Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 16       ->      
  [94] 13:35    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
 9   Irina Blinova 
 Dovilė Jonkuvienė 
    21:6  21:15 [16']    
[70] 12:20    I.Blinova, D.Jonkuvienė      
 8   Rūta Bubulienė 
 Indrė Slovikė 
  21:8  21:14 [18']      
    [124] 14:50    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė  
 5   Rūta Žigienė 
 Svetlana Čalkina 
      21:15  21:13 [18']  
[71] 12:20    R.Žigienė, S.Čalkina      
 12   Aušra Petraitienė 
 Renata Stulpinaitė 
  21:8  21:9 [14']      
  [95] 13:35    R.Žigienė, S.Čalkina    
 13         23:21  22:20 [23']    
 I.Vidzenienė, M.Petreikytė      
 4   Ieva Vidzenienė 
 Monika Petreikytė 
  ->       1-a vieta
      [152] 16:05    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
 3   Ernesta Grigeliūnienė 
 Indrė Semaškienė 
        21:18  21:11 [21']
 E.Grigeliūnienė, I.Semaškienė      
 14       ->      
  [96] 13:35    E.Grigeliūnienė, I.Semaškienė    
 11   Elita Grante 
 Evija Kvepa-Vebere 
    21:12  21:17 [19']    
[72] 12:20    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 6   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  21:9  24:22 [22']      
    [125] 14:50    Ž.Dočkienė, J.Treinytė  
 7   Svetlana Lovkis 
 Inna Tiusenkova 
      21:15  19:21  21:10 [39']  
[73] 12:45    L.Gorienė, I.Savickienė      
 10   Lina Gorienė 
 Ingrida Savickienė 
  21:10  21:17 [17']      
  [97] 13:35    Ž.Dočkienė, J.Treinytė    
 15         21:5  21:10 [15']    
 Ž.Dočkienė, J.Treinytė      
 2   Žydrė Dočkienė 
 Jolanta Treinytė 
  ->    R.Žigienė, S.Čalkina   3-a vieta
      [153] 16:05    R.Žigienė, S.Čalkina
       E.Grigeliūnienė, I.Semaškienė   18:21  21:13  21:9 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Blinova, D.Jonkuvienė    
    [126] 14:50    I.Vidzenienė, M.Petreikytė  
     I.Vidzenienė, M.Petreikytė   21:13  21:9 [15']   5-a vieta
      [154] 16:05    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
     V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė     12:21  21:18  21:15 [26']
    [127] 14:50    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
     L.Gorienė, I.Savickienė   21:6  21:6 [16']  
         
         
       I.Blinova, D.Jonkuvienė   7-a vieta
     
       L.Gorienė, I.Savickienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Bubulienė, I.Slovikė    
   R.Bubulienė, I.Slovikė   ->    
    [98] 13:35    R.Bubulienė, I.Slovikė  
   A.Petraitienė, R.Stulpinaitė     21:14  21:12 [20']  
   A.Petraitienė, R.Stulpinaitė    
    ->     9-a vieta
      [128] 14:50    R.Bubulienė, I.Slovikė
        21:15  14:21  21:18 [38']
   E.Grante, E.Kvepa-Vebere    
   E.Grante, E.Kvepa-Vebere   ->    
    [99] 13:35    E.Grante, E.Kvepa-Vebere  
   S.Lovkis, I.Tiusenkova     23:21  21:13 [19']  
   S.Lovkis, I.Tiusenkova    
    ->    
         
       A.Petraitienė, R.Stulpinaitė   11-a vieta
     
       S.Lovkis, I.Tiusenkova   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.