Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Albertas Rimkus    Dėl 1-16 vietos        
 A.Rimkus        
 32       ->        
  [211] 18:45    A.Rimkus      
 17   Rolandas Žaldokas      21:16  21:16 [19']      
[184] 17:50    D.Kairys        
 16   Darius Kairys    21:16  21:14 [20']        
    [236] 20:50   A.Rimkus    
 9   Laimonas Braknys        21:14  21:6 [21']    
[185] 17:50    L.Braknys        
 24   Darius Kubilius    21:9  23:21 [19']        
  [212] 19:10    L.Braknys      
 25   Romans Barkovs      21:14  21:14 [20']      
[186] 17:50    R.Stakionis        
 8   Raimondas Stakionis    21:7  21:8 [16']        
      [256] 22:05    A.Rimkus  
 5   Gedas Kuginys          21:19  21:13 [25']  
[187] 17:50    G.Kuginys        
 28   Tomas Vareika    21:11  21:13 [15']        
  [213] 19:10    G.Kuginys      
 21   Dominykas Paulauskas      21:16  21:13 [19']      
[188] 17:50    S.Pavlov        
 12   Sergej Pavlov    21:14  21:5 [18']        
    [237] 20:50    J.Seniūnas    
 13   Adomas Kovarskas        21:17  21:12 [19']    
[189] 17:50    J.Seniūnas        
 20   Jonas Seniūnas    21:16  21:15 [21']        
  [214] 19:10    J.Seniūnas      
 29         21:10  21:8 [19']      
 A.Kamantauskas        
 4   Aurimas Kamantauskas    ->         1-a vieta
        [270] 22:30    G.Siva
 3   Gobinath Siva            21:12  16:21  21:8 [27']
 G.Siva        
 30       ->        
  [215] 19:35    G.Siva      
 19   Vidas Pilvinis      21:10  18:21  15:14 [25']      
[190] 17:50    R.Vizgirda        
 14   Rytis Vizgirda    17:21  21:12  21:17 [37']        
    [238] 20:50    G.Siva    
 11   Igoris Liukevičius        13:21  21:14  21:12 [30']    
[191] 17:50    I.Liukevičius        
 22   Tomas Grigas    21:9  21:11 [19']        
  [216] 19:35    I.Liukevičius      
 27   Deividas Gauša      21:8  21:15 [18']      
[192] 17:50    Ž.Ramonas        
 6   Žanas Ramonas    21:7  21:17 [15']        
      [257] 22:05    G.Siva  
 7   Raimondas Banelis          21:13  21:4 [15']  
[193] 18:20    R.Banelis        
 26   Tomas Lukoševičius    21:19  21:13 [23']        
  [217] 19:35    J.Adomaitis      
 23   Mindaugas Dobilas      21:14  21:14 [18']      
[194] 18:20    J.Adomaitis        
 10   Juozas Adomaitis    21:10  21:9 [15']        
    [239] 20:50    E.Mackevičius    
 15   Edmundas Mackevičius        21:14  8:21  24:22 [35']    
[195] 18:20    E.Mackevičius        
 18   Ramūnas Dovydėnas    21:11  21:7 [16']      J.Seniūnas   3-a vieta
  [218] 19:35    E.Mackevičius   [271] 22:30    J.Seniūnas
 31         12:21  21:19  21:13 [32']    E.Mackevičius   21:10  21:10 [11']
 A.Vilčinskas        
 2   Audrius Vilčinskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Braknys    
      [258] 22:05    L.Braknys  
       G.Kuginys   23:21  15:21  21:14 [39']   5-a vieta
       
       I.Liukevičius     ->
      [259] 22:05    J.Adomaitis  
       J.Adomaitis   21:16  21:18 [22']  
           
           
         G.Kuginys   7-a vieta
       
         I.Liukevičius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Kairys      
    [240] 20:50    D.Kairys    
     R.Stakionis   21:16  21:13 [19']    
      [260] 22:05    S.Pavlov  
     S.Pavlov     21:14  16:21  21:17 [32']  
    [241] 20:50    S.Pavlov    
     A.Kamantauskas   21:15  21:10 [20']     9-a vieta
       
     R.Vizgirda       ->
    [242] 20:50    R.Vizgirda    
     Ž.Ramonas   21:9  21:14 [15']    
      [261] 22:05    R.Vizgirda  
     R.Banelis     21:15  21:8 [19']  
    [243] 20:50    R.Banelis    
     A.Vilčinskas   21:16  16:21  21:14 [34']    
           
         D.Kairys   11-a vieta
       
         R.Banelis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Stakionis    
      [262] 22:05    R.Stakionis  
       A.Kamantauskas   21:16  21:14 [22']   13-a vieta
       
       Ž.Ramonas     ->
      [263] 22:05   A.Vilčinskas  
       A.Vilčinskas   20:22  21:19  21:17 [100']  
           
           
         A.Kamantauskas   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      Ž.Ramonas   ->
         
   R.Žaldokas      
   R.Žaldokas   ->      
    [244] 21:15   R.Žaldokas    
   D.Kubilius     21:11  21:18 [65']    
  [219] 19:35    D.Kubilius      
   R.Barkovs   21:8  21:8 [15']      
      [264] 22:30    A.Kovarskas  
   T.Vareika       19:21  21:18  21:16 [29']  
  [220] 19:35    D.Paulauskas      
   D.Paulauskas   21:18  19:21  21:19 [36']      
    [245] 21:15    A.Kovarskas    
   A.Kovarskas     22:20  17:21  21:16 [38']    
   A.Kovarskas      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   V.Pilvinis      
   V.Pilvinis   ->      
    [246] 21:15    V.Pilvinis    
   T.Grigas     21:8  21:9 [19']    
  [221] 19:35    T.Grigas      
   D.Gauša   23:21  21:10 [18']      
      [265] 22:30    V.Pilvinis  
   T.Lukoševičius       20:22  21:7  21:16 [30']  
  [222] 19:35    T.Lukoševičius      
   M.Dobilas   21:19  14:21  21:7 [29']      
    [247] 21:15    T.Lukoševičius    
   R.Dovydėnas     18:21  21:11  21:17 [31']    
   R.Dovydėnas      
    ->    R.Žaldokas   19-a vieta
       
         T.Lukoševičius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       D.Kubilius    
       
       D.Paulauskas   ->   21-a vieta
       
       T.Grigas     ->
       
       R.Dovydėnas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     R.Barkovs    
     R.Barkovs   ->    
       
     T.Vareika     ->  
     T.Vareika    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     D.Gauša    
     D.Gauša   ->    
       
     M.Dobilas     ->  
     M.Dobilas    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.