Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Vaidas Korolkovas    Dėl 1-16 vietos        
 V.Korolkovas        
 32       ->        
  [247] 21:00    P.Umantas      
 17   Paulius Umantas      11:9  10:12  12:10  11:7 [25']      
[236] 20:35    P.Umantas        
 16   Mindaugas Danys    11:8  11:4  11:6 [12']        
    [258] 21:50    P.Umantas    
 9   Marius Brazauskas        11:8  11:7  12:10 [16']    
[237] 20:35    M.Brazauskas        
 24   Vaidas Turolevičius    11:9  11:7  9:11  12:10 [18']        
  [248] 21:00    M.Brazauskas      
 25   Alvaras Šimonis      11:4  12:10  12:10 [15']      
[238] 20:35    G.Siva        
 8   Gobinath Siva    11:7  9:11  11:1  11:9 [16']        
      [273] 22:40    P.Umantas  
 5   Audrius Vilčinskas          11:9  11:9  11:8 [21']  
 A.Vilčinskas        
 28       ->        
  [249] 21:25    A.Vilčinskas      
 21   Dominykas Paulauskas      11:5  11:5  11:9 [14']      
[239] 20:35    D.Paulauskas        
 12   Algimantas Balčas    11:5  11:5  11:7 [13']        
    [259] 21:50    M.Armonas    
 13   Raimondas Stakionis        11:5  11:9  4:11  11:7 [23']    
[240] 20:35    R.Stakionis        
 20   Darius Kairys    11:6  11:7  9:11  5:11  11:7 [23']        
  [250] 21:25    M.Armonas      
 29         11:5  11:4  11:2 [13']      
 M.Armonas        
 4   Marius Armonas    ->         1-a vieta
        [281] 23:05    P.Umantas
 3   Martynas Povilaitis            9:11  11:3  11:4  11:8 [21']
 M.Povilaitis        
 30       ->        
  [251] 21:25    K.Lasinskas      
 19   Kęstutis Lasinskas      11:9  11:6  11:8 [17']      
[241] 21:00    K.Lasinskas        
 14   Jevgenij Nekrasov    11:4  11:7  8:11  5:11  11:6 [23']        
    [260] 21:50    K.Lasinskas    
 11   Andžej Mackevič (jr)        9:11  11:8  9:11  11:5  11:4 [25']    
[242] 21:00    A.Mackevič (jr)        
 22   Martynas Jonkus    11:5  11:2  11:7 [8']        
  [252] 21:25    A.Mackevič (jr)      
 27         11:8  11:8  6:11  11:9 [16']      
 N.Choori        
 6   Nooru Choori    ->        
      [274] 22:40    A.Meškinis  
 7   Livijus Aleksovas          11:6  10:12  11:5  11:9 [18']  
 L.Aleksovas        
 26   Nedas Brikas      B/Ž        
  [253] 21:25    L.Aleksovas      
 23   Rapolas Vedrickas      5:11  12:10  11:7  9:11  11:6 [23']      
[243] 21:00    R.Vedrickas        
 10   Raimondas Banelis    11:5  11:9  8:11  15:13 [21']        
    [261] 21:50    A.Meškinis    
 15   Juozas Adomaitis        6:11  13:11  11:6  11:7 [22']    
[244] 21:00    V.Jonikas        
 18   Vidmantas Jonikas    11:9  13:11  6:11  11:9 [19']      M.Armonas   3-a vieta
  [254] 21:25    A.Meškinis   [282] 23:05    K.Lasinskas
 31         11:8  11:8  10:12  11:8 [18']    K.Lasinskas   11:8  10:12  11:6  11:5 [23']
 A.Meškinis        
 2   Aurimas Meškinis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Brazauskas    
      [275] 22:40    M.Brazauskas  
       A.Vilčinskas   11:8  11:6  11:7 [13']   5-a vieta
        [283] 23:05    M.Brazauskas
       A.Mackevič (jr)     3:11  12:10  11:9  11:9 [20']
      [276] 22:40    L.Aleksovas  
       L.Aleksovas   11:4  11:3  11:6 [9']  
           
           
         A.Vilčinskas   7-a vieta
       
         A.Mackevič (jr)   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Korolkovas      
    [262] 21:50    V.Korolkovas    
     G.Siva   10:12  2:11  11:6  11:6  11:8 [34']    
      [277] 22:40    V.Korolkovas  
     D.Paulauskas     11:3  11:2  11:3 [10']  
    [263] 21:50    R.Stakionis    
     R.Stakionis   11:7  11:9  11:5 [14']     9-a vieta
        [284] 23:05    V.Korolkovas
     M.Povilaitis       11:9  11:6  9:11  9:11  11:8 [35']
    [264] 21:50    M.Povilaitis    
     N.Choori   11:3  11:5  7:11  11:9 [16']    
      [278] 22:40    M.Povilaitis  
     R.Vedrickas     11:9  11:9  8:11  11:9 [21']  
    [265] 22:15    V.Jonikas    
     V.Jonikas   11:5  11:6  12:10 [12']    
           
         R.Stakionis   11-a vieta
       
         V.Jonikas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Siva    
       
       D.Paulauskas   ->   13-a vieta
       
       N.Choori     ->
       
       R.Vedrickas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Danys      
   M.Danys   ->      
    [266] 22:15    M.Danys    
   V.Turolevičius     11:5  11:4  11:7 [13']    
  [255] 21:25    V.Turolevičius      
   A.Šimonis   11:6  11:5  11:4 [11']      
      [279] 22:40    M.Danys  
        11:4  11:3  11:6 [11']  
   A.Balčas      
   A.Balčas   ->      
    [267] 22:15    D.Kairys    
   D.Kairys     11:5  11:2  11:1 [10']    
   D.Kairys      
    ->       17-a vieta
        [285] 23:05    M.Danys
          11:7  11:6  11:3 [11']
   J.Nekrasov      
   J.Nekrasov   ->      
    [268] 22:15    J.Nekrasov    
   M.Jonkus     11:2  8:11  11:3  12:10 [16']    
   M.Jonkus      
    ->      
      [280] 22:40    J.Adomaitis  
   N.Brikas       11:7  8:11  15:14  4:11  12:10 [23']  
   R.Banelis      
   R.Banelis     B/Ž      
    [269] 22:15    J.Adomaitis    
   J.Adomaitis     11:5  11:7  11:13  11:9 [19']    
   J.Adomaitis      
    ->    D.Kairys   19-a vieta
       
         J.Nekrasov   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Turolevičius    
       
       A.Balčas   ->   21-a vieta
       
       M.Jonkus     ->
       
       R.Banelis   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Šimonis    
     A.Šimonis   ->    
       A.Šimonis  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       N.Brikas  
     N.Brikas     ->  
     N.Brikas    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 73 74 
YONEX Latvia International
2017-06-01 10:00 2017-06-04 14:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug    VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Turnyras - Tauragės dienos 2017
2017-06-03 11:00 2017-06-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Balsiai - 2017
2017-06-03 10:00 2017-06-03 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
"Entuziastų badmintono lyga" VII etapas
2017-05-27 10:00 2017-05-27 22:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
Mūsų viltys
2017-05-27 10:00 2017-05-27 21:00
Melnragė, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Vienetų turnyras - "Atgal į praeitį" - "Back to 21"
2017-05-27 10:00 2017-05-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MX  
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Blitz dvejetų turnyras 2017
2017-05-27 10:00 2017-05-27 21:00
E. Pliaterytės progimnazija, Ži, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė - 2017
2017-05-21 10:00 2017-05-21 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL Open
2017-05-20 10:00 2017-05-20 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas)
2017-05-13 10:00 2017-05-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2017  
   YLJ2017  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.