Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė Cv ir Ds (3-as etapas), Data: 2017-03-18, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-03-18 2017-03-18 2017-03-18 2017-03-18 2017-03-18  
 1   Aurimas Meškinis    Dėl 1-16 vietos        
 A.Meškinis        
 32       ->        
  [190] 21:00   A.Mackevič (jr)      
 17   Laimonas Braknys      11:9  12:10  11:7 [29']      
[178] 20:20   A.Mackevič (jr)        
 16   Andžej Mackevič (jr)    11:5  11:8  15:14 [17']        
    [199] 21:20   A.Montrimas    
 9   Kęstutis Krūminas        11:9  11:8  11:8 [21']    
[179] 20:20   A.Montrimas        
 24   Andrius Montrimas    11:5  11:9  11:5 [16']        
  [191] 21:00   A.Montrimas      
 25   Gytis Celencevičius      11:8  10:12  11:6  11:6 [26']      
[180] 20:20   G.Celencevičius        
 8   Valdas Paulauskas    11:8  11:5  11:5 [18']        
      [211] 22:05   A.Montrimas  
 5   Jaronimas Sazanskis          11:5  11:5  7:11  15:13  
 J.Sazanskis        
 28       ->        
  [192] 21:00   N.Choori      
 21   Mindaugas Dobilas      11:3  11:9  11:8 [19']      
[181] 20:20   N.Choori        
 12   Nooru Choori    10:12  11:7  11:4  15:14 [22']        
    [200] 21:20   N.Choori    
 13   Marius Brazauskas        12:10  11:7  11:7 [24']    
[182] 20:20   M.Brazauskas        
 20   Mindaugas Motiejūnas    12:10  9:11  11:9  5:11  11:6 [43']        
  [193] 21:00   G.Kareiva      
 29         11:5  11:8  11:5 [21']      
 G.Kareiva        
 4   Gediminas Kareiva    ->         1-a vieta
        [219] 22:30   A.Montrimas
 3   Albertas Rimkus            10:12  11:9  11:4  8:11  11:6
 A.Rimkus        
 30       ->        
  [194] 21:00   A.Rimkus      
 19   Ramūnas Dovydėnas      11:9  11:9  14:15  11:4 [29']      
[183] 20:40   S.Pavlov        
 14   Sergej Pavlov    11:9  9:11  11:7  11:4 [25']        
    [201] 21:45   E.Merkevičius    
 11   Egidijus Merkevičius        11:7  12:10  11:6 [22']    
[184] 20:40   E.Merkevičius        
 22   Laisvydas Liaudanskas    11:7  11:7  11:6 [19']        
  [195] 21:20   E.Merkevičius      
 27         11:8  11:6  11:4 [16']      
 G.Siva        
 6   Gobinath Siva    ->        
      [212] 22:05   E.Merkevičius  
 7   Aurimas Kamantauskas          11:9  12:14  11:8  11:8  
 A.Kamantauskas        
 26       ->        
  [196] 21:20   A.Miliauskas      
 23   Jurgis Jurevičius      11:8  8:11  11:7  11:4 [17']      
[185] 20:40   A.Miliauskas        
 10   Aivaras Miliauskas    11:8  11:5  11:3 [25']        
    [202] 21:45   H.Nevidauskas    
 15   Jevgenij Nekrasov        11:6  11:7  11:4 [19']    
[186] 20:40   E.Bardauskas        
 18   Edvardas Bardauskas    8:11  11:9  8:11  13:11  11:9 [32']      N.Choori   3-a vieta
  [197] 21:20   H.Nevidauskas   [220] 22:30   N.Choori
 31         11:7  3:11  11:5  11:8 [21']    H.Nevidauskas   11:8  12:14  11:8
 H.Nevidauskas        
 2   Haroldas Nevidauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Mackevič (jr)    
      [213] 22:30   G.Kareiva  
       G.Kareiva   11:9  12:10  11:5   5-a vieta
       
       A.Rimkus     ->
      [214] 22:30   A.Rimkus  
       A.Miliauskas   11:0  
           
           
         A.Mackevič (jr)   7-a vieta
       
         A.Miliauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Meškinis      
    [203] 21:45   G.Celencevičius    
     G.Celencevičius   8:11  11:5  8:11  12:10  11:8 [34']    
      [215] 22:30   G.Celencevičius  
     J.Sazanskis     15:14  11:3  8:11  11:9  
    [204] 21:45   M.Brazauskas    
     M.Brazauskas   11:1  11:5  12:10 [23']     9-a vieta
       
     S.Pavlov       ->
    [205] 21:45   G.Siva    
     G.Siva   11:8  9:11  11:5  12:10 [16']    
      [216] 22:30   G.Siva  
     A.Kamantauskas     11:6  11:7  10:12  11:2  
    [206] 21:45   E.Bardauskas    
     E.Bardauskas   13:15  11:2  11:4 [18']    
           
         M.Brazauskas   11-a vieta
       
         E.Bardauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Meškinis    
       
       J.Sazanskis   ->   13-a vieta
       
       S.Pavlov     ->
       
       A.Kamantauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   L.Braknys      
   L.Braknys   ->      
    [207] 22:05   L.Braknys    
   K.Krūminas     11:6  9:11  8:11  11:8  11:7    
  [198] 21:20   V.Paulauskas      
   V.Paulauskas   11:3  11:9  11:6 [20']      
      [217] 22:30   L.Braknys  
        11:9  7:11  11:6  11:4  
   M.Dobilas      
   M.Dobilas   ->      
    [208] 22:05   M.Motiejūnas    
   M.Motiejūnas     9:11  11:5  11:9  6:11  11:6 [30']    
   M.Motiejūnas      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   R.Dovydėnas      
   R.Dovydėnas   ->      
    [209] 22:05   L.Liaudanskas    
   L.Liaudanskas     11:8  11:4  10:12  11:4 [23']    
   L.Liaudanskas      
    ->      
      [218] 22:30   J.Nekrasov  
        11:5  11:4  11:6  
   J.Jurevičius      
   J.Jurevičius   ->      
    [210] 22:05   J.Nekrasov    
   J.Nekrasov     11:7  11:4  9:11  11:7 [21']    
   J.Nekrasov      
    ->    M.Motiejūnas   19-a vieta
       
         L.Liaudanskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Paulauskas    
       
       M.Dobilas   ->   21-a vieta
       
       R.Dovydėnas     ->
       
       J.Jurevičius   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     K.Krūminas    
     K.Krūminas   ->    
       K.Krūminas  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         K.Krūminas
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.