Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Živilė Šeškevičienė ,   Sonata Zinkevičienė   Dėl 1-4 vietų    
[80] 12:45    U.Gečaitė, G.Plečkaitytė    
 8   Urtė Gečaitė ,   Gintarė Plečkaitytė    21:7  21:10 [14']    
  [110] 14:00    U.Gečaitė, G.Plečkaitytė  
 5   Eglė Galentaitė ,   Rūta Ulozaitė      21:16  24:22 [19']  
[81] 12:45    E.Galentaitė, R.Ulozaitė    
 4   Jurgita Bilienė ,   Lorena Valantiejienė    21:13  21:14 [18']    1-a vieta
    [139] 15:40    U.Gečaitė, G.Plečkaitytė
 3   Asta Bačkaitienė ,   Neringa Krasnauskaitė        21:6  21:14 [17']
[82] 12:45    A.Bačkaitienė, N.Krasnauskaitė    
 6   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė    21:18  22:20 [22']    
  [111] 14:25    A.Bačkaitienė, N.Krasnauskaitė  
 7   Veronika Bulbakova ,   Diana Šavalgina      21:14  21:14 [18']  
[83] 13:10    T.Urbonienė, J.Žibūdienė    
 2   Tanita Urbonienė ,   Justė Žibūdienė    21:16  21:8 [17']    
     
     E.Galentaitė, R.Ulozaitė  3-a vieta
  [140] 15:40    T.Urbonienė, J.Žibūdienė
   T.Urbonienė, J.Žibūdienė   21:11  21:23  21:12 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   Ž.Šeškevičienė, S.Zinkevičienė    
  [112] 14:25    Ž.Šeškevičienė, S.Zinkevičienė  
   J.Bilienė, L.Valantiejienė   21:14  21:12 [19']  5-a vieta
    [141] 15:40    Ž.Šeškevičienė, S.Zinkevičienė
   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė     21:13  21:14 [22']
  [113] 14:25    S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  
   V.Bulbakova, D.Šavalgina   21:17  21:14 [23']  
       
       
     J.Bilienė, L.Valantiejienė  7-a vieta
   
     V.Bulbakova, D.Šavalgina   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 09:30 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai C 
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.