Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Dainius Čeplinskas 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Čeplinskas, K.Šemeta      
 16       ->      
  [114] 14:25    D.Čeplinskas, K.Šemeta    
 9   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
    21:19  21:11 [20']    
[84] 13:10    P.Gečas, J.Pauliukas      
 8   Pranciškus Gečas 
 Jurgis Pauliukas 
  13:21  21:13  21:13 [30']      
    [142] 15:40    L.Vaškevičius, M.Zinkevičius  
 5   Laimonas Vaškevičius 
 Mantas Zinkevičius 
      15:21  22:20  21:14 [36']  
[85] 13:10    L.Vaškevičius, M.Zinkevičius      
 12   Elmoras Adakauskas 
 Artūras Jonuškis 
  21:10  21:5 [15']      
  [115] 14:25    L.Vaškevičius, M.Zinkevičius    
 13   Aurimas Meškinis 
 Linas Zavadskis 
    22:20  21:15 [22']    
[86] 13:10    P.Nevedomskis, M.Trybas      
 4   Paulius Nevedomskis 
 Mindaugas Trybas 
  24:22  23:21 [27']       1-a vieta
      [162] 16:30    E.Čižinauskas, A.Kordušas
 3   Evaldas Čižinauskas 
 Andrius Kordušas 
        21:19  21:13 [21']
[87] 13:10    E.Čižinauskas, A.Kordušas      
 14   Olafs Kruzmetra 
 Vladimirs Shlikovs 
  21:9  21:13 [18']      
  [116] 14:25    E.Čižinauskas, A.Kordušas    
 11   Vaidas Korolkovas 
 Remigijus Šimonis 
    21:13  21:14 [19']    
[88] 13:10    S.Stravinskas, A.Valantiejus      
 6   Salvijus Stravinskas 
 Andrius Valantiejus 
  21:16  22:20 [25']      
    [143] 15:40    E.Čižinauskas, A.Kordušas  
 7   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
      21:18  21:14 [20']  
[89] 13:10    J.Gatelis, D.Kubilius      
 10   Vadims Čulka 
 Ainārs Zanders 
  13:21  21:17  21:14 [36']      
  [117] 14:25    T.Supronas, A.Brazauskas    
 15         21:13  21:18 [22']    
 T.Supronas, A.Brazauskas      
 2   Tadas Supronas 
 Audrius Brazauskas 
  ->    D.Čeplinskas, K.Šemeta   3-a vieta
      [163] 16:30    D.Čeplinskas, K.Šemeta
       T.Supronas, A.Brazauskas   22:20  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Gečas, J.Pauliukas    
    [144] 15:40    P.Nevedomskis, M.Trybas  
     P.Nevedomskis, M.Trybas   18:21  21:19  21:11 [28']   5-a vieta
      [164] 16:30    S.Stravinskas, A.Valantiejus
     S.Stravinskas, A.Valantiejus     21:17  13:21  21:14 [29']
    [145] 15:40    S.Stravinskas, A.Valantiejus  
     J.Gatelis, D.Kubilius   21:19  21:16 [24']  
         
         
       P.Gečas, J.Pauliukas   7-a vieta
     
       J.Gatelis, D.Kubilius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Galentas, A.Jachontovas    
   S.Galentas, A.Jachontovas   ->    
    [146] 15:40    A.Meškinis, L.Zavadskis  
   E.Adakauskas, A.Jonuškis     21:17  21:16 [23']  
  [118] 14:25    A.Meškinis, L.Zavadskis    
   A.Meškinis, L.Zavadskis   21:16  21:16 [21']     9-a vieta
      [165] 16:55    A.Meškinis, L.Zavadskis
   O.Kruzmetra, V.Shlikovs       17:21  21:12  21:12 [33']
  [119] 14:25    V.Korolkovas, R.Šimonis    
   V.Korolkovas, R.Šimonis   21:17  21:13 [24']    
    [147] 16:05    V.Korolkovas, R.Šimonis  
   V.Čulka, A.Zanders     21:18  21:10 [21']  
   V.Čulka, A.Zanders    
    ->    
         
       S.Galentas, A.Jachontovas   11-a vieta
     
       V.Čulka, A.Zanders   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Adakauskas, A.Jonuškis  
     E.Adakauskas, A.Jonuškis   ->   13-a vieta
     
     O.Kruzmetra, V.Shlikovs     ->
     O.Kruzmetra, V.Shlikovs  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.