Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Tomas Ožalas 
 Andrius Ramanauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Ožalas, A.Ramanauskas      
 16       ->      
  [191] 18:05    T.Ožalas, A.Ramanauskas    
 9   Kęstutis Lasinskas 
 Rapolas Vedrickas 
    11:5  7:11  10:12  11:4  11:9 [22']    
[167] 16:50    A.Mackevič (jr), J.Nekrasov      
 8   Andžej Mackevič (jr) 
 Jevgenij Nekrasov 
  8:11  11:2  11:8  11:8 [16']      
    [211] 19:20    T.Ožalas, A.Ramanauskas  
 5   Vilimas Šimkus 
 Audrius Vilčinskas 
      11:7  11:4  11:6 [13']  
[168] 16:50    V.Šimkus, A.Vilčinskas      
 12   Nedas Brikas 
 Martynas Grigaliūnas 
  11:2  11:5  11:7 [10']      
  [192] 18:05    V.Šimkus, A.Vilčinskas    
 13   Darius Kairys 
 Marius Brazauskas 
    11:6  13:11  15:14 [20']    
[169] 17:15    D.Kairys, M.Brazauskas      
 4   Artūras Grunda 
 Kęstas Supronas 
  11:7  11:6  11:8 [13']       1-a vieta
      [228] 20:10    T.Ožalas, A.Ramanauskas
 3   Saulius Eibukas 
 Aurimas Meškinis 
        11:5  13:11  11:8 [13']
[170] 17:15    S.Eibukas, A.Meškinis      
 14   Juozas Adomaitis 
 Vaidas Turolevičius 
  11:7  11:2  11:7 [11']      
  [193] 18:30    N.Choori, G.Siva    
 11   Raimondas Banelis 
 Raimondas Stakionis 
    11:6  4:11  8:11  11:7  11:9 [25']    
[171] 17:15    N.Choori, G.Siva      
 6   Nooru Choori 
 Gobinath Siva 
  11:6  11:6  11:9 [14']      
    [212] 19:20    N.Choori, G.Siva  
 7   Marius Armonas 
 Agnius Tamošaitis 
      11:5  9:11  10:12  11:8  11:8 [27']  
[172] 17:15    M.Armonas, A.Tamošaitis      
 10   Romualdas Ripkauskas 
 Vitalijus Zitikas 
  11:9  11:7  11:8 [14']      
  [194] 18:30    D.Čeplinskas, P.Jūras    
 15   Vidas Bakanas 
 Rytis Pratusevičius 
    10:12  11:8  8:11  11:4  11:5 [24']    
[173] 17:15    D.Čeplinskas, P.Jūras      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Paulius Jūras 
  11:9  11:4  11:3 [11']    V.Šimkus, A.Vilčinskas   3-a vieta
      [229] 20:10    D.Čeplinskas, P.Jūras
       D.Čeplinskas, P.Jūras   11:3  6:11  9:11  11:0  11:8 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič (jr), J.Nekrasov    
    [213] 19:20    A.Mackevič (jr), J.Nekrasov  
     D.Kairys, M.Brazauskas   8:11  11:5  11:5  11:8 [18']   5-a vieta
      [230] 20:10    A.Mackevič (jr), J.Nekrasov
     S.Eibukas, A.Meškinis     10:12  12:10  5:11  11:8  11:6 [25']
    [214] 19:20    M.Armonas, A.Tamošaitis  
     M.Armonas, A.Tamošaitis   9:11  11:8  11:6  11:8 [18']  
         
         
       D.Kairys, M.Brazauskas   7-a vieta
     
       S.Eibukas, A.Meškinis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Lasinskas, R.Vedrickas    
   K.Lasinskas, R.Vedrickas   ->    
    [215] 19:20    K.Lasinskas, R.Vedrickas  
   N.Brikas, M.Grigaliūnas     7:11  12:10  11:13  11:1  11:5 [24']  
  [195] 18:30    A.Grunda, K.Supronas    
   A.Grunda, K.Supronas   11:4  11:7  7:11  11:7 [15']     9-a vieta
      [231] 20:10    J.Adomaitis, V.Turolevičius
   J.Adomaitis, V.Turolevičius       11:6  11:7  12:10 [13']
  [196] 18:30    J.Adomaitis, V.Turolevičius    
   R.Banelis, R.Stakionis   6:11  12:10  11:8  11:5 [17']    
    [216] 19:20    J.Adomaitis, V.Turolevičius  
   R.Ripkauskas, V.Zitikas     11:6  11:8  11:9 [12']  
  [197] 18:30    R.Ripkauskas, V.Zitikas    
   V.Bakanas, R.Pratusevičius   11:8  9:11  11:5  11:7 [18']    
         
       A.Grunda, K.Supronas   11-a vieta
     
       R.Ripkauskas, V.Zitikas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     N.Brikas, M.Grigaliūnas  
     N.Brikas, M.Grigaliūnas   ->   13-a vieta
     
     R.Banelis, R.Stakionis     ->
     
     V.Bakanas, R.Pratusevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15, U13, U11)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.