Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 16       ->      
  [94] 13:35    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
 9   Irina Blinova 
 Dovilė Jonkuvienė 
    21:6  21:15 [16']    
[70] 12:20    I.Blinova, D.Jonkuvienė      
 8   Rūta Bubulienė 
 Indrė Slovikė 
  21:8  21:14 [18']      
    [124] 14:50    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė  
 5   Rūta Žigienė 
 Svetlana Čalkina 
      21:15  21:13 [18']  
[71] 12:20    R.Žigienė, S.Čalkina      
 12   Aušra Petraitienė 
 Renata Stulpinaitė 
  21:8  21:9 [14']      
  [95] 13:35    R.Žigienė, S.Čalkina    
 13         23:21  22:20 [23']    
 I.Vidzenienė, M.Petreikytė      
 4   Ieva Vidzenienė 
 Monika Petreikytė 
  ->       1-a vieta
      [152] 16:05    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
 3   Ernesta Grigeliūnienė 
 Indrė Semaškienė 
        21:18  21:11 [21']
 E.Grigeliūnienė, I.Semaškienė      
 14       ->      
  [96] 13:35    E.Grigeliūnienė, I.Semaškienė    
 11   Elita Grante 
 Evija Kvepa-Vebere 
    21:12  21:17 [19']    
[72] 12:20    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 6   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  21:9  24:22 [22']      
    [125] 14:50    Ž.Dočkienė, J.Treinytė  
 7   Svetlana Lovkis 
 Inna Tiusenkova 
      21:15  19:21  21:10 [39']  
[73] 12:45    L.Gorienė, I.Savickienė      
 10   Lina Gorienė 
 Ingrida Savickienė 
  21:10  21:17 [17']      
  [97] 13:35    Ž.Dočkienė, J.Treinytė    
 15         21:5  21:10 [15']    
 Ž.Dočkienė, J.Treinytė      
 2   Žydrė Dočkienė 
 Jolanta Treinytė 
  ->    R.Žigienė, S.Čalkina   3-a vieta
      [153] 16:05    R.Žigienė, S.Čalkina
       E.Grigeliūnienė, I.Semaškienė   18:21  21:13  21:9 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Blinova, D.Jonkuvienė    
    [126] 14:50    I.Vidzenienė, M.Petreikytė  
     I.Vidzenienė, M.Petreikytė   21:13  21:9 [15']   5-a vieta
      [154] 16:05    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
     V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė     12:21  21:18  21:15 [26']
    [127] 14:50    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
     L.Gorienė, I.Savickienė   21:6  21:6 [16']  
         
         
       I.Blinova, D.Jonkuvienė   7-a vieta
     
       L.Gorienė, I.Savickienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Bubulienė, I.Slovikė    
   R.Bubulienė, I.Slovikė   ->    
    [98] 13:35    R.Bubulienė, I.Slovikė  
   A.Petraitienė, R.Stulpinaitė     21:14  21:12 [20']  
   A.Petraitienė, R.Stulpinaitė    
    ->     9-a vieta
      [128] 14:50    R.Bubulienė, I.Slovikė
        21:15  14:21  21:18 [38']
   E.Grante, E.Kvepa-Vebere    
   E.Grante, E.Kvepa-Vebere   ->    
    [99] 13:35    E.Grante, E.Kvepa-Vebere  
   S.Lovkis, I.Tiusenkova     23:21  21:13 [19']  
   S.Lovkis, I.Tiusenkova    
    ->    
         
       A.Petraitienė, R.Stulpinaitė   11-a vieta
     
       S.Lovkis, I.Tiusenkova   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    MX  
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.