Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Paulius Jūras 
 Audrius Lesinskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 P.Jūras, A.Lesinskas        
 32       ->        
  [100] 13:35    P.Jūras, A.Lesinskas      
 17   Raimondas Banelis 
 Rolandas Žaldokas 
    21:17  21:12 [19']      
[74] 12:45    A.Kamantauskas, M.Motiejūnas        
 16   Aurimas Kamantauskas 
 Mindaugas Motiejūnas 
  21:17  21:15 [19']        
    [129] 15:15    P.Jūras, A.Lesinskas    
 9   Romanas Mulevičius 
 Kęstas Supronas 
      21:10  21:9 [17']    
 R.Mulevičius, K.Supronas        
 24       ->        
  [101] 14:00    R.Mulevičius, K.Supronas      
 25         12:21  21:13  24:22 [32']      
 M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas        
 8   Mindaugas Juodvalkis 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  ->        
      [155] 16:05    G.Siva, R.Vizgirda  
 5   Gobinath Siva 
 Rytis Vizgirda 
        21:9  21:15 [18']  
 G.Siva, R.Vizgirda        
 28       ->        
  [102] 14:00    G.Siva, R.Vizgirda      
 21   Marius Stakionis 
 Andrius Surinovas 
    21:13  21:9 [18']      
[75] 12:45    D.Kairys, Ž.Ramonas        
 12   Darius Kairys 
 Žanas Ramonas 
  21:16  21:6 [16']        
    [130] 15:15    G.Siva, R.Vizgirda    
 13   Mindaugas Dobilas 
 Robertas Giedraitis 
      23:21  21:10 [22']    
[76] 12:45    M.Dobilas, R.Giedraitis        
 20   Dominykas Paulauskas 
 Darius Kubilius 
  21:12  21:15 [18']        
  [103] 14:00    A.Vilčinskas, A.Rimkus      
 29         21:7  21:19 [18']      
 A.Vilčinskas, A.Rimkus        
 4   Audrius Vilčinskas 
 Albertas Rimkus 
  ->         1-a vieta
        [172] 16:55    G.Siva, R.Vizgirda
 3   Saulius Eibukas 
 Vilimas Šimkus 
          21:11  21:16 [20']
 S.Eibukas, V.Šimkus        
 30       ->        
  [104] 14:00    S.Eibukas, V.Šimkus      
 19   Martynas Jonkus 
 Giedrius Semaška 
    21:14  21:15 [18']      
[77] 12:45    E.Petrošius, T.Šnepeta        
 14   Edmundas Petrošius 
 Tomas Šnepeta 
  21:10  21:12 [16']        
    [131] 15:15    S.Eibukas, V.Šimkus    
 11   Tomas Grigas 
 Edvardas Bardauskas 
      21:12  21:11 [19']    
[78] 12:45    T.Grigas, E.Bardauskas        
 22   Romans Barkovs 
 Jurijs Sarikins 
  21:17  21:7 [19']        
  [105] 14:00    L.Braknys, G.Kuginys      
 27         22:24  21:11  21:10 [33']      
 L.Braknys, G.Kuginys        
 6   Laimonas Braknys 
 Gedas Kuginys 
  ->        
      [156] 16:30    M.Papuška, A.Žvilauskas  
 7   Juozas Adomaitis 
 Vidas Pilvinis 
        18:21  21:6  21:19 [29']  
 J.Adomaitis, V.Pilvinis        
 26       ->        
  [106] 14:00    J.Adomaitis, V.Pilvinis      
 23         21:15  21:8 [18']      
 T.Aleksandravičius, R.Dovydėnas        
 10   Tomas Aleksandravičius 
 Ramūnas Dovydėnas 
  ->        
    [132] 15:15    M.Papuška, A.Žvilauskas    
 15   Raimondas Stakionis 
 Donatas Varžgalys 
      22:20  21:13 [22']    
[79] 12:45    R.Stakionis, D.Varžgalys        
 18   Evaldas Gedminas 
 Tadas Jarutis 
  21:7  21:10 [15']      P.Jūras, A.Lesinskas   3-a vieta
  [107] 14:00    M.Papuška, A.Žvilauskas   [173] 16:55    S.Eibukas, V.Šimkus
 31         21:10  21:14 [18']    S.Eibukas, V.Šimkus   22:20  21:13 [22']
 M.Papuška, A.Žvilauskas        
 2   Mantas Papuška 
 Arturas Žvilauskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Mulevičius, K.Supronas    
      [157] 16:30    A.Vilčinskas, A.Rimkus  
       A.Vilčinskas, A.Rimkus   21:16  21:10 [18']   5-a vieta
       
       L.Braknys, G.Kuginys     ->
      [158] 16:30    J.Adomaitis, V.Pilvinis  
       J.Adomaitis, V.Pilvinis   24:22  21:16 [24']  
           
           
         R.Mulevičius, K.Supronas   7-a vieta
       
         L.Braknys, G.Kuginys   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Kamantauskas, M.Motiejūnas      
    [133] 15:15    M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas    
     M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas   21:19  22:20 [21']    
      [159] 16:30    M.Dobilas, R.Giedraitis  
     D.Kairys, Ž.Ramonas     21:11  21:17 [16']  
    [134] 15:15    M.Dobilas, R.Giedraitis    
     M.Dobilas, R.Giedraitis   21:15  17:21  21:19 [31']     9-a vieta
       
     E.Petrošius, T.Šnepeta       ->
    [135] 15:15    E.Petrošius, T.Šnepeta    
     T.Grigas, E.Bardauskas   11:21  22:20  21:13 [31']    
      [160] 16:30    E.Petrošius, T.Šnepeta  
     T.Aleksandravičius, R.Dovydėnas     21:15  21:18 [21']  
    [136] 15:15    T.Aleksandravičius, R.Dovydėnas    
     R.Stakionis, D.Varžgalys   21:13  21:5 [17']    
           
         M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas   11-a vieta
       
         T.Aleksandravičius, R.Dovydėnas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Kamantauskas, M.Motiejūnas    
       
       D.Kairys, Ž.Ramonas   ->   13-a vieta
       
       T.Grigas, E.Bardauskas     ->
       
       R.Stakionis, D.Varžgalys   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Banelis, R.Žaldokas      
   R.Banelis, R.Žaldokas   ->      
     R.Banelis, R.Žaldokas    
      ->    
   .      
    ->      
      [137] 15:15    R.Banelis, R.Žaldokas  
        21:14  21:16 [18']  
   M.Stakionis, A.Surinovas      
   M.Stakionis, A.Surinovas   ->      
    [108] 14:00    D.Paulauskas, D.Kubilius    
   D.Paulauskas, D.Kubilius     22:20  18:21  22:20 [32']    
   D.Paulauskas, D.Kubilius      
    ->       17-a vieta
        [161] 16:30    R.Banelis, R.Žaldokas
          21:13  21:5 [16']
   M.Jonkus, G.Semaška      
   M.Jonkus, G.Semaška   ->      
    [109] 14:00    M.Jonkus, G.Semaška    
   R.Barkovs, J.Sarikins     21:19  19:21  21:15 [34']    
   R.Barkovs, J.Sarikins      
    ->      
      [138] 15:40    M.Jonkus, G.Semaška  
        21:18  21:11 [18']  
   .      
    ->      
     E.Gedminas, T.Jarutis    
   E.Gedminas, T.Jarutis     ->    
   E.Gedminas, T.Jarutis      
    ->    D.Paulauskas, D.Kubilius   19-a vieta
       
         E.Gedminas, T.Jarutis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Stakionis, A.Surinovas  
       M.Stakionis, A.Surinovas   ->   21-a vieta
       
       R.Barkovs, J.Sarikins     ->
       R.Barkovs, J.Sarikins  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.