Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 16       ->      
  [198] 18:30    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
 9   Rūta Bubulienė 
 Jolanta Lukoic 
    11:9  14:15  11:9  13:11 [34']    
[174] 17:15    R.Bubulienė, J.Lukoic      
 8   Ieva Vidzenienė 
 Rūta Žigienė 
  11:13  11:8  11:5  9:11  12:10 [32']      
    [217] 19:45    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė  
 5   Eglė Mačiulytė 
 Indrė Semaškienė 
      11:6  11:9  10:12  11:7 [19']  
[175] 17:15    E.Mačiulytė, I.Semaškienė      
 12   Inga Jakutienė 
 Alina Michaliova 
  9:11  11:4  11:4  11:5 [16']      
  [199] 18:30    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė    
 13   Jekaterina Goriainova 
 Sonata Karčiauskaitė 
    11:7  11:6  11:6 [11']    
[176] 17:15    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė      
 4   Justė Kažanauskaitė 
 Gintarė Plečkaitytė 
  11:8  11:4  11:5 [12']       1-a vieta
      [232] 20:10    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė
 3   Aistė Jankauskaitė 
 Kristina Nareikienė 
        11:6  4:11  2:11  12:10  11:4 [22']
 A.Jankauskaitė, K.Nareikienė      
 14       ->      
  [200] 18:30    A.Jankauskaitė, K.Nareikienė    
 11   Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
    11:9  8:11  11:7  6:11  11:7 [28']    
[177] 17:40    A.Martinkutė, Ž.Simonaitytė      
 6   Aurelija Martinkutė 
 Živilė Simonaitytė 
  9:11  11:6  9:11  11:6  11:5 [23']      
    [218] 19:45    J.Bazytė, A.Montvydaitė  
 7   Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
      6:11  11:3  10:12  11:4  11:4 [23']  
[178] 17:40    J.Bazytė, A.Montvydaitė      
 10   Dovilė Jonkuvienė 
 Sandra Latvėnaitė 
  11:2  11:8  11:3 [9']      
  [201] 18:55    J.Bazytė, A.Montvydaitė    
 15         13:11  10:12  11:6  11:6 [23']    
 J.Treinytė, J.Živatkauskaitė      
 2   Jolanta Treinytė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  ->    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė   3-a vieta
      [233] 20:35    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
       A.Jankauskaitė, K.Nareikienė   11:13  11:9  11:5  11:7 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bubulienė, J.Lukoic    
    [219] 19:45    E.Mačiulytė, I.Semaškienė  
     E.Mačiulytė, I.Semaškienė   6:11  11:3  11:6  10:12  12:10 [34']   5-a vieta
      [234] 20:35    J.Treinytė, J.Živatkauskaitė
     A.Martinkutė, Ž.Simonaitytė     3:11  13:11  11:8  4:11  12:10 [28']
    [220] 19:45    J.Treinytė, J.Živatkauskaitė  
     J.Treinytė, J.Živatkauskaitė   11:9  9:11  11:8  11:9 [20']  
         
         
       R.Bubulienė, J.Lukoic   7-a vieta
     
       A.Martinkutė, Ž.Simonaitytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Vidzenienė, R.Žigienė    
   I.Vidzenienė, R.Žigienė   ->    
    [221] 19:45    I.Jakutienė, A.Michaliova  
   I.Jakutienė, A.Michaliova     11:4  11:9  11:8 [13']  
  [202] 18:55    I.Jakutienė, A.Michaliova    
   J.Goriainova, S.Karčiauskaitė   11:6  11:8  12:10 [15']     9-a vieta
      [235] 20:35    I.Jakutienė, A.Michaliova
        11:5  11:7  11:9 [12']
   A.Kvasytė, A.Lingytė    
   A.Kvasytė, A.Lingytė   ->    
    [222] 19:45    A.Kvasytė, A.Lingytė  
   D.Jonkuvienė, S.Latvėnaitė     11:5  11:3  11:7 [9']  
   D.Jonkuvienė, S.Latvėnaitė    
    ->    
         
       I.Vidzenienė, R.Žigienė   11-a vieta
     
       D.Jonkuvienė, S.Latvėnaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Goriainova, S.Karčiauskaitė  
     J.Goriainova, S.Karčiauskaitė   ->   13-a vieta
       J.Goriainova, S.Karčiauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 73 74 
YONEX Latvia International
2017-06-01 10:00 2017-06-04 14:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug    VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Turnyras - Tauragės dienos 2017
2017-06-03 11:00 2017-06-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Balsiai - 2017
2017-06-03 10:00 2017-06-03 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
"Entuziastų badmintono lyga" VII etapas
2017-05-27 10:00 2017-05-27 22:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
Mūsų viltys
2017-05-27 10:00 2017-05-27 21:00
Melnragė, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Vienetų turnyras - "Atgal į praeitį" - "Back to 21"
2017-05-27 10:00 2017-05-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MX  
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Blitz dvejetų turnyras 2017
2017-05-27 10:00 2017-05-27 21:00
E. Pliaterytės progimnazija, Ži, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė - 2017
2017-05-21 10:00 2017-05-21 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL Open
2017-05-20 10:00 2017-05-20 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas)
2017-05-13 10:00 2017-05-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2017  
   YLJ2017  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.