Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Saulius Eibukas 
 Jolanta Treinytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Eibukas, J.Treinytė        
 32       ->        
  [16] 09:50    S.Eibukas, J.Treinytė      
 17   Kęstas Supronas 
 Ingrida Savickienė 
    21:10  21:12 [17']      
[1] 09:30    K.Supronas, I.Savickienė        
 16   Tomas Vareika 
 Dovilė Jonkuvienė 
  22:20  21:17 [19']        
    [30] 10:40    S.Eibukas, J.Treinytė    
 9   Tadas Jarutis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:15  21:9 [22']    
 T.Jarutis, E.Grigeliūnienė        
 24       ->        
  [7] 09:30    V.Šimkus, Ž.Dočkienė      
 25         21:5  19:21  21:16 [28']      
 V.Šimkus, Ž.Dočkienė        
 8   Vilimas Šimkus 
 Žydrė Dočkienė 
  ->        
      [51] 11:30    S.Eibukas, J.Treinytė  
 5   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:10  13:21  21:18 [31']  
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė        
 28       ->        
  [8] 09:30    G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 21         14:21  21:10  21:17 [34']      
 U.Lazdinš, I.Aldina        
 12   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  ->        
    [31] 10:40    M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 13   Tomas Šnepeta 
 Indrė Slovikė 
      21:15  15:21  21:15 [32']    
[2] 09:30    T.Šnepeta, I.Slovikė        
 20   Deividas Gauša 
 Inna Tiusenkova 
  21:9  21:13 [15']        
  [17] 09:50    M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 29         21:10  21:14 [16']      
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė        
 4   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  ->         1-a vieta
        [66] 12:20    S.Eibukas, J.Treinytė
 3   Audrius Lesinskas 
 Svetlana Čalkina 
          21:13  21:18 [24']
 A.Lesinskas, S.Čalkina        
 30       ->        
  [18] 09:50    A.Lesinskas, S.Čalkina      
 19   Tomas Aleksandravičius 
 Renata Stulpinaitė 
    21:13  21:18 [18']      
[3] 09:30    M.Jonkus, L.Gorienė        
 14   Martynas Jonkus 
 Lina Gorienė 
  21:19  15:21  21:15 [29']        
    [32] 10:40    A.Lesinskas, S.Čalkina    
 11   Giedrius Semaška 
 Rūta Žigienė 
      20:22  22:20  22:20 [35']    
 G.Semaška, R.Žigienė        
 22       ->        
  [9] 09:30    E.Petrošius, V.Slušnienė      
 27         21:13  21:15 [19']      
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 6   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->        
      [52] 11:30    A.Lesinskas, S.Čalkina  
 7   Jonas Seniūnas 
 Rūta Bubulienė 
        11:21  21:17  21:14 [33']  
 J.Seniūnas, R.Bubulienė        
 26       ->        
  [11] 09:50    J.Seniūnas, R.Bubulienė      
 23         22:20  21:18 [23']      
 E.Mackevičius, I.Vidzenienė        
 10   Edmundas Mackevičius 
 Ieva Vidzenienė 
  ->        
    [33] 10:40    J.Seniūnas, R.Bubulienė    
 15   Robertas Giedraitis 
 Sandra Latvėnaitė 
      21:17  16:21  21:15 [38']    
[4] 09:30    R.Giedraitis, S.Latvėnaitė        
 18   Evaldas Gedminas 
 Aušra Petraitienė 
  21:8  21:5 [16']      M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   3-a vieta
  [19] 10:15    E.Bardauskas, L.Chomskytė   [67] 12:20    M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
 31         21:8  21:19 [17']    J.Seniūnas, R.Bubulienė   9:21  21:16  21:14 [34']
 E.Bardauskas, L.Chomskytė        
 2   Edvardas Bardauskas 
 Laima Chomskytė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Šimkus, Ž.Dočkienė    
      [53] 11:30    G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
       G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   21:18  21:14 [20']   5-a vieta
       
       E.Petrošius, V.Slušnienė     ->
      [54] 11:30    E.Bardauskas, L.Chomskytė  
       E.Bardauskas, L.Chomskytė   21:16  21:11 [18']  
           
           
         V.Šimkus, Ž.Dočkienė   7-a vieta
       
         E.Petrošius, V.Slušnienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Supronas, I.Savickienė      
    [34] 10:40    T.Jarutis, E.Grigeliūnienė    
     T.Jarutis, E.Grigeliūnienė   21:18  21:17 [19']    
      [55] 11:55    U.Lazdinš, I.Aldina  
     U.Lazdinš, I.Aldina     21:18  21:15 [22']  
    [35] 10:40    U.Lazdinš, I.Aldina    
     T.Šnepeta, I.Slovikė   21:12  23:21 [20']     9-a vieta
       
     M.Jonkus, L.Gorienė       ->
    [36] 10:40    M.Jonkus, L.Gorienė    
     G.Semaška, R.Žigienė   21:9  21:17 [17']    
      [56] 11:55    E.Mackevičius, I.Vidzenienė  
     E.Mackevičius, I.Vidzenienė     21:17  21:14 [19']  
    [37] 11:05    E.Mackevičius, I.Vidzenienė    
     R.Giedraitis, S.Latvėnaitė   21:17  21:7 [15']    
           
         T.Jarutis, E.Grigeliūnienė   11-a vieta
       
         M.Jonkus, L.Gorienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Supronas, I.Savickienė    
       
       T.Šnepeta, I.Slovikė   ->   13-a vieta
       
       G.Semaška, R.Žigienė     ->
       
       R.Giedraitis, S.Latvėnaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   T.Vareika, D.Jonkuvienė      
   T.Vareika, D.Jonkuvienė   ->      
     T.Vareika, D.Jonkuvienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [20] 10:15    T.Vareika, D.Jonkuvienė  
        21:13  21:11 [17']  
   .      
    ->      
     D.Gauša, I.Tiusenkova    
   D.Gauša, I.Tiusenkova     ->    
   D.Gauša, I.Tiusenkova      
    ->       17-a vieta
        [38] 11:05    T.Vareika, D.Jonkuvienė
          14:21  23:21  21:16 [26']
   T.Aleksandravičius, R.Stulpinaitė      
   T.Aleksandravičius, R.Stulpinaitė   ->      
     T.Aleksandravičius, R.Stulpinaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [21] 10:15    T.Aleksandravičius, R.Stulpinaitė  
        21:15  21:10 [17']  
   .      
    ->      
     E.Gedminas, A.Petraitienė    
   E.Gedminas, A.Petraitienė     ->    
   E.Gedminas, A.Petraitienė      
    ->    D.Gauša, I.Tiusenkova   19-a vieta
       
         E.Gedminas, A.Petraitienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    MX  
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.