Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Dainius Čeplinskas 
 Kristina Nareikienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Čeplinskas, K.Nareikienė        
 32       ->        
  [84] 13:10    D.Čeplinskas, K.Nareikienė      
 17   Paulius Umantas 
 Gintarė Plečkaitytė 
    11:7  11:4  11:6 [11']      
[64] 12:10    P.Umantas, G.Plečkaitytė        
 16   Vaidas Korolkovas 
 Ieva Vidzenienė 
  11:2  11:8  11:5 [11']        
    [104] 13:50    D.Čeplinskas, K.Nareikienė    
 9   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
      11:5  12:10  11:8 [14']    
[65] 12:10    K.Jucys, B.Baranauskaitė        
 24   Alvaras Šimonis 
 Inga Jakutienė 
  11:7  13:11  11:6 [15']        
  [85] 13:10    S.Eibukas, J.Živatkauskaitė      
 25         11:9  11:9  11:9 [13']      
 S.Eibukas, J.Živatkauskaitė        
 8   Saulius Eibukas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  ->        
      [126] 14:50    D.Čeplinskas, K.Nareikienė  
 5   Tomas Ožalas 
 Aistė Jankauskaitė 
        11:8  11:7  11:8 [13']  
 T.Ožalas, A.Jankauskaitė        
 28       ->        
  [86] 13:10    T.Ožalas, A.Jankauskaitė      
 21   Rytis Pratusevičius 
 Asta Kvasytė 
    7:11  11:5  2:11  11:4  11:4 [22']      
[66] 12:30    M.Danys, I.Semaškienė        
 12   Mindaugas Danys 
 Indrė Semaškienė 
  11:7  11:8  11:3 [14']        
    [105] 13:50    A.Ramanauskas, J.Kažanauskaitė    
 13   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
      8:11  11:9  11:7  11:7 [22']    
[67] 12:30    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė        
 20   Antanas Šiuša 
 Rūta Bubulienė 
  11:6  11:6  11:8 [14']        
  [87] 13:10    A.Ramanauskas, J.Kažanauskaitė      
 29         13:11  11:5  11:9 [14']      
 A.Ramanauskas, J.Kažanauskaitė        
 4   Andrius Ramanauskas 
 Justė Kažanauskaitė 
  ->         1-a vieta
        [149] 16:00    D.Čeplinskas, K.Nareikienė
 3   Livijus Aleksovas 
 Jolanta Treinytė 
          11:6  10:12  11:6  11:6 [20']
 L.Aleksovas, J.Treinytė        
 30       ->        
  [88] 13:10    L.Aleksovas, J.Treinytė      
 19   Vidas Bakanas 
 Alina Michaliova 
    11:8  6:11  11:1  11:5 [15']      
[68] 12:30    K.Supronas, R.Žigienė        
 14   Kęstas Supronas 
 Rūta Žigienė 
  11:8  11:4  5:11  11:4 [16']        
    [106] 14:10    M.Augustaitis, M.Murovova    
 11   Vidmantas Jonikas 
 Živilė Simonaitytė 
      11:3  12:10  11:0 [11']    
[69] 12:30    V.Jonikas, Ž.Simonaitytė        
 22   Martynas Grigaliūnas 
 Aušra Lingytė 
  11:5  6:11  11:8  11:7 [15']        
  [89] 13:10    M.Augustaitis, M.Murovova      
 27         9:11  11:8  1:11  11:6  11:6 [21']      
 M.Augustaitis, M.Murovova        
 6   Marius Augustaitis 
 Marina Murovova 
  ->        
      [127] 14:50    P.Jūras, L.Chomskytė  
 7   Martynas Povilaitis 
 Eglė Mačiulytė 
        6:11  11:7  11:5  14:12 [19']  
 M.Povilaitis, E.Mačiulytė        
 26       ->        
  [90] 13:30    M.Povilaitis, E.Mačiulytė      
 23   Dominykas Paulauskas 
 Sandra Bikutė 
    7:11  11:7  12:14  11:4  11:7 [31']      
[70] 12:30    J.Seniūnas, J.Kareckienė        
 10   Jonas Seniūnas 
 Jurgita Kareckienė 
  11:7  11:6  11:5 [13']        
    [107] 14:10    P.Jūras, L.Chomskytė    
 15   Artūras Grunda 
 Sandra Latvėnaitė 
      11:8  14:12  10:12  8:11  13:11 [30']    
[71] 12:30    A.Grunda, S.Latvėnaitė        
 18   Vilmantas Marcinkevičius 
 Akvilė Kazlienė  
  11:8  11:9  11:6 [13']      A.Ramanauskas, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
  [91] 13:30    P.Jūras, L.Chomskytė   [150] 16:00    M.Augustaitis, M.Murovova
 31         11:5  11:3  11:8 [11']    M.Augustaitis, M.Murovova   6:11  11:9  11:2  11:8 [20']
 P.Jūras, L.Chomskytė        
 2   Paulius Jūras 
 Laima Chomskytė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Eibukas, J.Živatkauskaitė    
      [128] 14:50    T.Ožalas, A.Jankauskaitė  
       T.Ožalas, A.Jankauskaitė   11:5  11:9  11:6 [13']   5-a vieta
        [151] 16:00    M.Povilaitis, E.Mačiulytė
       L.Aleksovas, J.Treinytė     11:9  11:5  8:11  6:11  12:10 [29']
      [129] 15:10    M.Povilaitis, E.Mačiulytė  
       M.Povilaitis, E.Mačiulytė   12:10  5:11  11:8  11:5 [20']  
           
           
         S.Eibukas, J.Živatkauskaitė   7-a vieta
       
         L.Aleksovas, J.Treinytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Umantas, G.Plečkaitytė      
    [108] 14:10    P.Umantas, G.Plečkaitytė    
     K.Jucys, B.Baranauskaitė   11:5  11:6  13:11 [11']    
      [130] 15:10    P.Umantas, G.Plečkaitytė  
     M.Danys, I.Semaškienė     11:9  11:7  11:8 [13']  
    [109] 14:10    M.Danys, I.Semaškienė    
     T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė   15:14  12:10  7:11  11:6 [24']     9-a vieta
        [152] 16:00    P.Umantas, G.Plečkaitytė
     K.Supronas, R.Žigienė       11:9  11:4  11:9 [11']
    [110] 14:10    V.Jonikas, Ž.Simonaitytė    
     V.Jonikas, Ž.Simonaitytė   11:6  11:4  11:7 [11']    
      [131] 15:10    V.Jonikas, Ž.Simonaitytė  
     J.Seniūnas, J.Kareckienė     11:8  7:11  11:8  10:12  11:9 [29']  
    [111] 14:10    J.Seniūnas, J.Kareckienė    
     A.Grunda, S.Latvėnaitė   8:11  11:7  11:4  11:7 [19']    
           
         M.Danys, I.Semaškienė   11-a vieta
       
         J.Seniūnas, J.Kareckienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Jucys, B.Baranauskaitė    
       
       T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė   ->   13-a vieta
       
       K.Supronas, R.Žigienė     ->
       
       A.Grunda, S.Latvėnaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   V.Korolkovas, I.Vidzenienė      
   V.Korolkovas, I.Vidzenienė   ->      
    [112] 14:10    V.Korolkovas, I.Vidzenienė    
   A.Šimonis, I.Jakutienė     11:7  11:4  10:12  11:6 [16']    
   A.Šimonis, I.Jakutienė      
    ->      
      [132] 15:10    V.Korolkovas, I.Vidzenienė  
        11:9  11:8  11:7 [14']  
   R.Pratusevičius, A.Kvasytė      
   R.Pratusevičius, A.Kvasytė   ->      
    [113] 14:10    R.Pratusevičius, A.Kvasytė    
   A.Šiuša, R.Bubulienė     11:5  11:7  11:8 [14']    
   A.Šiuša, R.Bubulienė      
    ->       17-a vieta
        [153] 16:25    V.Korolkovas, I.Vidzenienė
          11:4  11:6  6:11  12:10 [15']
   V.Bakanas, A.Michaliova      
   V.Bakanas, A.Michaliova   ->      
    [114] 14:30    V.Bakanas, A.Michaliova    
   M.Grigaliūnas, A.Lingytė     10:12  11:6  12:14  11:7  11:2 [19']    
   M.Grigaliūnas, A.Lingytė      
    ->      
      [133] 15:10    V.Bakanas, A.Michaliova  
        11:9  11:6  11:6  
   D.Paulauskas, S.Bikutė      
   D.Paulauskas, S.Bikutė   ->      
    [115] 14:30    D.Paulauskas, S.Bikutė    
   V.Marcinkevičius, A.Kazlienė     ->    
   V.Marcinkevičius, A.Kazlienė      
    ->    R.Pratusevičius, A.Kvasytė   19-a vieta
       
         D.Paulauskas, S.Bikutė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Šimonis, I.Jakutienė    
       
       A.Šiuša, R.Bubulienė   ->   21-a vieta
       
       M.Grigaliūnas, A.Lingytė     ->
       
       V.Marcinkevičius, A.Kazlienė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 75 76 
VNT+DV
2017-09-02 10:00 2017-09-02 21:00
Delfi, Vilnius
Zanavykiukas
2017-09-02 10:00 2017-09-02 21:00
Šakių SC, Šakiai
Klaipėdos vasara
2017-08-19 10:00 2017-08-19 20:00
Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
BullPower.lt Tournament 2017
2017-08-12 10:00 2017-08-12 23:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Jūros šventė - 2017
2017-07-29 10:00 2017-07-29 19:00
Melnragė, Klaipėda
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Summer in the City
2017-07-15 10:00 2017-07-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD  
X pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2017-07-01 10:00 2017-07-01 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2017-06-24 09:45 2017-06-24 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Tarptautinis mėgėjų turnyras Visaginas - 2017
2017-06-17 10:00 2017-06-17 21:00
Visagino sporto kompleksas, Visaginas
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-06-17 10:00 2017-06-17 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.