Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VILNIUS International Youth Tournament, Data: 2017-01-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-01-28 2017-01-28 2017-01-28 2017-01-28  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 L.Leonavičiūtė      
 16       ->      
  [35] 11:20    L.Leonavičiūtė    
 9   Aurelija Ramaneckaitė      11:1  11:7  11:4 [12']    
[16] 10:20    A.Ramaneckaitė      
 8   Greta Vedrickaitė    11:7  11:4  8:11  11:7 [20']      
    [56] 12:25    L.Leonavičiūtė  
 5   Dangė Lygnugarytė        11:5  11:3  11:6 [11']  
[17] 10:20    D.Lygnugarytė      
 12   Adelė Viteikaitė    11:1  11:1  11:4 [8']      
  [36] 11:20    D.Lygnugarytė    
 13   Jorūnė Šalnaitė      11:4  11:3  11:7 [12']    
[18] 10:40    R.Kelečiūtė      
 4   Radvilė Kelečiūtė    7:11  13:11  11:8  11:7 [25']       1-a vieta
      [78] 13:05    L.Leonavičiūtė
 3   Agota Narvilaitė          11:4  11:6  11:4 [14']
[19] 10:40    A.Narvilaitė      
 14   Taja Leonovič    11:4  11:1  11:4 [9']      
  [37] 11:20    A.Narvilaitė    
 11   Eliza Greckaitė      11:6  11:5  11:3 [13']    
[20] 10:40    J.Kavaliauskaitė      
 6   Jorė Kavaliauskaitė    11:8  11:7  11:1 [16']      
    [57] 12:25    L.Aleknavičiūtė  
 7   Atėnė Peleckytė        5:11  11:8  11:8  11:4 [18']  
[21] 10:40    A.Peleckytė      
 10   Anastasija Smirnova    11:6  11:5  11:4 [12']      
  [38] 11:20    L.Aleknavičiūtė    
 15         11:9  11:0  11:6 [14']    
 L.Aleknavičiūtė      
 2   Liepa Aleknavičiūtė    ->    D.Lygnugarytė   3-a vieta
      [79] 13:05    A.Narvilaitė
       A.Narvilaitė   4:11  11:6  7:11  11:7  11:6 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ramaneckaitė    
    [58] 12:25    A.Ramaneckaitė  
     R.Kelečiūtė   11:6  11:5  12:10 [17']   5-a vieta
      [80] 13:25    A.Ramaneckaitė
     J.Kavaliauskaitė     9:11  11:6  11:5  11:7 [20']
    [59] 12:25    A.Peleckytė  
     A.Peleckytė   11:5  11:3  11:4 [13']  
         
         
       R.Kelečiūtė   7-a vieta
      [81] 13:25    R.Kelečiūtė
       J.Kavaliauskaitė   11:5  11:7  11:2 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Vedrickaitė    
   G.Vedrickaitė   ->    
    [60] 12:25    G.Vedrickaitė  
   A.Viteikaitė     11:6  8:11  15:13  12:10 [24']  
  [39] 11:20    J.Šalnaitė    
   J.Šalnaitė   11:4  11:3  11:0 [11']     9-a vieta
      [82] 13:25    G.Vedrickaitė
   T.Leonovič       11:6  11:6  11:7 [14']
  [40] 11:40    E.Greckaitė    
   E.Greckaitė   14:12  8:11  11:8  7:11  11:4 [35']    
    [61] 12:25    E.Greckaitė  
   A.Smirnova     12:10  11:8  11:7 [16']  
   A.Smirnova    
    ->    
         
       J.Šalnaitė   11-a vieta
      [83] 13:25    J.Šalnaitė
       A.Smirnova   11:5  11:2  11:6 [11']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Viteikaitė  
     A.Viteikaitė   ->   13-a vieta
      [62] 12:25    T.Leonovič
     T.Leonovič     12:10  11:3  7:11  11:7 [23']
     T.Leonovič  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.