Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Ignas Lukoševičius    Dėl 1-16 vietos        
 I.Lukoševičius        
 32       ->        
  [158] 16:25    I.Lukoševičius      
 17   Kostas Raila      11:5  11:6  11:3 [10']      
[140] 15:35    E.Chochlovas        
 16   Erikas Chochlovas    11:9  11:7  11:8 [14']        
    [179] 17:40    I.Lukoševičius    
 9   Justas Pocius        11:7  11:6  11:6 [11']    
[141] 15:35    J.Pocius        
 24   Daniel Tankevič    11:5  11:2  11:1 [15']        
  [159] 16:25    A.Valatka      
 25         11:6  14:12  11:3 [11']      
[142] 15:35   A.Valatka        
 8   Augustas Valatka    ->        
      [203] 18:55    I.Lukoševičius  
 5   Deivydas Žilinskas          10:12  15:13  12:10  11:4 [22']  
 D.Žilinskas        
 28       ->        
  [160] 16:25    D.Žilinskas      
 21   Vismantas Indrulis      11:6  11:8  11:5 [12']      
[143] 15:35    D.Tankevič        
 12   Dominik Tankevič    11:6  11:5  11:8 [11']        
    [180] 17:40    P.Levickas    
 13   Dovydas Guja        11:3  11:3  11:8 [10']    
[144] 15:35    D.Guja        
 20   Ugnius Mikalauskas    11:4  9:11  11:9  12:10 [16']        
  [161] 16:50    P.Levickas      
 29         11:5  11:2  11:6 [10']      
 P.Levickas        
 4   Paulius Levickas    ->         1-a vieta
        [223] 19:45    I.Lukoševičius
 3   Mykolas Grytė            4:11  4:11  11:8  11:8  11:8 [18']
 M.Grytė        
 30       ->        
  [162] 16:50    M.Grytė      
 19   Adomas Zavackas      11:6  11:8  11:5 [11']      
[145] 16:00    A.Zavackas        
 14   Dmitrij Izbitskij    5:11  11:4  11:2  11:6 [16']        
    [181] 17:40    M.Grytė    
 11   Kipras Sakalauskas        11:8  11:9  11:9 [14']    
[146] 16:00    K.Sakalauskas        
 22   Benediktas Kamantauskas    11:2  11:1  11:3 [9']        
  [163] 16:50    K.Sakalauskas      
 27         11:8  11:5  11:7 [11']      
 N.Tenikaitis        
 6   Nojus Tenikaitis    ->        
      [204] 18:55    D.Paškevičius  
 7   Nedas Šimkus          11:8  11:5  11:9 [12']  
 N.Šimkus        
 26       ->        
  [164] 16:50    S.Novikas      
 23   Kasparas Kušleika      11:5  11:4  11:9 [12']      
[147] 16:00    S.Novikas        
 10   Simas Novikas    11:5  11:3  11:3 [10']        
    [182] 17:40    D.Paškevičius    
 15   Ervinas Karišauskas        9:11  7:11  11:4  11:6  11:3 [21']    
[148] 16:00    E.Karišauskas        
 18   Aistis Klimavičius    8:11  12:10  11:6  11:7 [19']      P.Levickas   3-a vieta
  [165] 16:50    D.Paškevičius   [224] 19:45    P.Levickas
 31         11:4  11:3  11:5 [10']    M.Grytė   11:9  11:8  11:4 [11']
 D.Paškevičius        
 2   Deividas Paškevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Valatka    
      [205] 18:55    A.Valatka  
       D.Žilinskas   13:11  11:7  4:11  11:3 [14']   5-a vieta
        [225] 20:10    A.Valatka
       K.Sakalauskas     7:11  13:11  11:7  11:6 [16']
      [206] 18:55    S.Novikas  
       S.Novikas   11:7  11:2  11:5 [11']  
           
           
         D.Žilinskas   7-a vieta
       
         K.Sakalauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Chochlovas      
    [183] 17:40    J.Pocius    
     J.Pocius   11:8  11:7  11:8 [13']    
      [207] 18:55    J.Pocius  
     D.Tankevič     11:1  11:3  11:8 [10']  
    [184] 17:40    D.Tankevič    
     D.Guja   11:5  11:8  11:9 [11']     9-a vieta
        [226] 20:10    J.Pocius
     A.Zavackas       11:7  11:5  11:6 [11']
    [185] 18:05    N.Tenikaitis    
     N.Tenikaitis   11:7  11:5  11:5 [10']    
      [208] 18:55    N.Šimkus  
     N.Šimkus     11:7  11:3  14:12 [13']  
    [186] 18:05    N.Šimkus    
     E.Karišauskas   11:8  11:3  12:10 [12']    
           
         D.Tankevič   11-a vieta
       
         N.Tenikaitis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Chochlovas    
       
       D.Guja   ->   13-a vieta
       
       A.Zavackas     ->
       
       E.Karišauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   K.Raila      
   K.Raila   ->      
    [187] 18:05    K.Raila    
   D.Tankevič     11:3  11:6  11:6 [13']    
  [166] 16:50   D.Tankevič      
    ->      
      [209] 19:20    U.Mikalauskas  
        6:11  9:11  11:5  11:8  12:10 [22']  
   V.Indrulis      
   V.Indrulis   ->      
    [188] 18:05    U.Mikalauskas    
   U.Mikalauskas     11:4  11:4  11:9 [10']    
   U.Mikalauskas      
    ->       17-a vieta
        [227] 20:10    U.Mikalauskas
          11:4  11:1  11:5 [9']
   D.Izbitskij      
   D.Izbitskij   ->      
    [189] 18:05    D.Izbitskij    
   B.Kamantauskas     11:6  11:9  11:5 [13']    
   B.Kamantauskas      
    ->      
      [210] 19:20    A.Klimavičius  
        8:11  11:7  12:10  11:5 [18']  
   K.Kušleika      
   K.Kušleika   ->      
    [190] 18:05    A.Klimavičius    
   A.Klimavičius     11:9  13:11  11:5 [15']    
   A.Klimavičius      
    ->    K.Raila   19-a vieta
       
         D.Izbitskij   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       D.Tankevič    
       
       V.Indrulis   ->   21-a vieta
       
       B.Kamantauskas     ->
       
       K.Kušleika   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 10:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.