Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Tomas Ožalas 
 Andrius Ramanauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Ožalas, A.Ramanauskas      
 16       ->      
  [191] 18:05    T.Ožalas, A.Ramanauskas    
 9   Kęstutis Lasinskas 
 Rapolas Vedrickas 
    11:5  7:11  10:12  11:4  11:9 [22']    
[167] 16:50    A.Mackevič (jr), J.Nekrasov      
 8   Andžej Mackevič (jr) 
 Jevgenij Nekrasov 
  8:11  11:2  11:8  11:8 [16']      
    [211] 19:20    T.Ožalas, A.Ramanauskas  
 5   Vilimas Šimkus 
 Audrius Vilčinskas 
      11:7  11:4  11:6 [13']  
[168] 16:50    V.Šimkus, A.Vilčinskas      
 12   Nedas Brikas 
 Martynas Grigaliūnas 
  11:2  11:5  11:7 [10']      
  [192] 18:05    V.Šimkus, A.Vilčinskas    
 13   Darius Kairys 
 Marius Brazauskas 
    11:6  13:11  15:14 [20']    
[169] 17:15    D.Kairys, M.Brazauskas      
 4   Artūras Grunda 
 Kęstas Supronas 
  11:7  11:6  11:8 [13']       1-a vieta
      [228] 20:10    T.Ožalas, A.Ramanauskas
 3   Saulius Eibukas 
 Aurimas Meškinis 
        11:5  13:11  11:8 [13']
[170] 17:15    S.Eibukas, A.Meškinis      
 14   Juozas Adomaitis 
 Vaidas Turolevičius 
  11:7  11:2  11:7 [11']      
  [193] 18:30    N.Choori, G.Siva    
 11   Raimondas Banelis 
 Raimondas Stakionis 
    11:6  4:11  8:11  11:7  11:9 [25']    
[171] 17:15    N.Choori, G.Siva      
 6   Nooru Choori 
 Gobinath Siva 
  11:6  11:6  11:9 [14']      
    [212] 19:20    N.Choori, G.Siva  
 7   Marius Armonas 
 Agnius Tamošaitis 
      11:5  9:11  10:12  11:8  11:8 [27']  
[172] 17:15    M.Armonas, A.Tamošaitis      
 10   Romualdas Ripkauskas 
 Vitalijus Zitikas 
  11:9  11:7  11:8 [14']      
  [194] 18:30    D.Čeplinskas, P.Jūras    
 15   Vidas Bakanas 
 Rytis Pratusevičius 
    10:12  11:8  8:11  11:4  11:5 [24']    
[173] 17:15    D.Čeplinskas, P.Jūras      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Paulius Jūras 
  11:9  11:4  11:3 [11']    V.Šimkus, A.Vilčinskas   3-a vieta
      [229] 20:10    D.Čeplinskas, P.Jūras
       D.Čeplinskas, P.Jūras   11:3  6:11  9:11  11:0  11:8 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič (jr), J.Nekrasov    
    [213] 19:20    A.Mackevič (jr), J.Nekrasov  
     D.Kairys, M.Brazauskas   8:11  11:5  11:5  11:8 [18']   5-a vieta
      [230] 20:10    A.Mackevič (jr), J.Nekrasov
     S.Eibukas, A.Meškinis     10:12  12:10  5:11  11:8  11:6 [25']
    [214] 19:20    M.Armonas, A.Tamošaitis  
     M.Armonas, A.Tamošaitis   9:11  11:8  11:6  11:8 [18']  
         
         
       D.Kairys, M.Brazauskas   7-a vieta
     
       S.Eibukas, A.Meškinis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Lasinskas, R.Vedrickas    
   K.Lasinskas, R.Vedrickas   ->    
    [215] 19:20    K.Lasinskas, R.Vedrickas  
   N.Brikas, M.Grigaliūnas     7:11  12:10  11:13  11:1  11:5 [24']  
  [195] 18:30    A.Grunda, K.Supronas    
   A.Grunda, K.Supronas   11:4  11:7  7:11  11:7 [15']     9-a vieta
      [231] 20:10    J.Adomaitis, V.Turolevičius
   J.Adomaitis, V.Turolevičius       11:6  11:7  12:10 [13']
  [196] 18:30    J.Adomaitis, V.Turolevičius    
   R.Banelis, R.Stakionis   6:11  12:10  11:8  11:5 [17']    
    [216] 19:20    J.Adomaitis, V.Turolevičius  
   R.Ripkauskas, V.Zitikas     11:6  11:8  11:9 [12']  
  [197] 18:30    R.Ripkauskas, V.Zitikas    
   V.Bakanas, R.Pratusevičius   11:8  9:11  11:5  11:7 [18']    
         
       A.Grunda, K.Supronas   11-a vieta
     
       R.Ripkauskas, V.Zitikas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     N.Brikas, M.Grigaliūnas  
     N.Brikas, M.Grigaliūnas   ->   13-a vieta
     
     R.Banelis, R.Stakionis     ->
     
     V.Bakanas, R.Pratusevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.