Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 16       ->      
  [198] 18:30    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
 9   Rūta Bubulienė 
 Jolanta Lukoic 
    11:9  14:15  11:9  13:11 [34']    
[174] 17:15    R.Bubulienė, J.Lukoic      
 8   Ieva Vidzėnienė 
 Rūta Žigienė 
  11:13  11:8  11:5  9:11  12:10 [32']      
    [217] 19:45    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė  
 5   Eglė Mačiulytė 
 Indrė Semaškienė 
      11:6  11:9  10:12  11:7 [19']  
[175] 17:15    E.Mačiulytė, I.Semaškienė      
 12   Inga Jakutienė 
 Alina Michaliova 
  9:11  11:4  11:4  11:5 [16']      
  [199] 18:30    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė    
 13   Jekaterina Goriainova 
 Sonata Karčiauskaitė 
    11:7  11:6  11:6 [11']    
[176] 17:15    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė      
 4   Justė Kažanauskaitė 
 Gintarė Plečkaitytė 
  11:8  11:4  11:5 [12']       1-a vieta
      [232] 20:10    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė
 3   Aistė Jankauskaitė 
 Kristina Nareikienė 
        11:6  4:11  2:11  12:10  11:4 [22']
 A.Jankauskaitė, K.Nareikienė      
 14       ->      
  [200] 18:30    A.Jankauskaitė, K.Nareikienė    
 11   Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
    11:9  8:11  11:7  6:11  11:7 [28']    
[177] 17:40    A.Martinkutė, Ž.Simonaitytė      
 6   Aurelija Martinkutė 
 Živilė Simonaitytė 
  9:11  11:6  9:11  11:6  11:5 [23']      
    [218] 19:45    J.Bazytė, A.Montvydaitė  
 7   Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
      6:11  11:3  10:12  11:4  11:4 [23']  
[178] 17:40    J.Bazytė, A.Montvydaitė      
 10   Dovilė Jonkuvienė 
 Sandra Latvėnaitė 
  11:2  11:8  11:3 [9']      
  [201] 18:55    J.Bazytė, A.Montvydaitė    
 15         13:11  10:12  11:6  11:6 [23']    
 J.Treinytė, J.Živatkauskaitė      
 2   Jolanta Treinytė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  ->    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė   3-a vieta
      [233] 20:35    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
       A.Jankauskaitė, K.Nareikienė   11:13  11:9  11:5  11:7 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bubulienė, J.Lukoic    
    [219] 19:45    E.Mačiulytė, I.Semaškienė  
     E.Mačiulytė, I.Semaškienė   6:11  11:3  11:6  10:12  12:10 [34']   5-a vieta
      [234] 20:35    J.Treinytė, J.Živatkauskaitė
     A.Martinkutė, Ž.Simonaitytė     3:11  13:11  11:8  4:11  12:10 [28']
    [220] 19:45    J.Treinytė, J.Živatkauskaitė  
     J.Treinytė, J.Živatkauskaitė   11:9  9:11  11:8  11:9 [20']  
         
         
       R.Bubulienė, J.Lukoic   7-a vieta
     
       A.Martinkutė, Ž.Simonaitytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Vidzėnienė, R.Žigienė    
   I.Vidzėnienė, R.Žigienė   ->    
    [221] 19:45    I.Jakutienė, A.Michaliova  
   I.Jakutienė, A.Michaliova     11:4  11:9  11:8 [13']  
  [202] 18:55    I.Jakutienė, A.Michaliova    
   J.Goriainova, S.Karčiauskaitė   11:6  11:8  12:10 [15']     9-a vieta
      [235] 20:35    I.Jakutienė, A.Michaliova
        11:5  11:7  11:9 [12']
   A.Kvasytė, A.Lingytė    
   A.Kvasytė, A.Lingytė   ->    
    [222] 19:45    A.Kvasytė, A.Lingytė  
   D.Jonkuvienė, S.Latvėnaitė     11:5  11:3  11:7 [9']  
   D.Jonkuvienė, S.Latvėnaitė    
    ->    
         
       I.Vidzėnienė, R.Žigienė   11-a vieta
     
       D.Jonkuvienė, S.Latvėnaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Goriainova, S.Karčiauskaitė  
     J.Goriainova, S.Karčiauskaitė   ->   13-a vieta
       J.Goriainova, S.Karčiauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    MV    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 10:00 2018-12-15 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
AQUA CUP
2018-12-01 10:00 2018-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD  
     Mėgėjai    MX  
     Mėgėjai B    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
N badminton Kids
2018-11-24 09:30 2018-11-24 23:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.