Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Kordušas, I.Petrulaitienė        
 32       ->        
  [22] 10:15    A.Kordušas, I.Petrulaitienė      
 17   Jurijs Sarikins 
 Diana Savalgina 
    21:15  21:13 [19']      
[5] 09:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 16   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  21:15  21:17 [18']        
    [39] 11:05    A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 9   Jurgis Pauliukas 
 Lorena Valantiejienė 
      21:14  21:14 [19']    
 J.Pauliukas, L.Valantiejienė        
 24       ->        
  [10] 09:50    P.Jūras, J.Žibūdienė      
 25         22:20  21:12 [21']      
 P.Jūras, J.Žibūdienė        
 8   Paulius Jūras 
 Justė Žibūdienė 
  ->        
      [57] 11:55    A.Kordušas, I.Petrulaitienė  
 5   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
        23:21  21:13 [23']  
 L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė        
 28       ->        
  [12] 09:50    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 21         21:12  21:10 [19']      
 R.Šimonis, J.Kalpokaitė        
 12   Remigijus Šimonis 
 Jurgita Kalpokaitė 
  ->        
    [40] 11:05    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 13   Darius Kubilius 
 Asta Bačkaitienė 
      21:13  21:15 [21']    
 D.Kubilius, A.Bačkaitienė        
 20       ->        
  [13] 09:50    S.Stravinskas, R.Petrošienė      
 29         21:14  21:18 [23']      
 S.Stravinskas, R.Petrošienė        
 4   Salvijus Stravinskas 
 Ramunė Petrošienė 
  ->         1-a vieta
        [68] 12:20    A.Kordušas, I.Petrulaitienė
 3   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
          21:17  21:14 [20']
 A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė        
 30       ->        
  [14] 09:50    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 19         21:15  21:12 [20']      
 J.Gatelis, B.Baranauskaitė        
 14   Jovitas Gatelis 
 Birutė Baranauskaitė 
  ->        
    [41] 11:05    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė    
 11   Dmitrii Blinov 
 Irina Blinova 
      21:17  21:14 [19']    
 D.Blinov, I.Blinova        
 22       ->        
  [15] 09:50    M.Zinkevičius, Ž.Šeškevičienė      
 27         21:15  21:18 [22']      
 M.Zinkevičius, Ž.Šeškevičienė        
 6   Mantas Zinkevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->        
      [58] 11:55    F.Juchnevičius, E.Galentaitė  
 7   Artūras Jachontovas 
 Justė Kažanauskaitė 
        22:20  9:21  21:15 [28']  
 A.Jachontovas, J.Kažanauskaitė        
 26       ->        
  [23] 10:15    A.Jachontovas, J.Kažanauskaitė      
 23         12:21  23:21  21:16 [27']      
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 10   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  ->        
    [42] 11:05    F.Juchnevičius, E.Galentaitė    
 15   Artūras Jonuškis 
 Indrė Semaškienė 
      21:16  21:17 [19']    
[6] 09:30    T.Lukoševičius, K.Ragalevičiutė        
 18   Tomas Lukoševičius 
 Kotryna Ragalevičiutė 
  18:21  21:17  21:12 [29']      L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   3-a vieta
  [24] 10:15    F.Juchnevičius, E.Galentaitė   [69] 12:20    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė
 31         21:10  21:12 [15']    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   21:16  21:11 [19']
 F.Juchnevičius, E.Galentaitė        
 2   Fernandas Juchnevičius 
 Eglė Galentaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Jūras, J.Žibūdienė    
      [59] 11:55    S.Stravinskas, R.Petrošienė  
       S.Stravinskas, R.Petrošienė   23:21  21:19 [25']   5-a vieta
       
       M.Zinkevičius, Ž.Šeškevičienė     ->
      [60] 11:55    A.Jachontovas, J.Kažanauskaitė  
       A.Jachontovas, J.Kažanauskaitė   21:14  21:11 [19']  
           
           
         P.Jūras, J.Žibūdienė   7-a vieta
       
         M.Zinkevičius, Ž.Šeškevičienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Gečas, G.Plečkaitytė      
    [43] 11:05    P.Gečas, G.Plečkaitytė    
     J.Pauliukas, L.Valantiejienė   18:21  21:17  21:17 [30']    
      [61] 11:55    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
     R.Šimonis, J.Kalpokaitė     13:21  21:15  21:13 [28']  
    [44] 11:05    D.Kubilius, A.Bačkaitienė    
     D.Kubilius, A.Bačkaitienė   18:21  21:14  21:19 [33']     9-a vieta
       
     J.Gatelis, B.Baranauskaitė       ->
    [45] 11:05    D.Blinov, I.Blinova    
     D.Blinov, I.Blinova   21:17  21:16 [19']    
      [62] 11:55    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     21:14  15:21  21:9 [25']  
    [46] 11:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
     T.Lukoševičius, K.Ragalevičiutė   18:21  21:18  21:19 [28']    
           
         D.Kubilius, A.Bačkaitienė   11-a vieta
       
         D.Blinov, I.Blinova   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Pauliukas, L.Valantiejienė    
       
       R.Šimonis, J.Kalpokaitė   ->   13-a vieta
       
       J.Gatelis, B.Baranauskaitė     ->
       
       T.Lukoševičius, K.Ragalevičiutė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Sarikins, D.Savalgina      
   J.Sarikins, D.Savalgina   ->      
     J.Sarikins, D.Savalgina    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Sarikins, D.Savalgina  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [25] 10:15    A.Jonuškis, I.Semaškienė
          21:18  19:21  21:19 [33']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Jonuškis, I.Semaškienė  
        ->  
   .      
    ->      
     A.Jonuškis, I.Semaškienė    
   A.Jonuškis, I.Semaškienė     ->    
   A.Jonuškis, I.Semaškienė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    MX  
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.