Galentaitė       21:13  21:15 [16']
  [113] 15:40    T.Sharma, E.Galentaitė    
   K.Šemeta, S.Buitkutė   15:21  21:17  21:15 [27']    
    [129] 16:35    T.Sharma, E.Galentaitė  
   K.Poškus, J.Puchova     21:10  18:21  21:11 [26']  
   K.Poškus, J.Puchova    
    ->    
         
       G.Jaugielavičius, K.Tatarinova   11-a vieta
      [141] 17:00    G.Jaugielavičius, K.Tatarinova
       K.Poškus, J.Puchova   21:23  21:15  21:16 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Čekanauskas, L.Valantiejienė  
     D.Čekanauskas, L.Valantiejienė   ->   13-a vieta
      [130] 16:35    K.Šemeta, S.Buitkutė
     K.Šemeta, S.Buitkutė     16:21  21:14  21:16 [26']
     K.Šemeta, S.Buitkutė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.