Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

VILNIUS International Youth Tournament, Data: 2017-01-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-01-28 2017-01-28 2017-01-28 2017-01-28  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 L.Leonavičiūtė      
 16       ->      
  [35] 11:20    L.Leonavičiūtė    
 9   Aurelija Ramaneckaitė      11:1  11:7  11:4 [12']    
[16] 10:20    A.Ramaneckaitė      
 8   Greta Vedrickaitė    11:7  11:4  8:11  11:7 [20']      
    [56] 12:25    L.Leonavičiūtė  
 5   Dangė Lygnugarytė        11:5  11:3  11:6 [11']  
[17] 10:20    D.Lygnugarytė      
 12   Adelė Viteikaitė    11:1  11:1  11:4 [8']      
  [36] 11:20    D.Lygnugarytė    
 13   Jorūnė Šalnaitė      11:4  11:3  11:7 [12']    
[18] 10:40    R.Kelečiūtė      
 4   Radvilė Kelečiūtė    7:11  13:11  11:8  11:7 [25']       1-a vieta
      [78] 13:05    L.Leonavičiūtė
 3   Agota Narvilaitė          11:4  11:6  11:4 [14']
[19] 10:40    A.Narvilaitė      
 14   Taja Leonovič    11:4  11:1  11:4 [9']      
  [37] 11:20    A.Narvilaitė    
 11   Eliza Greckaitė      11:6  11:5  11:3 [13']    
[20] 10:40    J.Kavaliauskaitė      
 6   Jorė Kavaliauskaitė    11:8  11:7  11:1 [16']      
    [57] 12:25    L.Aleknavičiūtė  
 7   Atėnė Peleckytė        5:11  11:8  11:8  11:4 [18']  
[21] 10:40    A.Peleckytė      
 10   Anastasija Smirnova    11:6  11:5  11:4 [12']      
  [38] 11:20    L.Aleknavičiūtė    
 15         11:9  11:0  11:6 [14']    
 L.Aleknavičiūtė      
 2   Liepa Aleknavičiūtė    ->    D.Lygnugarytė   3-a vieta
      [79] 13:05    A.Narvilaitė
       A.Narvilaitė   4:11  11:6  7:11  11:7  11:6 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ramaneckaitė    
    [58] 12:25    A.Ramaneckaitė  
     R.Kelečiūtė   11:6  11:5  12:10 [17']   5-a vieta
      [80] 13:25    A.Ramaneckaitė
     J.Kavaliauskaitė     9:11  11:6  11:5  11:7 [20']
    [59] 12:25    A.Peleckytė  
     A.Peleckytė   11:5  11:3  11:4 [13']  
         
         
       R.Kelečiūtė   7-a vieta
      [81] 13:25    R.Kelečiūtė
       J.Kavaliauskaitė   11:5  11:7  11:2 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Vedrickaitė    
   G.Vedrickaitė   ->    
    [60] 12:25    G.Vedrickaitė  
   A.Viteikaitė     11:6  8:11  15:13  12:10 [24']  
  [39] 11:20    J.Šalnaitė    
   J.Šalnaitė   11:4  11:3  11:0 [11']     9-a vieta
      [82] 13:25    G.Vedrickaitė
   T.Leonovič       11:6  11:6  11:7 [14']
  [40] 11:40    E.Greckaitė    
   E.Greckaitė   14:12  8:11  11:8  7:11  11:4 [35']    
    [61] 12:25    E.Greckaitė  
   A.Smirnova     12:10  11:8  11:7 [16']  
   A.Smirnova    
    ->    
         
       J.Šalnaitė   11-a vieta
      [83] 13:25    J.Šalnaitė
       A.Smirnova   11:5  11:2  11:6 [11']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Viteikaitė  
     A.Viteikaitė   ->   13-a vieta
      [62] 12:25    T.Leonovič
     T.Leonovič     12:10  11:3  7:11  11:7 [23']
     T.Leonovič  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.