Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Paulius Levickas 
 Ignas Lukoševičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Levickas, I.Lukoševičius      
 16       ->      
  [77] 12:50    P.Levickas, I.Lukoševičius    
 9   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
    11:3  11:1  11:2 [9']    
[62] 12:10    V.Indrulis, E.Karišauskas      
 8   Vismantas Indrulis 
 Ervinas Karišauskas 
  11:2  11:9  11:9 [15']      
    [100] 13:50    P.Levickas, I.Lukoševičius  
 5   Kipras Sakalauskas 
 Nedas Šimkus 
      11:6  11:6  11:6 [10']  
 K.Sakalauskas, N.Šimkus      
 12       ->      
  [78] 12:50    A.Valatka, D.Žilinskas    
 13         11:7  14:12  11:4 [12']    
 A.Valatka, D.Žilinskas      
 4   Augustas Valatka 
 Deivydas Žilinskas 
  ->       1-a vieta
      [123] 14:50    P.Levickas, I.Lukoševičius
 3   Deividas Paškevičius 
 Justas Pocius 
        11:7  11:4  7:11  11:4 [15']
 D.Paškevičius, J.Pocius      
 14       ->      
  [79] 12:50    D.Paškevičius, J.Pocius    
 11         11:1  11:7  11:3 [13']    
 D.Izbitskij, D.Tankevič      
 6   Dmitrij Izbitskij 
 Dominik Tankevič 
  ->      
    [101] 13:50    D.Paškevičius, J.Pocius  
 7   Dovydas Guja 
 Aistis Klimavičius 
      11:4  11:5  11:7 [12']  
[63] 12:10    D.Guja, A.Klimavičius      
 10   Erikas Chochlovas 
 Kasparas Kušleika 
  11:7  11:9  11:9 [13']      
  [82] 13:10    M.Grytė, N.Tenikaitis    
 15         11:6  11:7  11:9 [11']    
 M.Grytė, N.Tenikaitis      
 2   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
  ->    A.Valatka, D.Žilinskas   3-a vieta
      [124] 14:50    A.Valatka, D.Žilinskas
       M.Grytė, N.Tenikaitis   11:5  11:7  11:6 [10']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Indrulis, E.Karišauskas    
    [102] 13:50    K.Sakalauskas, N.Šimkus  
     K.Sakalauskas, N.Šimkus   14:15  11:7  11:9  11:1 [20']   5-a vieta
      [125] 14:50    K.Sakalauskas, N.Šimkus
     D.Izbitskij, D.Tankevič     11:9  11:8  11:4 [12']
    [103] 13:50    D.Guja, A.Klimavičius  
     D.Guja, A.Klimavičius   11:4  11:5  15:14 [14']  
         
         
       V.Indrulis, E.Karišauskas   7-a vieta
     
       D.Izbitskij, D.Tankevič   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   B.Kamantauskas, A.Zavackas    
   B.Kamantauskas, A.Zavackas   ->    
     B.Kamantauskas, A.Zavackas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [83] 13:10    E.Chochlovas, K.Kušleika
        11:6  11:4  12:10 [16']
   .    
    ->    
     E.Chochlovas, K.Kušleika  
   E.Chochlovas, K.Kušleika     ->  
   E.Chochlovas, K.Kušleika    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.