Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 16       ->      
  [94] 13:35    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
 9   Irina Blinova 
 Dovilė Jonkuvienė 
    21:6  21:15 [16']    
[70] 12:20    I.Blinova, D.Jonkuvienė      
 8   Rūta Bubulienė 
 Indrė Slovikė 
  21:8  21:14 [18']      
    [124] 14:50    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė  
 5   Rūta Žigienė 
 Svetlana Čalkina 
      21:15  21:13 [18']  
[71] 12:20    R.Žigienė, S.Čalkina      
 12   Aušra Petraitienė 
 Renata Bernotė 
  21:8  21:9 [14']      
  [95] 13:35    R.Žigienė, S.Čalkina    
 13         23:21  22:20 [23']    
 I.Vidzėnienė, M.Petreikytė      
 4   Ieva Vidzėnienė 
 Monika Petreikytė 
  ->       1-a vieta
      [152] 16:05    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
 3   Ernesta Grigeliūnienė 
 Indrė Semaškienė 
        21:18  21:11 [21']
 E.Grigeliūnienė, I.Semaškienė      
 14       ->      
  [96] 13:35    E.Grigeliūnienė, I.Semaškienė    
 11   Elita Grante 
 Evija Kvepa-Vebere 
    21:12  21:17 [19']    
[72] 12:20    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 6   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  21:9  24:22 [22']      
    [125] 14:50    Ž.Dočkienė, J.Treinytė  
 7   Svetlana Lovkis 
 Inna Tiusenkova 
      21:15  19:21  21:10 [39']  
[73] 12:45    L.Gorienė, I.Savickienė      
 10   Lina Gorienė 
 Ingrida Savickienė 
  21:10  21:17 [17']      
  [97] 13:35    Ž.Dočkienė, J.Treinytė    
 15         21:5  21:10 [15']    
 Ž.Dočkienė, J.Treinytė      
 2   Žydrė Dočkienė 
 Jolanta Treinytė 
  ->    R.Žigienė, S.Čalkina   3-a vieta
      [153] 16:05    R.Žigienė, S.Čalkina
       E.Grigeliūnienė, I.Semaškienė   18:21  21:13  21:9 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Blinova, D.Jonkuvienė    
    [126] 14:50    I.Vidzėnienė, M.Petreikytė  
     I.Vidzėnienė, M.Petreikytė   21:13  21:9 [15']   5-a vieta
      [154] 16:05    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
     V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė     12:21  21:18  21:15 [26']
    [127] 14:50    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
     L.Gorienė, I.Savickienė   21:6  21:6 [16']  
         
         
       I.Blinova, D.Jonkuvienė   7-a vieta
     
       L.Gorienė, I.Savickienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Bubulienė, I.Slovikė    
   R.Bubulienė, I.Slovikė   ->    
    [98] 13:35    R.Bubulienė, I.Slovikė  
   A.Petraitienė, R.Bernotė     21:14  21:12 [20']  
   A.Petraitienė, R.Bernotė    
    ->     9-a vieta
      [128] 14:50    R.Bubulienė, I.Slovikė
        21:15  14:21  21:18 [38']
   E.Grante, E.Kvepa-Vebere    
   E.Grante, E.Kvepa-Vebere   ->    
    [99] 13:35    E.Grante, E.Kvepa-Vebere  
   S.Lovkis, I.Tiusenkova     23:21  21:13 [19']  
   S.Lovkis, I.Tiusenkova    
    ->    
         
       A.Petraitienė, R.Bernotė   11-a vieta
     
       S.Lovkis, I.Tiusenkova   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.